Jump to content
Dogomania

Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(


elik

Recommended Posts

11 godzin temu, anica napisał:

Beniu, biegnę listę podpisać i przywitać,  wiosennie czwartek ,piękne forsycje zostawiam dla Wszystkich :)

12985436-yellow-forsythia-laburnum-sprin

Forsycje to piękne krzewy, szkoda, że zapachów nie można przesłać netem :)

1 godzinę temu, b-b napisał:

Hej Fanki!

Hej Benitko :*

Czy Ela już gotowa do wyjazdu? ;)

Miłego wieczoru:)

Hej Boguniu! :)

Ela już prawie gotowa do wyjazdu :)

48 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Dobry wieczór, Beniu :)

Dobry wieczór Tysiu :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Nesiowata napisał:

Dobrego dnia Benito - chyba moja schowana łopata od śniegu nie zaszkodzi prawdziwej wiośnie.

Aaa... To już wiem, dlaczego tak zmarzłam dziś przed świtem na psim spacerze... Wieje bardzo zimny wiatr. Nesiowata, postaw łopatę przed domem. Bardzo prosimy. iconwink.gif

Dobrego piątku dla Beni i dla nas wszystkich. happy.gif

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

53 minuty temu, Elisabeta napisał:

Aaa... To już wiem, dlaczego tak zmarzłam dziś przed świtem na psim spacerze... Wieje bardzo zimny wiatr. Nesiowata, postaw łopatę przed domem. Bardzo prosimy. iconwink.gif

No, to już przesada. Jak spadnie śnieg to wyciągnę. Dość już nastała się na honorowym miejscu. Fakt, że rano wiatr zimny, ale można wytrzymać. Ja też chodziłam jeszcze po ciemku, ale wystarczy ubrać się odpowiednio.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Nesiowata napisał:

Dobrego dnia Benito - chyba moja schowana łopata od śniegu nie zaszkodzi prawdziwej wiośnie.

Dobrego dnia Nesiowata :)  

No nie wiem czy to schowanie łopaty nie spowodowało raptownego ochłodzenia :(

3 godziny temu, Elisabeta napisał:

Aaa... To już wiem, dlaczego tak zmarzłam dziś przed świtem na psim spacerze... Wieje bardzo zimny wiatr. Nesiowata, postaw łopatę przed domem. Bardzo prosimy. iconwink.gif

Dobrego piątku dla Beni i dla nas wszystkich. happy.gif

 

No właśnie, ja też zmarzłam :(

Po cichutku przyłączam się do prośby Elisabetko     3743436_soneczko3.jpg.ae34259dd9599b302afa306222ea3677.jpg

2 godziny temu, Nesiowata napisał:

No, to już przesada. Jak spadnie śnieg to wyciągnę. Dość już nastała się na honorowym miejscu. Fakt, że rano wiatr zimny, ale można wytrzymać. Ja też chodziłam jeszcze po ciemku, ale wystarczy ubrać się odpowiednio.

Wytrzymać można, tylko po co ?  Dość się naubieraliśmy przez całą zimę. Teraz chcemy normalnie chodzić, bez ciepłych ciuszków.

Daj łopatę, daj plissss :)

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, anica napisał:

27.gif  Milusiego piąteczku ,wszystkim życzę ;) u Benitki, zaczął się od pieniążków... to chyba dobrze się zaczął ;) 

Milutkiego i dla Ciebie Aniu :)

Od pieniążków się zaczął, ale niestety od wydawania :(

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Elisabeta napisał:

Eliczek pewnie widziała u Pelikanka, ale jest zabiegana przed wyjazdem... 

Wkleję tu dla Klubowiczek, które Pelikanowego wątku nie znają. happy.gif

8667053c2732df43gen.jpg

Słodka Benia... Słodkie mordeczki... wub.gif

Elisabeto kochana, kochana :) Bardzo serdecznie dziękuję :) Masz racje, widziałam, alem zabiegana jezd i czasowo na zakrętasach nie wyrabiam, ale od kochanej Pani Ewy dostałam zdjątka Benusi naszej kochanej więc musiałam jeszcze do kompa usiąść :) Zaraz Wam słodką suczynkę pokażę :)

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, Monika z Katowic napisał:

Pozdrawiam serdecznie z Pelikankowego wątku i wklejam fotki, bo Benia na drugim planie.

8e6c03655e79a7d0gen.jpg   5ab4a3d7baab172egen.jpg

Moniczko kochana z Katowic :) bardzo pięknie dziękujemy za pozdrowienia i zdjęcia przepiękne dostojnych naszych pupili :)Po\zdrowienia równie serdeczne ślę :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Przyszłam się przywitać a tu na zdjęciach wszystkie psiaczki zastygły w oczekiwaniu... Wszystkie jednakowo wpatrują się w coś, lub kogoś i pewnie czekają na poczęstunek. Elusia, cofnęłam się o kilka stron, ale nie mogę znaleźć info, ze wyjeżdżasz. Mam jednak nadzieję, ze będziesz z nami w kontakcie.

Link to comment
Share on other sites

Jesteś, Eliczku... happy.gif Nie wiem, o której wkleisz fotki Beni, ale w razie co ucieszą mnie jutro przed świtem...

Eliku, szczęśliwej podróży i miłego pobytu na Sycylii. Szkoda, że bez Męża... Ktoś pewnie musiał zostać z Waszymi psiaczkami. Tydzień szybko minie... Mam nadzieję, że napiszesz tu do nas choć słówko. Wracaj, Eliku. 0heart.gif

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Havanka napisał:

Przyszłam się przywitać a tu na zdjęciach wszystkie psiaczki zastygły w oczekiwaniu... Wszystkie jednakowo wpatrują się w coś, lub kogoś i pewnie czekają na poczęstunek. Elusia, cofnęłam się o kilka stron, ale nie mogę znaleźć info, ze wyjeżdżasz. Mam jednak nadzieję, ze będziesz z nami w kontakcie.

Witaj Elunia :) Może u Benitki nie mówiłam o tym, ale my wszystkie prawie na tych samych wątkach się pojawiamy i tu, czy tam coś napisałam :)  Jutro wyjeżdżam, a właściwie to wylatuję (nie, nie  na miotle, przynajmniej na razie nie :)  ) do Catanii na ślub bratanka i wracam za tydzień. To będzie włoskie wesele :)

Co do kontaktu, to obawiam się, że nie będę miała dostępu do netu, dlatego już teraz (nie wiem czy jutro znajdę czas aby pojawić się na dogo) bardzo Was proszę zaglądajcie do Benitki, żeby nie była taka samotna. Bardzo proszę   48083193_gifproszcy.gif.aa0b45e9b930b5242a19c062632ce06c.gif

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Elisabeta napisał:

Jesteś, Eliczku... happy.gif Nie wiem, o której wkleisz fotki Beni, ale w razie co ucieszą mnie jutro przed świtem...

Eliku, szczęśliwej podróży i miłego pobytu na Sycylii. Szkoda, że bez Męża... Ktoś pewnie musiał zostać z Waszymi psiaczkami. Tydzień szybko minie... Mam nadzieję, że napiszesz tu do nas choć słówko. Wracaj, Eliku. 0heart.gif

Zaraz wkleję tylko muszę z e-maile na dysk przerzucić i pozmniejszać :)

Nie chcemy psiaków odstawić do hotelu, bo przynajmniej nasza starka, bardzo by tęskniła. Obawiam się, że mogłoby to odbić się na zdrowiu staruszki.  Mąż odbije to sobie we wrześniu. Już planuje podróż szlakiem bohaterów Trylogii :)

Jeśli nie będę mogła choć na chwilkę pojawić się u Benitki, to po powrocie wkleję nieco zdjęć, która z sobą przywiozę :)

Zostawiam słodką Benitkę w dobrych rękach. W Waszych rękach :)10996547.JPG.bf90f56364ae860c7ed5d61c22a4533b.JPG

10996548.JPG.eb567b3fcd68a769805f161b04fd7314.JPG

10996532.JPG.86d802a914c10ae00896853f3a2f190f.JPG

10996536.JPG.0c320da830555a2d6052a7ac5e4b0947.JPG

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Elisabeta napisał:

Eliku, o Benitkę się nie martw. Będziemy tu zaglądały każdego dnia i zadbamy o naszą Benię kochaną. wub.gif

Dzięki wielgachne :) Od serca dałam Ci serduszko. Pewnie zaraz zniknie z wątku, ale będzie widoczne w Twoim profilu   buziak.gif.8a8f26321cb218b765b44ee152bc24ce.gif

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Figunia napisał:

Eluniu, szczęśliwych podróży, wracaj syta wrażeń i uważaj na Etne !

 

Dzięki wielkie :)

O Etnę pytałam już narzeczoną bratanka, powiedziała, że nie jest groźna :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...