Jump to content
Dogomania

Odpowiednie legowisko.


Pomarancza

Recommended Posts

a kupował ktoś to wyrko? [URL]http://allegro.pl/legowisko-kojec-poslanie-lozko-poduszka-dla-psa-xl-i3656625363.html[/URL]

co prawda uwielbiam nasze z Hobby Dog, ale przyszła jesień, na dworze co raz częściej kropi - tamto jest praktycznie mokre po pół godziny. potrzebuję czegoś naprawdę nieprzemakalnego.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Olson']a kupował ktoś to wyrko? [URL]http://allegro.pl/legowisko-kojec-poslanie-lozko-poduszka-dla-psa-xl-i3656625363.html[/URL]

co prawda uwielbiam nasze z Hobby Dog, ale przyszła jesień, na dworze co raz częściej kropi - tamto jest praktycznie mokre po pół godziny. potrzebuję czegoś naprawdę nieprzemakalnego.[/QUOTE]
Tylko eko skora sie sprawdzi..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klimaksia']Ja się zastanawiam nad czymś ala taka kanapa dla psa. Na allegro można coś takiego dorwać za około 120zł. Trochę drogie, ale jakby miało na dłużej posłużyć to czemu nie. Ciekawi mnie tylko jaka jest tego jakość.[/QUOTE]

Co producent to inna jakosc. Ja sobie chwale od 3 lat sentine.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Podbijam temat legowisk - może ktoś poleci coś - owczarek niemiecki 5 lat, nie ma jeszcze problemów ze stawami dzięki bogu, jest kanapowcem i w nocy łóżkowcem, ale chciałam jej kupić do kuchni jakieś duże ładne i wygodne legowisko, żeby nie musiała leżeć na zimnych płytkach :)

Sklepowe są zazwyczaj straszliwie drogie, na allegro widzę że jest trochę legowisk XXL ale nie wiem które wybrać :)

Polećcie coś :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='toyota']Ja zdecydowanie polecam Sentinę. Moje psy mają już 4 te legowiska. Jako jedyna dała radę niszczycielskim zapędom moich psów. Poza tym nie ubija się jakoś bardzo.[/QUOTE]
Również mogę polecić jako zadowolony użytk... yyy właściciel użytkownika takiego legowiska ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja w zeszłym roku postanowiłam, że kupię jakieś legowisko.. miała już wcześniej całe z materiału ale pogryzła i przetrwało tylko jedne dzień. W zeszłym roku na święta kupiłam mojemu psu legowisko ale z wikliny.. do legowiska była dołączona poduszka ale bardzo cienka i postanowiłam, że kupię jakiś inne materiały i zeszyje wszystko do razem. Legowisko przetrwało do dziś :) Mam beagla ale w legowisku zmieściłby się spokojnie owczarek..

Link to comment
Share on other sites

Dla szczeniaka najlepiej wybrać takie legowisko, które jest z mocnych i grubych materiałów, których szybko nie zniszczy. Lepiej wybrać już większe - chyba, że Twój szczeniak ma dużą skłonność do ich drapania i rozrywania, wtedy lepiej wziąć coś mniejszego a zarazem tańszego a dopiero jak dorośnie kupić większe.
Przede wszystkim legowisko powinno mieć na spodzie kodurę. Wtedy nie niszczy się szybko i nie przemaka. Dobrze by było gdyby wkład i poszycie można prać osobno. Jest to wygodniejsze i łatwiejsze w utrzymaniu czystości. Przy okazji wybrałabym ciemniejszy kolor np. [URL="http://www.forlegs.pl/duze-legowisko-dla-psa-czarny-baran.html"]taki[/URL] :)

Link to comment
Share on other sites

Zastanawiam się nad tą Sentiną, ale myślę o materacu ortopedycznym, bo staruszek ma problemy ze stawami. [URL]http://www.zooplus.pl/feedback/shop/psy/legowisko_dla_psa/ortopedyczne/158717[/URL] Tylko się zastanawiam, czy ten materac nie jest jakoś za cieńki i czy w tej cenie faktycznie "działa" i czy w ogóle jest wygodny, bo nie ma żadnego oparcia. Piesek jest takim trochę większym i grubszym jamnikiem;) Oczywiście będzie z jakimś kocykiem. Ale tak bez oparcia to jest i nie wiem, czy się nie spłaszczy po czasie. Nic innego oprócz eko skóry nie wchodzi w grę, chyba że do prania w 90 stopniach. Do tej pory pies śpi na ludzkich poduszkach, kocykach itd i nie wiem, czy nie pozostac przy tym zwyczajnie. Miał ktoś może taki materac?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[quote name='Rinuś']a ja się zastanawiam nad tym dla Salmy żeby kupić, ktoś miał?
[URL]http://allegro.pl/legowisko-kojec-psa-ponton-eko-skora-100x80-pe3-i4004338466.html[/URL][/QUOTE]
Niestety nie mam ale też wpadło mi w oko i chciałam kupić .
Z doświadczenia wiem że legowiska z eko skóry muszą być czymś przykryte bo psy nie chcętnie na gołych śpią , miałam takie tylko w wersji z wysokimi bokami .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']Niestety nie mam ale też wpadło mi w oko i chciałam kupić .
Z doświadczenia wiem że legowiska z eko skóry muszą być czymś przykryte bo psy nie chcętnie na gołych śpią , miałam takie tylko w wersji z wysokimi bokami .[/QUOTE]
Własnie Salma lubi takie powierzchnie, w domu śpi teraz na kafelkach częściej, ale do legowiska Brutusa też się pcha więc jej to chyba akurat nie robiłoby problemu, wiem że Brutus pewnie by marudził gdyby miał się na tym położyć :evil_lol:
[quote name='gops']To mi się jeszcze bardzo podoba tylko nie wiem na ile to praktyczne
[URL]http://allegro.pl/w076-legowisko-rodos-kojec-dla-kota-psa-70x60x18cm-i4056533244.html[/URL][/QUOTE]
nie wiem czy bym się zdecydowała na takie, moje lubią wystawiać głowę za legowisko, ewentualnie kłaść sobie na kant legowiska więc u mnie by się nie sprawdziło raczej.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='gops']Niestety nie mam ale też wpadło mi w oko i chciałam kupić .
Z doświadczenia wiem że legowiska z eko skóry muszą być czymś przykryte bo psy nie chcętnie na gołych śpią , miałam takie tylko w wersji z wysokimi bokami .[/QUOTE]
znam i są rewelacyjne...nie wiem czy nie najpraktyczniejsze...;) tylko kocyk musi być...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...