Jump to content
Dogomania

Wątek zbiorowy tymczasowiczów i zwierzaków, które zostały przez zasiedzenie u tamb.


Recommended Posts

13 godzin temu, tamb napisał:

Ozzy miał dzisiaj badanie krwi, wyniki kiepskie. Stan zapalny, morfologia zła. Jutro wizyta u weterynarza.

Yodzie plączą się tylne łapki.

kochana wyślij nr konta do asikowskiej, Yoda dostał zapomogę w kwocie 150 zł:)

Yodusiu nie chorujemy piesku, bardzo Cię proszę

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, teresaa118 napisał:

ciociu Tamb, potrzebujemy twojej wypowiedzi, jakas pomoc w drodze

Bardzo dziękuję za pomoc. Kupuję Boscha ryż z jagnięciną (granulki mini bo nie pogryzą) albo Farminę i puszki Dolina Noteci. 

 

10 godzin temu, asiuniab napisał:

kochana wyślij nr konta do asikowskiej, Yoda dostał zapomogę w kwocie 150 zł:)

Yodusiu nie chorujemy piesku, bardzo Cię proszę

Bardzo dziękuję. U Yody to starość. Łapy wymasowane i dzisiaj jest lepiej.

Link to comment
Share on other sites

Kciuki pomogły. Morfologia z dnia na dzień lepsza, Ozzy coraz weselszy. Dzisiaj kopał dołki w ogródku a od 2 dni podnosi nogę przy sikaniu. Może nie stracę kolejnego psa. Po tamtych nie doszłam do siebie.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ozzy miał dzisiaj ostatnie zastrzyki. W środę badania kontrolne. Mam nadzieję, że wyniki dobre.

Dzisiaj z togaa byłyśmy z Fizią na konsultacji okulistycznej u doktora Stefanowicza. Mimo kropli jest dużo gorzej i musi być amputacja oka. W środę będzie miała badania krwi i serca przed operacją. Ja już wykorzystałam limit na karcie i za Ozziego płacę kasą odłożoną na inny cel. Kartę będę mogła uzupełnić dopiero w kwietniu. Fizia jest pod opieką weterynaryjną Stowarzyszenia Dla Braci Mniejszych. Jakby ktoś chciał pomóc to byłoby super. Oczywiście na konto stowarzyszenia z dopiskiem "Fizia". 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...