Jump to content
Dogomania

Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(


elik

Recommended Posts

1 godzinę temu, Elisabeta napisał:

Ma, Eliku. Tylko Benia jest ładniejszasmile.gif Bardzo ładne fotki...

Też tak uważam  5a51249b031bd_ok3.jpg.920ab07c0cfd95343ece64c24b897c50.jpg

1 godzinę temu, b-b napisał:

Jest cudowna Elu bez dwu zdań! :)

Cieszę się, że podzielasz moje zdanie   buziak.gif.3a812b0474fcae00bcd2237cc63b3489.gif

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Uważam że ma :) chociaż jacki to diabły, ADHD i straszne rozrabiaki ;) to oby ona była raczej ułożona dama.

 

Cuuudna i spojrzenie ma jutro inne.

No właśnie ;) Zatem wszystko się zgadza. Niestety.

Link to comment
Share on other sites

32 minuty temu, anica napisał:

Ale .. co znaczy wszystko się zgadza, niestety!... jest cuuudna! a spojrzenie ma.. aksamitne! :)

Niestety :) to się zgadza :)

11 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Uważam że ma :) chociaż jacki to diabły, ADHD i straszne rozrabiaki ;) to oby ona była raczej ułożona dama.

Cuuudna i spojrzenie ma jutro inne.

Ma już na sumieniu kilka smyczy i kilka koczyków. Pańcia będzie musiała pokryć straty. Zadzwonię jutro, bo wczoraj i dzisiaj chwili wolnego czasu nie miałam.

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Może ona po prostu lubi memłać, bo to ją uspokaja? Ma jakieś gryzaki, bawełniane sznury?

Całkiem prawdopodobne. Muszę jej kupić jakieś sznurkowe zabawki, szarpak,pluszaczka czy coś podobnego. Dzwoniłam do . Ewy, ale nie odbiera. Będę jeszcze próbować.

10 godzin temu, Elisabeta napisał:

Zaglądam na dzień dobry do naszego małego jacka o aksamitnym spojrzeniu...  smile.gif Oj, Beniu...

Oooo jak pięknie ja nazwałaś Elisabeta  :)

10 godzin temu, Nesiowata napisał:

Jeszcze trochę i Benia wróci do normalności.

Przecież każdy może się "pomylić".

Nesiowata Twoje złote serducho jest znane, ale bez przesady :)  Pomyliła kocyk, spodnie pani od piżamy, czy smyczkę z czym na ten przykład ?

7 godzin temu, anica napisał:

.. O to,to!211.gif   moja Tasia, bije ją na głowę! jak zrobi rozpierduchę... to nie powiem co chcę zrobić ;)

Powiedz, powiedz może podpowiem pani Ewie, co na w razie czego zrobić :)

 

A tak poważnie może Sowa coś poradzi ?  5a5390a0650ab_gifproszcy.gif.f6b38b97cf8328f45316a6d52bcb553d.gif

Link to comment
Share on other sites

Dodzwoniłam się i mam dobre wiadomości :) Benia robi postępy. Już nie zagryza smyczki, podchodzi bliżej po smaczki, chodzi za p. Ewą, pozwala się wziąć na ręce. To spore osiągnięcia :) P. Ewa ofuknęła mnie, gdy wspomniałam o pokryciu szkód. Ale i tak podrzucę kiedyś przy okazji odwiedzin polarowy kocyk i kilka zabawek. Benia ma bardzo ostre ząbki i w mig radzi sobie z gumowymi piłeczkami, twardym kongiem, a nawet z grubym sznurem. najgorsze jest to, że zjada odgryzione kawałki :( Przydałaby się jej piłeczka z jakiegoś twardego materiały

Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, p.Ewa będzie jutro dzwonić do szkoleniowca, żeby się umówić.

A tu widać jak już blisko podchodzi Benia po  smaczki :)

Jeszcze ostrożnie, na ugiętych łapinkach, gotowa w każdej chwili do ucieczki, ale podchodzi :)

10996361.JPG.5e1cecd76a67e25696bde8245daf7556.JPG

10996360.JPG.98c5471e56ede65944ad9282a33e95ea.JPG

10996359.JPG.b4b138cb292f387b83063071a00fc134.JPG

Na zdjęcia załapał się też Pelikanek i chyba Tyczunia :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, elik napisał:

Dodzwoniłam się i mam dobre wiadomości :) Benia robi postępy. Już nie zagryza smyczki, podchodzi bliżej po smaczki, chodzi za p. Ewą, pozwala się wziąć na ręce. To spore osiągnięcia :) P. Ewa ofuknęła mnie, gdy wspomniałam o pokryciu szkód. Ale i tak podrzucę kiedyś przy okazji odwiedzin polarowy kocyk i kilka zabawek. Benia ma bardzo ostre ząbki i w mig radzi sobie z gumowymi piłeczkami, twardym kongiem, a nawet z grubym sznurem. najgorsze jest to, że zjada odgryzione kawałki :( Przydałaby się jej piłeczka z jakiegoś twardego materiały

Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, p.Ewa będzie jutro dzwonić do szkoleniowca, żeby się umówić.

A tu widać jak już blisko podchodzi Benia po  smaczki :)

Brawo, Beniu! smile.gif Kochana Malutka...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Nesiowata napisał:

No, ale przecież wszystkie te rzeczy nadają się do zabawy!

Tak, tyle tylko, że jej zabawa to rozgryzanie i połykanie :(   Kango, którym bawiło się wcześniej wiele psiaków, Benia zagryzła bardzo szybko.

Link to comment
Share on other sites

Ja myślę ,że ona tak rozładowuje emocje!....a jak już podchodzi to jest dobry.. bardzo dobry znak! chce zaufać, kolejny raz! to jest naprawdę ,piękne w tych naszych, ogonkach :)

4 godziny temu, elik napisał:

 

Powiedz, powiedz może podpowiem pani Ewie, co na w razie czego zrobić :)

 

A tak poważnie może Sowa coś poradzi ?  5a5390a0650ab_gifproszcy.gif.f6b38b97cf8328f45316a6d52bcb553d.gif

... mam ochotę ,zamknąć ją w klatce..tak mi radzą niektórzy, bo to jest nasza wina... Taśka jest bardzo ...rozpieszczana!..

Link to comment
Share on other sites

41 minut temu, anica napisał:

Ja myślę ,że ona tak rozładowuje emocje!....a jak już podchodzi to jest dobry.. bardzo dobry znak! chce zaufać, kolejny raz! to jest naprawdę ,piękne w tych naszych, ogonkach :)

... mam ochotę ,zamknąć ją w klatce..tak mi radzą niektórzy, bo to jest nasza wina... Taśka jest bardzo ...rozpieszczana!..

No nie wiem czy to byłaby dla niej kara :) Niektóre psy bardzo lubią schronić się w kenelu :)

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, elik napisał:

Niektóre psy bardzo lubią schronić się w kenelu :)

 

Właśnie tak :) Często daje poczucie bezpieczeństwa. Kenel dobrze wprowadzony jest bardzo lubiany przez psy ;) ale to wymaga czasu i zaangażowania właściciela, by pokazać, że kenel to super miejsce na odpoczynek i wyciszenie.


A Benia to mądra sunia! BRAWA dla niej i dla pani Ewy :) oby tak dalej.

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...