Jump to content
Dogomania

Mój maltańczyk

Members
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-1 Poor

About Mój maltańczyk

 • Rank
  Newbie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To hodowca ma problem, ponieważ sprzedaje takie biedne zwierzęta. Nie wydaje mi się żeby nie zauważyć takiej rzeczy! W umowie powinno moim zdaniem być napisane o chorobach psiaka.
 2. Moim zdaniem to mieszaniec tg. kundelek ale słodki:) Pozdrówcie go ode mnie
 3. Rozumiem że zgadujemy :()
 4. Zależy 1. od wielkości matki i ojca 2. Amstaffy i alaskan malamute są to psy o wiekrzym zdecydowanie wzroście niż york,ale jeżeli chodzi o szczenie do zależy od ilu miesięcy ma szczenie ale myśle że będzie mały do 5 miesiąca życia a później zacznie się stawać więkrzy i więkrzy :)
 5. Tanie łóżeczko na Allegro :) 03e45c194111aa99adb80fab6bd9.webp <- link
 6. Nie są to psy wielkie, więc legowisko nie wielkie myślę ,że znajdą się kuwetki dla psów nie dla kotów taniej, radziła bym po przeglądać sklepy Chińskie tg. tanie sklepiki :) W sklepach zoologicznych można też zerknąć pamiętaj są promocje! Zależy o jaką kuwetę pytasz jeśli wpiszemy w wyszukiwarce ,,kuweta dla psa,, wyskakują do załatwiania jeżeli o takie chodzi to z przesyłką ok.35 złotych. Jeżeli te do spania to masz tu dwie propozycje :) a9400f234ada975899aa4ad7dc79.webp <- link :) 03e45c194111aa99adb80fab6bd9.webp ,-link :)
 7. Nie ma sensu mycia jeżeli jest czysty i ładnie pachnie, porada na przyszłość myj na przykład łapy tylko kiedy są brudne i nie myj całego psa tylko do wanny lub brodzika. Umyj tylko tam gdzie jest brudny :)
 8. Hej, mam 2 miesięcznego psa Maltańczyka, wabi się Max. Chce abyście mi polecili co używacie skutecznego na zacieki, ponieważ mam problem używałam kropli z zdjęcia, ale nie były dobre zaczęłam używać optix (nie pamiętam dobrze. Lecz nic nie zdawało egzaminu, co polecacie skutecznego?
 9. Moim zdaniem jak niema nikogo w domu powinnaś zostawiać matę, którą można kupić w aptece. Uczyć go że jak nikogo nie ma to niech załatwia się na matę. 1.Skoro pies czeka na nagrodę to jak załatwi się na przykład rano to daj mu drobny smakołyk i pogłaskaj, następnym razem kiedy będzie się załatwiał już nie dawaj smakołyka tylko pogłaskaj i powiedz ,,Dobry piesek,, a na przykład jak wyjdziesz na podwórko z psem za 2-3 h daj mu smakołyk a następnym razem już nie rób. Pamiętaj powtarzaj krok ok.1-2 tygodni a następnie co 2 wyjścia dawaj nagrodę, w ten sposób małymi krokami piesek się od uczy. 2.Najlepiej nauczyć psa od szczeniaka robienia na matę. Ale w twoim przypadku nie jest jeszcze za późno, tylko pokaż mu matę i po prostu powiedz tu robisz siusiu. W ten sposób go pomału oswoisz. Gdy zauważysz że chce zrobić kupę lub siku od razu bierzesz go na ręce lub każesz przyjść na matę. Gdy zrobi na matę daj mu nagrodę i powtarzaj jak w punkcie 1. Nauczy się ale trzeba cierpliwości do zwierzęcia. Ja mam kłopot z 2 miesięcznym maltańczykiem ,który robi na matę. Ale zdarza mu się zrobić na płytki, ten sposób co podałam się sprawdza, wypróbuj go :)
×
×
 • Create New...