Jump to content
Dogomania

Niemój czyli mały szorściak z ulicy już ma ciepły domek!


dzodzo

Recommended Posts

Mam wpłatę od Nesiowatej - 20 zł. Bardzo dziękuję :)

Byliśmy dziś u fryzjera, Duduś zestresowany bardzo. Pierwsza kąpiel, suszenie i jeszcze maszynka..... Chyba nie będzie lubił wizyt u fryzjera :) Ale jakoś daliśmy radę chociaż było ciężko. Wyrywał się, podskakiwał, piszczał, gadał, szczekał. Łoooo matulu. Nasza Pani Joasia tak jak obiecała zrobiła koło Dudusia wszystko w gratisie za co bardzo jej dziękujemy. Duduś na pożegnanie za to że nie zjadł jej żywcem dostał butka smaczka. Kotem był zainteresowany krótką chwilę więc nie ma obaw, z Ronisiem nadal fajnie się bawią, trochę znaczy :( i wczoraj spał ze wszystkimi na kanapie :) Zdjęcia wstawię jutro bo padam a rano jeszcze wizyta PA dla Mufki (?)

 

 

 

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

szok,jaka metamorfoza niesamowita-pięknie mu w tej nowej odsłonie-i ten dizajnerski pędzel na ogonie:).Teraz tylko nowy domek by się przydal-nie smiem az tak marzyc ale chyba najfajniejszy byłby dla Dudusia taki z psim towarzystwem.Jak się błakał to niesamowiecie lgnął do innych psów,jak widać mógłby to być nawet kot-:)

Link to comment
Share on other sites

31 minut temu, dzodzo napisał:

szok,jaka metamorfoza niesamowita-pięknie mu w tej nowej odsłonie-i ten dizajnerski pędzel na ogonie:).Teraz tylko nowy domek by się przydal-nie smiem az tak marzyc ale chyba najfajniejszy byłby dla Dudusia taki z psim towarzystwem.Jak się błakał to niesamowiecie lgnął do innych psów,jak widać mógłby to być nawet kot-:)

Ma jeszcze dizajnerskiego irokeza na łebku ale troszkę go nie widać :)

 

 

Godzinę temu, Bogusik napisał:

Też jestem w szoku,jak Duduś się zmienił po wizycie w spa :) Super chłopak wygląda! Anetko jest zimno,czy masz jakieś ubranko dla Dusia?

Musi na razie marznąć :) Mam dwa które kupiłam Ronisiowi ale są za małe na chłopaków.

 

50 minut temu, Havanka napisał:

Duduś pewnie sam siebie by nie poznał ! Ale wygląda super !

Dzięki Havanko.

 

Do piątku proszę trzymać w wolnych chwilach kciuki - może się COŚ uda :)

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Gabi79 napisał:

Duduś już z powrotem u anecik, śmiga w kołnierzu, wszystko ok.

Kciuki za jutrzejsze spotkanie wskazane!!!

 

 

 

 

 

Dzielny chłopak z niego ! Dobrze, ze wszystko poszło gładko i bez komplikacji. Śmigaj sobie malutki a ja zacisnę znowu kciuki !

Link to comment
Share on other sites

Witam piąteczkowo :)

U Dudusia wszystko w porządeczku. Musi niestety śmigać w kołnierzu ponieważ jest baaardzo zainteresowany tym czego już nie ma. Był wczoraj bardzo osłabiony, dodatkowo bardzo paraliżuje do kołnierz. Ale jak mu zdejmuję do jedzenia to wraca dawny Duduś.

 

9 godzin temu, Poker napisał:

Ale sprint , nadążyć nie można .

trzymam kciuki chociaż nie wiem do końca za co,ale Wam ufam...

Kciuki trzymamy za wizytę bardzo fajnych Państwa, którzy co prawda zadzwonili o Mufkę, ale Mufcia do nich nie pasuje. Państwo mieli przez ponad 12 lat suczkę znalezioną na ulicy, którą przygarnęli. Ponad pół roku temu odeszła i już czas pomóc następnej bidzie. Państwo po 30, dzieci jeszcze nie mają, siostra Pani ma dwa psiaki ze schroniska, mieszkają w zielonej okolicy w domu/bloku 6 rodzinnym. Fajne miejsce, jeszcze fajniejsi ludzie. Pan z poprzednim psiakiem śmigał na ryby, po jej śmierci przestał chodzić. Szuka towarzysza do wypraw a Pani towarzysza przytulaka. Duduś świetnie spełnia wszystkie te warunki a Państwo spełniają wszystkie moje warunki. Przyjadą dziś zobaczyć czy zaiskrzy. Bardzo chciałabym żeby zaiskrzyło :)

Więc kciuki trzymamy za zaiskrzenie.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

O 12.10.2016 o 20:43, ona03 napisał:

Super Duduś :), to teraz marsz do super domku :)

 

15 godzin temu, Havanka napisał:

Dzielny chłopak z niego ! Dobrze, ze wszystko poszło gładko i bez komplikacji. Śmigaj sobie malutki a ja zacisnę znowu kciuki !

 

 

1 godzinę temu, Poker napisał:

Już wiem za co trzymać kciuki, więc trzymam. Żeby tylko nie było słomianego zapału.

 

 

Godzinę temu, Alaskan malamutte napisał:

No to trzymam  Znalezione obrazy dla zapytania gify kciuki

 

 

Godzinę temu, Tyś napisał:

I ja kciukuję!

 

DUDUŚ ma DOM. Wspaniały dom i jeszcze wspanialszych ludzi :D

 

Dziękuję za kciukanie - nie był to słomiany zapał -  chociaż teraz to mi się wydaje że to była wizyta pro forma. Wspaniali ludzie, byli prawie 3 godziny i Pan troszkę musiał zdyscyplinować Panią że może już czas wychodzić :) A Pani wcale nie chciała. Oboje kochają psy ale chyba Duduś wybierze Pana - powiedziałam że jakby coś to drugiego mogę dla Pani Kasi też załatwić :) Przyjadą w przyszłym tygodniu ponieważ Dudusiowi bardzo przeszkadza kołnierz a bez niego bardzo wylizuje ranę, więc wolałabym żeby było już po tym najgorszym okresie. Chociaż Pani Kasia w zasadzie chciała zabrać go dzisiaj :)

Trochę rozmawialiśmy ale wiecie że z Prawdziwymi Psiarzami to rozumiemy się bez słów więc  o czym tu gadać :) Będzie kolejna adopcja z której jestem bardzo dumna. Oczywiście kazałam im jeszcze na spokojnie wszystko przemyśleć i zadzwonić ale WIEM że po co zadzwonią :)

I pomyśleć że tydzień temu ten bidulek ganiał za autami, spał na trawie i był dokarmiany przez dzodzo a dziś można powiedzieć że ma DOM. Super :)

 

Lampowy

P1110497.jpg

 

I Lampowy ze Swoimi Ludźmi :)  (przepraszam za jakość zdjęć :( )

P1110495.jpg

P1110496.jpg

 

 

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...