Jump to content
Dogomania

wet_CBDNA_pl

Members
 • Content Count

  150
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About wet_CBDNA_pl

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

1064 profile views
 1. i to powinno być tutaj najważniejsze,liczy sie apetyt i brak problemów żołądkowych po takiej diecie,jeżeli póki co wszystko jest w porządku,to moim zdaniem nie pozostaje nic innego jak tylko się cieszyć:)
 2. Póki co nie odstawiaj Royala jeżeli karma zdaje egzamin,przynajmniej nie tak szybko. Najważniejsze w chwili obecne jest to,że sytuacja się unormowała,oby tak dalej.
 3. Akurat nigdy nie mieliśmy okazji podawać jej dla naszej suni,ale dzięki za namiar bo być może jako dodatek,także ją wypróbuję. Orientujecie się moze w jakiej jest cenie?
 4. Karmy Josera lub Brit jak najbardziej są wskazane dla psów cierpiących na otyłość,możesz także spróbować serii 1st Choice,które także są bardzo chwalone, o dobrym składzie w rozsądnej cenie.
 5. Na początek wypróbuj TOTW i zobaczysz czy posmakują Twojemu psu,dopiero potem spróbuj kolejnych,ale to juz kwestia indywidualnego smaku. w wielu przypadkach TOTW dobrze się sprawdza i jest polecaną karmą.
 6. Do powyższej listy można dodać też karmę bezzbożową Acana oraz Brit Care,która sprawdza się w przypadku psów z wrażliwym żołądkiem oraz podatne na alergię.
 7. Umówmy się,że nie poraża jakością i składem,na rynku jest zdecydowanie więcej lepszych karm niż te z marketów czy jeszcze gorzej- drogerii. Postaw na wysoką jakość,dołóż nieco więcej,ale przynajmniej zapewnij swojemu psu optymalną dietę na bazie dobrej karmy.
 8. To coś w rodzaju produktu "karmopodobnego" i zdecydowanie nie warto,jeżeli zależy Ci na zdrowiu i dobrej diecie swojego pupila. Powyżej masz podane które z karm są godne uwagi,ja np teraz podaję suni karmę Brit Care i póki co jesteśmy z niej bardzo zadowoleni.
 9. Bezzbożowa Acana lub Brit Care -te karmy są w przystępnej cenie i warto się nad nimi zastanowić,jeżeli zależy Ci na dobrej jakości i jednocześnie pies ma wrażliwy żołądek,są to karmy sprawdzone przez wielu osób i godne zaufania.
 10. Raz,że to kwestia lęku separacyjnego,a dwa że faktycznie pies przez te 10 godzin może się nudzić,od tego trzeba zacząć. Masz może sąsiada,którego znasz i który może Ci pomóc ze spacerami w ciągu dnia? To byłoby wskazane,dzięki temu pies rozładuje nagromadzoną energię.
 11. Powyżej polecono Ci całkiem dobre lektury i spokojnie możesz się nad nimi zastanowić jeżeli chcesz wiedzieć więcej na temat "zajmowania " się psem,specyfiki. Śpiący szczeniak od 18 do 8 rano? Nie pozostaje nic innego jak tylko pozazdrościć:)
 12. Zgadza się,jeżeli nie znasz podstawowych danych psa,łącznie z jego wagą,to lepiej udać się do dobrego weterynarza,który poleci tabletki i doradzi jak je dawkować,to bezpieczna i moim zdaniem rozsądne opcja.
 13. Dokładnie tak jak o tym mowa powyżej,czyli musisz do tego podejść stopniowo,systematycznie i cierpliwie, po czym dopiero wtedy osiągniesz efekt. Nic nie przychodzi szybko i od razu,szczególnie że pysk psa to ta wrażliwa strefa na którą trzeba uważać,łącznie z zębami.
 14. To już stwierdziliśmy na forum,nawet w innych działach są całe tematy,które dotyczą kastracji,wymienione masz zarówno plusy jak i minusy. Musisz podjąć decyzję w konsultacji z weterynarzem,który od małego prowadzi Twojego psa,tak będzie po prostu rozsądnie.
 15. To bardzo rozsądna propozycja i myślę,że można się nad nią zastanowić,tym bardziej jeżeli planujesz kastrację psa,wtedy wykonasz też zabieg usunięcia jednego kła,sprawa moim zdaniem jest tutaj jasna:) Daj znać na którą opcję ostatecznie się decydujesz oraz czy wszystko się udało.
×
×
 • Create New...