Jump to content
Dogomania

Daszka z Radys wyciągnęła szczęsliwy los i 09.07.2018 pojechała do DS. Tami też ma już domek :)


Recommended Posts

1 minutę temu, kiyoshi napisał:

ja słodziutka Daszeńka. Miała wielkie szczęście że ją wypatrzyłaś...

Ciekawe tylko co z Krewetką...

Krewetkę dzisiaj wiozła Pati do domu stałego. A Daszkę podsunęła mi pani z Radys po tym jak otrzymałam info że Krewetka zarezerwowana przez kogoś innego.

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Sara2011 napisał:

Krewetkę dzisiaj wiozła Pati do domu stałego. A Daszkę podsunęła mi pani z Radys po tym jak otrzymałam info że Krewetka zarezerwowana przez kogoś innego.

Boże, żeby to był tylko dobry dom dla Krewetki. Może uda Ci sie cos dowiedzieć od Patrycji, proszę

 

Link to comment
Share on other sites

Daszeńka jest bardzo otwarta, wesoła, nie wygląda na chorą. Jest niewiele większa od Tyci a przecież Tycia to tylko 3kg żywej wagi.

Jak dzwoniłam to Tycia zaczepiała Daszkę do zabawy, nareszcie ma kogoś swojej wielkości do zabawy :).

Link to comment
Share on other sites

44 minuty temu, seramarias napisał:

Znam osobę zainteresowaną Daszką, czy sunia ma już ogłoszenia i jest gotowa do adopcji?  Wiadomo jak reaguje na koty?

Zapytam Kasię jak Daszka do kotów. Ogłoszeń jeszcze jako takich nie robiłam bo nie miałam zdjęć, dopiero dzisiaj Kasia zrobiła sesję.

A co to za domek zainteresowany ?

Link to comment
Share on other sites

Moja siostra szuka niewielkiego pieska, pokazałam jej zdjęcia Daszki i sunia się spodobała. Nie wiem tylko czy procedury nie przerażą ,my to już wprawieni w adopcjach i wizytach  PA, ale dla siostry pierwszy raz. No i czy to taki domek jakiego szukacie dla suni, bo wiadomo że domek musi być szyty na miarę pieska. Sunia byłaby jedynaczką, domek bez zwierząt, ale rodzice mają koty i ja mam i dalsza rodzina. .., a siostra planuje pieska zabierać ze sobą w gościnę, więc dobrze, żeby nie bardzo interesował się kotami, no i dobrze znosił jazdę autem. Nie żeby siostra była jakimś oblatywaczem, ale na wakację do zakoconej rodziny, albo niedzielny obiad u rodziców to zawsze lepiej z psem pacyfistą ;)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, seramarias napisał:

Moja siostra szuka niewielkiego pieska, pokazałam jej zdjęcia Daszki i sunia się spodobała. Nie wiem tylko czy procedury nie przerażą ,my to już wprawieni w adopcjach i wizytach  PA, ale dla siostry pierwszy raz. No i czy to taki domek jakiego szukacie dla suni, bo wiadomo że domek musi być szyty na miarę pieska. Sunia byłaby jedynaczką, domek bez zwierząt, ale rodzice mają koty i ja mam i dalsza rodzina. .., a siostra planuje pieska zabierać ze sobą w gościnę, więc dobrze, żeby nie bardzo interesował się kotami, no i dobrze znosił jazdę autem. Nie żeby siostra była jakimś oblatywaczem, ale na wakację do zakoconej rodziny, albo niedzielny obiad u rodziców to zawsze lepiej z psem pacyfistą ;)

No niestety właśnie Kasia potwierdziła, że Daszka jest anty-kociarą, tak samo jak Tycia. Jedynie Roxi kotki nie przeszkadzają.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Kochani, przepraszam że mnie ostatnio mało na wątkach psiaków ale moją głowę ostatnio całkowicie zaprzątnęła sunia z padaczką Frezja. Przyznam się bez bicia że przez to zaniedbałam trochę pozostałe psiaki. Ale postaram się to wszystko nadrobić.
Chciałabym poinformować , że nasza Daszka wkrótce zostanie Szkotką i zamieszka niedaleko Glasgow. Wczoraj miała wyrobiony paszport. Zamieszka u polskiej rodziny i będzie miała do towarzystwa dwa pieski i kotka. Wizyta PA oczywiście była :).
Daszka będzie nazywała się Dasha. Rodzina przyjedzie po nią do hoteliku 9 lipca, kiedy przyjedzie do Polski.
Także Daszka nie szuka już domku ale na niego oczekuje :).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...