Jump to content
Dogomania

Śmierć zabrała im dużo... ale dostały o wiele więcej :)


Recommended Posts

22 godziny temu, Onaa napisał:

A żeby już całkiem nie zrobiło się smutno na wątku ogonków, to takie zdjęcie uśmiechniętego psa wkleję :)

38cd5f4867048af5gen.jpg

Śliczna mordeczka roześmiana :) I pomyśleć, że jeszcze nie tak dawno w jego oczach było przerażenie. Onaa zafundowałaś mu nowy, dobry komfort życia :)

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, znalazłam ten wątek przypadkiem i sądząc po tytule, pomoc jest pilnie potrzebna. Nie mam za bardzo czasu dokładnie doczytywać, więc bardzo Was proszę o streszczenie w paru słowach sytuacji psiaków i jakie są ich obecnie najpilniejsze potrzeby.

Jeżeli są w BDT i bez pomocy żadnej fundacji/organizacji, to któryś z nich mógłby otrzymać wsparcie na leczenie/leki do 200zł lub na karmę do 100zł z KWB:

. 2f96628b662e7ecd.jpg .

Jeżeli warunki udzielania wsparcia finansowego z Klubu Wytrwałych Baloniarek będą spełnione, to mogę Wasze psiaki zgłosić. Jak prośba zostanie zaakceptowana, to trzeba będzie podać mi dane do wpłaty, a potem z całej wnioskowanej kwoty rozliczyć się paragonami/fakturami i w ciągu 6 tygodni zwrócić 25% udzielonej pomocy (wpłatami, bazarkiem) oraz na pierwszą stronę wątku wstawić baner KWB "Zwierzak z tego wątku otrzymał pomoc KWB" (wstawię go Wam tu).

Czy przyda się taka pomoc? :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 46 minut temu, inka33 napisał:

    Dziewczyny, znalazłam ten wątek przypadkiem i sądząc po tytule, pomoc jest pilnie potrzebna. Nie mam za bardzo czasu dokładnie doczytywać, więc bardzo Was proszę o streszczenie w paru słowach sytuacji psiaków i jakie są ich obecnie najpilniejsze potrzeby.

    Jeżeli są w BDT i bez pomocy żadnej fundacji/organizacji, to któryś z nich mógłby otrzymać wsparcie na leczenie/leki do 200zł lub na karmę do 100zł z KWB:

    . 2f96628b662e7ecd.jpg .

    Jeżeli warunki udzielania wsparcia finansowego z Klubu Wytrwałych Baloniarek będą spełnione, to mogę Wasze psiaki zgłosić. Jak prośba zostanie zaakceptowana, to trzeba będzie podać mi dane do wpłaty, a potem z całej wnioskowanej kwoty rozliczyć się paragonami/fakturami i w ciągu 6 tygodni zwrócić 25% udzielonej pomocy (wpłatami, bazarkiem) oraz na pierwszą stronę wątku wstawić baner KWB "Zwierzak z tego wątku otrzymał pomoc KWB" (wstawię go Wam tu).

    Czy przyda się taka pomoc? :)

    Inka33 - SUPEROWO! Gadałam z Renatką przed chwilą - jest zgoda, Onaa napisze więcej wieczorem, ja pokryję zwrot 25% pomocy, jeśli chłopcy ją otrzymają.  PIĘKNIE Wam dziękujemy *) *)Tak, tak.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Usiata napisał:
  • Inka33 - SUPEROWO! Gadałam z Renatką przed chwilą - jest zgoda, Onaa napisze więcej wieczorem, ja pokryję zwrot 25% pomocy, jeśli chłopcy ją otrzymają.  PIĘKNIE Wam dziękujemy *) *)Tak, tak.

Nie wiem, z jaką Renatką i o co chodzi, ale grzecznie zaczekam na odpowiedź o sytuacji psiaków oraz dodatkowe pytanie: czy potrzeba na karmę, czy na leki i kto będzie się z tego rozliczał (paragony/faktury), jeśli prośba zostanie zaakceptowana przez KWB. :)

Dzięki za deklarację zwrotu 25% pomocy. :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, inka33 napisał:

Nie wiem, z jaką Renatką i o co chodzi, ale grzecznie zaczekam na odpowiedź o sytuacji psiaków oraz dodatkowe pytanie: czy potrzeba na karmę, czy na leki i kto będzie się z tego rozliczał (paragony/faktury), jeśli prośba zostanie zaakceptowana przez KWB. :)

Dzięki za deklarację zwrotu 25% pomocy. :)

Cytat

Gadałam z Renatką przed chwilą - jest zgoda, Onaa napisze więcej wieczorem

Renatka, to Onaa. To u Niej na BDT są oba psiaki i żadna z organizacji nie objęła ich swoją opieką. Z pewnością większe będą wydatki na pomoc weterynaryjną, bo oba psiaki jej potrzebują. Gabinet wet. wydaje i faktury i paragony więc z rozliczeniem nie byłoby problemu.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Renatka, to Onaa. To u Niej na BDT są oba psiaki i żadna z organizacji nie objęła ich swoją opieką. Z pewnością większe będą wydatki na pomoc weterynaryjną, bo oba psiaki jej potrzebują. Gabinet wet. wydaje i faktury i paragony więc z rozliczeniem nie byłoby problemu.

OK. :) To czekam na Onaą Renatkę. ;)

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, inka33 napisał:

Dziewczyny, znalazłam ten wątek przypadkiem i sądząc po tytule, pomoc jest pilnie potrzebna. Nie mam za bardzo czasu dokładnie doczytywać, więc bardzo Was proszę o streszczenie w paru słowach sytuacji psiaków i jakie są ich obecnie najpilniejsze potrzeby.

Jeżeli są w BDT i bez pomocy żadnej fundacji/organizacji, to któryś z nich mógłby otrzymać wsparcie na leczenie/leki do 200zł lub na karmę do 100zł z KWB:

. 2f96628b662e7ecd.jpg .

Jeżeli warunki udzielania wsparcia finansowego z Klubu Wytrwałych Baloniarek będą spełnione, to mogę Wasze psiaki zgłosić. Jak prośba zostanie zaakceptowana, to trzeba będzie podać mi dane do wpłaty, a potem z całej wnioskowanej kwoty rozliczyć się paragonami/fakturami i w ciągu 6 tygodni zwrócić 25% udzielonej pomocy (wpłatami, bazarkiem) oraz na pierwszą stronę wątku wstawić baner KWB "Zwierzak z tego wątku otrzymał pomoc KWB" (wstawię go Wam tu).

Czy przyda się taka pomoc? :)

Inko33 , bardzo dziękuję :), zaraz piszę pw.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Onaa napisał:

Inko33 , bardzo dziękuję :), zaraz piszę pw.

Dzięki za odpowiedź, chociaż nie za bardzo rozumiem, dlaczego na PW - tutaj, na wątku, pewnie też by się przydała, np. dla nowych osób, które zajrzą i w skrócie wszystko by tu miały, ale OK.

To jeszcze pytania:
- czy potrzeba na karmę (max. 100zł), czy na leki/weta (max. do 200zł) - jaka konkretnie kwota na co konkretnie?
- czy to Ty, Onaa będziesz się rozliczała (paragony/faktury), jeśli prośba zostanie zaakceptowana przez KWB. :)

Edit:
Zajrzałam jeszcze raz w PW, a tam jest mowa o diagnostyce. (moja ślepoto-skleroza...)
Tutaj poproszę więc o info, ile konkretnie na jakie konkretnie badania.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, inka33 napisał:

Dzięki za odpowiedź, chociaż nie za bardzo rozumiem, dlaczego na PW - tutaj, na wątku, pewnie też by się przydała, np. dla nowych osób, które zajrzą i w skrócie wszystko by tu miały, ale OK.

To jeszcze pytania:
- czy potrzeba na karmę (max. 100zł), czy na leki/weta (max. do 200zł) - jaka konkretnie kwota na co konkretnie?
- czy to Ty, Onaa będziesz się rozliczała (paragony/faktury), jeśli prośba zostanie zaakceptowana przez KWB. :)

Edit:
Zajrzałam jeszcze raz w PW, a tam jest mowa o diagnostyce. (moja ślepoto-skleroza...)
Tutaj poproszę więc o info, ile konkretnie na jakie konkretnie badania.

Potrzeb jest dużo jeśli chodzi o pieski:(, myślę że poprosiłabym o pomoc dla Bruna - Kajtka, ponieważ ostatnio miał podstawowe badanie moczu, i myślałam że wyjdzie coś co będzie można szybko wyleczyć - bo on dużo siusia i dużo pije, niestety okazało się że potrzebna jest dalsza diagnostyka pieska - nerki, oraz kora nadnerczy ( w kierunku choroby Cushinga). W tym tygodniu pieski będą u weta , więc wtedy będę wiedziała jakiś dokładnie badania i za ile będzie potrzebował Bruno-Kajtek - to prosiłabym o pieniążki od Was na ten cel właśnie. Dziękuję.

Jeśli chodzi o paragony/faktury to ja biorę paragony i wklejam tutaj na wątek, więc ja rozliczę się z podarowanych pieniążków - jeśli będzie potrzebna faktura to proszę o wcześniejsze info.

Dziękuję Inka33, że wypatrzyłaś ogonki :).

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...