Jump to content
Dogomania

Nela zamieszkała w Przyborowie koło Nowej Soli ! Staruszka Nela - damy radę jej pomóc ? Juz bezpieczna w hoteliku u kikou


MALWA

Recommended Posts

Dnia 4.01.2018 o 20:41, Gabi79 napisał:

Poleciał przelew na kwotę 55,60

Elu, kochana, jak pieniążki dotrą potwierdź proszę na bazarku

. . .

Dzisiaj tj. 5.01. 55,60 zł pojawiło się na koncie suni.Pokwitowałam na wątku, a i tu bardzo Ci dziękuje Gabrysiu.   5a4fee3577339_kwiatki6.gif.490f6cb30aa1ce71da84b2942bf8d191.gif

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, anica napisał:

Elu a skarpeta może wspomóc tą starszą sunię od Tyś(ki)?

Myślę, że tak Aniu, ale dopiero jak sunia będzie już w DT lub hoteliku. Przed chwilą rozmawiałam z Tysią. Deklarowicze  maja podjąć decyzji, co do miejsca pobytu suni. Wtedy będzie można wystąpić do Skarpety.

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Dziękuję za pamięć, Ciocie :) Tak, dopiero jak sunia trafi do hoteliku/PDT będzie można prosić o wsparcie... Wcześniej nawet nie chcę, by były zbierane pieniążki... 

Nelciu kochana, wybacz mi że tak Twój wątek zajmuje inna sunia.

Oj tam, Oj tam! Tysiu, My,?! One?!.. Mywszyscy w jednym klubie!..  mi czasem tak się wszystko plącze..i wątki teżz_jezorem.gif

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nela ma szczescie, ze jest w domowym hoteliku.

Grzeje dopke na kanapie, innych nie wpuszcza, no chyba, ze akurat inni juz sa to z boczku sobie polezy. Na dwor niechetnie wychodzi. Na dworze jest zimno. Robio sio i kopke i z powrotem do cieplego. 

I pomyslec, ze taka psinka moglaby siedziec w budzie na mrozie. 

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, MALWA napisał:

Nela ma szczescie, ze jest w domowym hoteliku.

Grzeje dopke na kanapie, innych nie wpuszcza, no chyba, ze akurat inni juz sa to z boczku sobie polezy. Na dwor niechetnie wychodzi. Na dworze jest zimno. Robio sio i kopke i z powrotem do cieplego. 

I pomyslec, ze taka psinka moglaby siedziec w budzie na mrozie. 

Miała szczęście dziewczynka, że dałaś  jej szansę na lepsze życie :)

Link to comment
Share on other sites

Wiem, ze miała szczęście, ale takich staruszków, i to w dodatku małych staruszków mi po prostu bardzo szkoda.

Gdyby to był gabarytowo duży staruszek, to oczywiście tez byłoby mi jej szkoda, ale większy teoretycznie jest silniejszy. 

Tych małych zawsze mi żal....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...