Jump to content
Dogomania

PakoPAKO

Members
 • Content Count

  197
 • Joined

 • Last visited

About PakoPAKO

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

1,300 profile views
 1. PakoPAKO

  Czym karmić szczeniaka amstaff? POMOCY

  Jeśli karmisz mięsem z dodatkami przydaly by sie jakies suplementy, poszukaj na facebooku grupy o psach lub o żywieniu psów i tam zapytaj może ktoś coś Ci doradzi. Myślę że coś na stawy by się przydało i jeszcze jakieś suplementy bo w karmie są różne, natomiast jeśli karmisz mięsem mogą być niedobory.
 2. PakoPAKO

  pies 15 lat cały dzień chodzi

  Możliwe jest przeswietlenie bez uśpienia. Mój pies miał RTG u dwóch różnych weterynarzy i obyło się bez usypiania. U jednego weterynarza ja trzymałam mojego psa, a u drugiego jego pomocnik. A mój pies do spokojnych nie należy i mały też nie jest waży 37kg.
 3. PakoPAKO

  Pies wita się inaczej z różnymi osobami

  Może twoja żona bardziej się nim zajmuje? Tzn częściej wychodzi z nim na spacery, bawi się, karmi. Poświęca mu więcej uwagi i czasu niż Ty? Mój pies też jak ja wracam do domu cieszy się bardziej, niż jak wraca mój chłopak. Wydaje mi się, że dla tego tak jest bo to ja głównie się nim zajmuję. Może być też tak, że ty jesteś tak jak pisałeś co godzina w domu, a twojej żony nie ma kilka godzin i dlatego bardziej jest zadowolony z jej powrotu.
 4. PakoPAKO

  Pies warczy na szczeniaka suczkę

  Daj mu czas na pewno się przyzwyczai do obecności szczeniaka, mój też warczał jak szczeniak do niego podchodził, drugiego dnia już zaczynał się bardziej interesować i nie uciekał odrazu przed nim, a po dłuższym czasie już było wszystko dobrze. A dlaczego wziąłeś 6 tygodniowego szczeniaka?
 5. PakoPAKO

  Bardzo wysokie ALP i Glukoza u Westa

  Nie koniecznie musi to być nowotwór, pies mojej siostry miał jeszcze wyższe parametry watrobowe nie pamiętam dokładnie które, weterynarz też powiedział że to prawdopodobnie nowotwór, a po usg okazało się, że ma stłuczenie wątroby.
 6. PakoPAKO

  Foresto dla psa, czy nie zaszkodzi kotu?

  W kroplach dla psa jest jakiś składnik, który może doprowadzić nawet do śmierci kota, nie pamiętam jaki bo już dawno o tym czytałam, gdzieś na Youtube był nawet filmik o tym co działo się z kotem po takich kroplach dla psa. Na szczęście w tym przypadku udało się kota uratować.
 7. PakoPAKO

  Foresto dla psa, czy nie zaszkodzi kotu?

  Krople na kleszcze na psów też są dla kotów nie bezpieczne.
 8. PakoPAKO

  nadwaga psa

  Mój jadł wcześniej karmę marp ważył 38kg od niecalego miesiąca jest na simpson z jagnięcina i waży 36,7 kg, ruchu ma dużo, ale nie więcej niż miesiąc temu.
 9. PakoPAKO

  Młody szczeniak, rzadka kupa

  Zabierz psa do weterynarza, niech go zbada. Mogą to być robaki, a może być też parwowiroza, która jest bardzo nie bezpieczna. Czy szczeniak jest z hodowli zkwp?
 10. PakoPAKO

  5 Letnia suczka, kundelek prośba o parę rad

  To się pomyliłeś bo znajomych mam, nie mam założonej rodziny, ale mam chłopaka. Po za tym studiuje i robie jeszcze inne rzeczy, ale nie będę na forum opisywać mojego życia, a biorąc psa wiedziałam, że mu nie wystarczy 15 min spaceru i uważam, że w ciągu dnia można znaleźć czas na jeden spacer, który trwa ponad godzinę lub jechać z psem do lasu czy nad rzekę. Tylko ja jeśli wiem, że po południu ani wieczorem nie znajdę czasu dla psa to wstaje wcześniej i coś z nim robię.
 11. PakoPAKO

  5 Letnia suczka, kundelek prośba o parę rad

  Ten komentarz jest poniżej poziomu, jednym słowem żenada, więc się do tego nie odniosę w żaden sposób. Mój pies w wieku 12 miesięcy przestał załatwiać się w domu, od tamtej pory ani razu nie zdarzyła mu się wpadka, nie niszczy także nic w domu robił to jak był szczeniakiem, ale najkrótszy spacer na załatwienie potrzeb trwa 20 min, ma takie dwa w ciągu dnia. I jeden który trwa ponad godzinę albo w tym czasie przechodzę z nim około 10 km, albo jadę z nim na pola, gdzie biega z piłka około godziny. Kiedyś miał spacer który trwał ponad godzinę i jeszcze tego samego dnia jechał na pola i biegał z piłką, latem pływał w rzece. Wtedy pies nie myśli o niszczeniu bo jest zbyt zmęczony. Po 15 minutach spaceru 3 razy dziennie to się nie dziwię, że pies niszczy, jak siedzi w domu 23 godziny na dobę. Są liny treningowe dla psa 20 metrowe, na których może biegać swobodnie bez obawy, że ucieknie. Więcej rad nie udzielę Ci ponieważ twoje zachowanie mnie irytuje, a to co teraz napisałam to tylko dla dobra psa, bo szkoda mi go, że ktoś wyładowuje swoją frustrację na psie za to, że sam jest winny jego złego zachowania.
 12. PakoPAKO

  5 Letnia suczka, kundelek prośba o parę rad

  Ty za to nikogo mi nie przypominasz, a jasno stwierdzam, że masz problemy emocjonalne i silnie zakorzenione kompleksy i gdy wytrząsasz się nad biednym, bezradny zwierzakiem, czujesz się mocniejszy. Jeżeli chcesz wyleczyć się z kompleksów to mierz się z równym sobie lub mocniejszym, a nie ze słabszym od siebie wiedząc, że nic ci nie grozi. Na przemoc wobec zwierząt jest paragraf, jest to absolutnie zabronione przez prawo państwowe oraz normy moralne, każdy kto używa przemocy wobec zwierząt zasługuje na karę. Jeżeli nie potrafisz wychować psa, najlepiej nie odzywaj się w tej kwestii. Na zachowanie psa w opisany sposób może mieć wpływ czynnik psychiczny, trauma, lęk lub choroba. Owszem na całe szczęście nim nie jesteś, nie gustuję w pseudo facecikach, którzy swoje traumy psychiczne rozładowują na słabszych, a gdy trafi na silniejszego kuli ogon i wówczas bierze taki rozpęd, że jak to określiłeś kończy w Gdańsku.
 13. Ja mogę polecić karmę marp holistic z jagnięcina jest bez zbóż i bez ryżu. Mojemu psu też nie pasuje karma, która w składzie ma ryż. Może u Ciebie też jest podobnie. Kupowałam różne karmy i ta najbardziej mu pasuje. A na mięśnie w tylnych lapach może spróbować rehabilitacji na bieżni wodnej?
 14. Kupili szczeniaka w hodowli, post był zacytowany z poprzedniej strony.
 15. PakoPAKO

  przemywanie oczu-czym i jak???

  Ja wpuszczałam sól fizjologiczną jak nasypał sobie piachu do oczu.
×