Jump to content
Dogomania

nieaktualny wątek. pozostała impreza dla internetówych hejterów


sylwija

Recommended Posts

3 minuty temu, Poker napisał:

Ma ktoś nr telefonu do sylwii? czy pojawia się na FB? Żeby jej cos do głowy nie strzeliło.Pisała,że Wisła jest blisko. BRRR...

Sylwia jest na fb spokojnie- wczoraj z nia rozmawialam. Ma nowych podopiecznych:( ale o tym pewnie sama napisze

 

Link to comment
Share on other sites

53 minuty temu, sylwija napisał:

brr

nie pisałam, bo wcxoraj znalazłam 4 szczeniaki , jakby mało atrakcji było

a dzisiaj z banku zadzwonili, ze wysyłają mi pismo, jak w ciągu 2 tyg. nie spłacę zaległości, to wypowiedzą umowę

 

Dobrze,że się odezwałaś. Gorzej ,że szczeniaki znalazłaś.

Ile musisz spłacić bankowi ,żeby się chwilowo odczepili?  Co grozi w razie wypowiedzenia umowy ?

Link to comment
Share on other sites

po wodę mineralną. Woda 'moja' jest kiepskiej jakości, mimo filtrowania, nie ma tu wodociągu

Kóz jest 8 aktualnie.. Ja im daje na zmianę, raz makaron z warzywami czy owocami, raz suche bułeczki, cy suchy chleb z warzywami lub owocami

tak, na jedną kolację to 3-4 kg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.08.2018 o 23:21, elik napisał:

Mogłabym wysłać kocyki, ręczniki, ubranka, smycze, szelki. Jeśli przydałyby się, to proszę o adres, na który mogłabym wysłać paczkę.

Ponawiam pytanie. Jeśli te rzeczy przydałyby się, to proszę o adres.

Link to comment
Share on other sites

elik  dziękuję, zaraz wyślę adres na pw

trochę horror przeżyłam przed chwila, bo mi jeden glutek zaginął. Juz chciałam go z latraka szukac, jak sie objawił, wszedł sobie do domu po prostu i zwiedzał. a reszta rodzeństwa spała smacznie wtulona w siebie i misia w kennelu

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Livka napisał:

Uwaga ! Mam pytanie do:

MALWY, Poker i RIVER - czy Wasze wpłaty mogę rozliczyć na bazarku cegiełkowym ?

Byłoby czytelniej dla wszystkich, ale decyzja należy do Was :)

Specjalnie wykonałam przelew na Twoje konto ,żeby można było pokryć wydatki poniesione bezpośrednio na sylwiję. Jeżeli nie ma sprzeczności interesu, to wszystko mi jedno.

Na wydatki rozliczane na dogo robię bazarek i wpłaciłam cegiełkę na bazarku Nadziejki.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Livka napisał:

Uwaga ! Mam pytanie do:

MALWY, Poker i RIVER - czy Wasze wpłaty mogę rozliczyć na bazarku cegiełkowym ?

Byłoby czytelniej dla wszystkich, ale decyzja należy do Was :)

Czy mimo tak złej sytuacji, pojawiło się jakieś światełko w tunelu? Wiele osób się zaangażowało i  może dobrze by było umieścić chociaż  taką ogólną informację, czy opłacone są już jakieś faktury, czy na obecną chwilę są  już zabezpieczone środki na spłatę tego zadłużenia na dom, które trzeba spłacić  w ciągu dwóch tygodni. Wydaje mi się, że nawet taka ogólna informacja zdopingowała by ludzi jeszcze bardziej i wiedzieli by na co zostały wykorzystane pieniążki. Ale może się mylę, to tylko takie moje luźne myśli.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, jankamałpa napisał:

Czy mimo tak złej sytuacji, pojawiło się jakieś światełko w tunelu? Wiele osób się zaangażowało i  może dobrze by było umieścić chociaż  taką ogólną informację, czy opłacone są już jakieś faktury, czy na obecną chwilę są  już zabezpieczone środki na spłatę tego zadłużenia na dom, które trzeba spłacić  w ciągu dwóch tygodni. Wydaje mi się, że nawet taka ogólna informacja zdopingowała by ludzi jeszcze bardziej i wiedzieli by na co zostały wykorzystane pieniążki. Ale może się mylę, to tylko takie moje luźne myśli.

Na chwilę obecną nic jeszcze nie zostało zapłacone bo nie mam rachunków. Mam nadzieję, że Sylwia znajdzie chwilkę  bo szkoda żeby pieniądze leżały bezużytecznie na moim koncie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...