Jump to content
Dogomania

Alga po pobycie w Radysach już od 02.06.18 bezpieczna- w Hoteliku u szafirki.07.07.w DS we Wrocławiu.


Recommended Posts

22 godziny temu, seramarias napisał:

Śliczna sunia.

 

22 godziny temu, Tola napisał:

Przepiękna sunieczka, dobrze, ze ma szansę na lepsze życie; będę jej kibicować

 

10 godzin temu, kiyoshi napisał:

Ale slicznotka :)

Zaglądajcie dziewczyny do Algi będzie nam i miło i raźniej :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

czy tak na pewno to nie wiem, bo sunia śliczna więc sądze, że domki się pojawią szybciutko :)

Tez mamy taka nadzieję.Jeszcze wizyta u weta i oględziny a to zawsze przeżywam.Nigdy nie wiemy niestety co bierzemy....

55 minut temu, Tola napisał:

Tutaj jest wątek suni

 

Dziękuję Martuniu za watek suni

Link to comment
Share on other sites

Alga jest już czyściutka. Podczas kąpieli była grzeczna, spokojna. Niestety przy skórze pod sierścią ma sporo dredów, więc myślę, że umówię Algę na ich wycięcie. Wyczesaliśmy ile się dało, ale myślę, że specjalistycznymi grzebieniami usunie się resztę. Sunia u weta była również grzeczna, poddała się wszelkim "macaniom". Została zaczepiona na choroby zakaźne, sterylizowana nie była, więc umówiłam ją na 21 czerwca. Po przyjeździe do nas została odrobaczona i dostała krople na pchły i kleszcze. Wg zaświadczenia ze schronu, została zaszczepiona na wściekliznę w grudniu 2017 r. Wet potwierdził, że ma ok. 4 lata.

Alga stała się powodem sporego poruszenia w poczekalni. Wszyscy się nią zachwycali i rozmawiali między sobą kto by z rodziny mógłby ją adoptować.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Alga nic się nie zmienia, więc myślę, że można zacząć myśleć o ogłaszaniu dziewczyny. Zrobiłam kilka fotelowych zdjęć, u Sary też ładne wyszły. Sunia jest grzeczna, spokojna, subtelna, radzi sobie ze smyczą, utrzymuje czystość, aczkolwiek czasami jej się zdarzy zrobić coś w domu. Jest wielkim przytulasem, uwielbia być głaskana, toleruje każdego człowieka, również tego malutkiego. Nie jest szczekliwa, ani wyjąca. Może zamieszkać z psem i kotem.

IMG_20180612_100321_450x600.jpg

received_1011263679032318_450x600.jpeg

received_1011263685698984_450x600.jpeg

received_1011263692365650_450x600.jpeg

received_1011263699032316_450x600.jpeg

received_1011263705698982_450x600.jpeg

received_1011263725698980_450x600.jpeg

received_1011263735698979_450x600.jpeg

received_1011263752365644_450x600.jpeg

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, szafirka napisał:

Alga nic się nie zmienia, więc myślę, że można zacząć myśleć o ogłaszaniu dziewczyny. Zrobiłam kilka fotelowych zdjęć, u Sary też ładne wyszły. Sunia jest grzeczna, spokojna, subtelna, radzi sobie ze smyczą, utrzymuje czystość, aczkolwiek czasami jej się zdarzy zrobić coś w domu. Jest wielkim przytulasem, uwielbia być głaskana, toleruje każdego człowieka, również tego malutkiego. Nie jest szczekliwa, ani wyjąca. Może zamieszkać z psem i kotem.

Dziękujemy Haniu za sesję zdjęciową Algi :) Do ogłoszeń potrzebne jest jeszcze ile ma w kłębie i waga.Haniu trzeba też Algę zaczipować bo jest z Radys i chyba nie jest...? Może przy sterylce?

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Bogusik napisał:

Dziękujemy Haniu za sesję zdjęciową Algi :) Do ogłoszeń potrzebne jest jeszcze ile ma w kłębie i waga.Haniu trzeba też Algę zaczipować bo jest z Radys i chyba nie jest...? Może przy sterylce?

Trzeba sprawdzić czy nie ma czipa. Na umowie adopcyjnej Frezji którą otrzymałam z Radys przypadkowo dzisiaj została odkryta naklejona naklejka z nr czipa. Trzeba będzie sprawdzić u weta czy ten czip faktycznie jest wszczepiony. Może w przypadku Algi też tak jest ?

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Sara2011 napisał:

Trzeba sprawdzić czy nie ma czipa. Na umowie adopcyjnej Frezji którą otrzymałam z Radys przypadkowo dzisiaj została odkryta naklejona naklejka z nr czipa. Trzeba będzie sprawdzić u weta czy ten czip faktycznie jest wszczepiony. Może w przypadku Algi też tak jest ?

Nie wiem czy wet podczas oględzin sprawdza czip...Dziękujemy Mariolciu za podpowiedź :)

2 minuty temu, agat21 napisał:

Kolejna pięknota dostała dzięki Wam lepsze życie w prezencie :) Kocham Was! :)

Witamy i my również Ciebie kochamy! :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.06.2018 o 21:41, szafirka napisał:

Alga jest już czyściutka. Podczas kąpieli była grzeczna, spokojna. Niestety przy skórze pod sierścią ma sporo dredów, więc myślę, że umówię Algę na ich wycięcie. Wyczesaliśmy ile się dało, ale myślę, że specjalistycznymi grzebieniami usunie się resztę. Sunia u weta była również grzeczna, poddała się wszelkim "macaniom". Została zaczepiona na choroby zakaźne, sterylizowana nie była, więc umówiłam ją na 21 czerwca. Po przyjeździe do nas została odrobaczona i dostała krople na pchły i kleszcze. Wg zaświadczenia ze schronu, została zaszczepiona na wściekliznę w grudniu 2017 r. Wet potwierdził, że ma ok. 4 lata.

Alga stała się powodem sporego poruszenia w poczekalni. Wszyscy się nią zachwycali i rozmawiali między sobą kto by z rodziny mógłby ją adoptować.

Haniu,bardzo proszę o umówienie na SPA Algi przed samą sterylizacją.Chodzi mi o to aby Alga pojechała czysta na zabieg bo później nie będzie można jej kąpać.

Proszę także o wymierzenie Algi i zważenie.Te dane jak zawsze są mi potrzebne do ogłoszeń.Podawanie tych danych zaoszczędza zbędne pytania i telefony.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...