Jump to content
Dogomania
Pomarancza

Odpowiednie legowisko.

Recommended Posts

Ja pierwsze legowisko miałam też od tego Pana używane przez psa cały czas przez 3 lata zniszczyło się bardzo, ale mój pies nie tylko w nim śpi, ale zakopuje też kości, zabawki lub w nim się bawi. Zamówiłam mu kolejne z hobbydog to nawet nie chciał do niego wejść przez sztywny materiał i musiałam kupić następne od tego Pana. 

Eh, cena była by do przeskoczenia, gdyby nie to, że Lucky legowisko przenosi po całym domu, wynosi do ogrodu, gryzie, drapie itp, dlatego dla niego raczej wolę te tańsze, bo wiem, że dłużej niż 3 miesiące i tak nie potrzyma w stanie chociażby dobrym, bez dziur itd.

Jeżeli wytrzyma 3 miesiące to już będzie duży sukces,tym bardziej że jest noszone po całym domu,a nawet po ogrodzie,więc znając życie to długo nie wytrzyma. Daj znać jeżeli zdecydujesz się już na jeden,konkretny model,będziemy czekać na Twoją odpowiedź jak się sprawuje.

Czy ktoś z was zamawiał legowisko z Doogi? Zamówiłam w czwartek i od razu opłaciłam kartą płatniczą legowisko. Wysyłka kurierem w 24h, a tu środa i status zamówienia "złożone". Pisałam na facebooku i wysłałam maila, a tu cisza. Mocno mi się spieszy, bo pies porwał poprzednie legowisko i nie ma na czym spać.

21 godzin temu, Harley napisał:

Czy ktoś z was zamawiał legowisko z Doogi? Zamówiłam w czwartek i od razu opłaciłam kartą płatniczą legowisko. Wysyłka kurierem w 24h, a tu środa i status zamówienia "złożone". Pisałam na facebooku i wysłałam maila, a tu cisza. Mocno mi się spieszy, bo pies porwał poprzednie legowisko i nie ma na czym spać.

Osobiście nie zamawiałam, ale czytałam dużo negatywnych opinii na FB, długa realizacja i marny kontakt.

O 14.01.2016o09:54, razed_in_black napisał:

Osobiście nie zamawiałam, ale czytałam dużo negatywnych opinii na FB, długa realizacja i marny kontakt.

Dzięki. Właśnie mi odpisali(na trzecią wiadomość, tym razem z potwierdzeniem przeczytania), że dzisiaj wyślą. Gdybym wiedziała, że tyle to potrwa to od razu próbowałabym jakoś pozszywać stare legowisko. Szukałam przed zakupem informacji i wszędzie ludzie byli zadowoleni z samych legowisk, o wysyłce nic nie pisali. Kontakt aż do momentu zamówienia był dobry, bo trochę pomęczyłam o różne detale. Za to po złożeniu zamówienia - porażka. Mogli od razu napisać, że mają opóźnienia i nie łudziłabym się, że legowisko lada dzień dojdzie.

Edycja: Kilka godzin po napisaniu tego posta dostałam maila, że właśnie wysyłają posłanie. Przyszło następnego dnia i muszę przyznać, że pies jest zachwycony. Ewidentnie widać, że posłanie się spodobało i jest wygodne.

Edited by Harley
dopisanie wiadomości

16 godzin temu, Paulina94 napisał:

Jakiej wielkości legowisko polecacie dla springer spaniela angielskiego? Psiak w tej chwili ma 7 miesięcy.

Ja kupowałam dla mojego psiaka w Bowl&Bone Republic ;) stwierdziłam, że wolę zainwestować w coś, co psiak będzie miał na długi czas :) Legowisko jest bardzo eleganckie, a psiak odrazu je polubił.

Ja bym na twoim miejscu celowała w okolice min. 80cm długości, żeby się mógł wygodnie wyciągnąć (nie, żebym na westa miała 70 ]:->).

I polecam pozwiedzać TkMaxxy, można trafić fajne, porządne wyrko za śmieszne pieniądze.

Monieq, widziałam na zoo-dragonie legowisko 62x82 cm za niecałe 70 zł i pewnie tam kupię, bo i tak jeszcze trochę innych rzeczy będę od nich zamawiać ;) Chciałam się tylko upewnić czy taki rozmiar będzie ok :P

Ale dzięki za podpowiedź z TkMaxxem, może się przyda tak na przyszłość :P

Nie są to psy wielkie, więc legowisko nie wielkie myślę ,że znajdą się kuwetki dla psów nie dla kotów taniej, radziła bym po przeglądać sklepy Chińskie tg. tanie sklepiki :)

W sklepach zoologicznych można też zerknąć pamiętaj są promocje! Zależy o jaką kuwetę pytasz jeśli wpiszemy w wyszukiwarce ,,kuweta dla psa,, wyskakują do załatwiania jeżeli o takie chodzi to z przesyłką ok.35 złotych.

Jeżeli te do spania to  masz tu dwie propozycje :)

a9400f234ada975899aa4ad7dc79.webp <- link :)

03e45c194111aa99adb80fab6bd9.webp ,-link :)

Mam właśnie teriera, ale od niedawna, bo zostawiła mi go siostra, która poleciała do USA na kilka miesięcy. Legowisko wybieraliśmy razem, takie z pluszu okazało się najlepsze: http://pufy.pl/dla-psa-i-kota/350-pufa-dla-psa-lub-kota-roxy.html

Psu się podoba, nam też. Łatwo się odkurza i czyści, więc mogę je polecić z czystym sumieniem!

pufa-dla-psa-lub-kota-roxy.jpg

pufa-dla-psa-lub-kota-roxy1.jpg

pufa-dla-psa-lub-kota-roxy2.jpg

pufa-dla-psa-lub-kota-roxy4.jpg