Jump to content
Dogomania

PakoPAKO

Members
 • Content Count

  219
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

23 Excellent

About PakoPAKO

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

1,635 profile views
 1. A może to niewydolność trzustki?
 2. Kroplowki muszą być by oczyścić psa z nadmiaru mocznika, mocznik zatruwa cały organizm. Ja bym radziła jechać do dobrego nefrologa, który zrobi usg i sprawdzi w jakim stanie są nerki. Kot mojej siostry miał ostra niewydolność nerek, która przeszła w przewlekłą, przez 4 lata było wszystko dobrze, ostatnio dopiero musiała mieć podana kroplowke bo stan trochę się pogorszyl ponieważ przeszła inną ciężką chorobę panleukopenie nie były to jakieś drastycznie podwyższone parametry, ale nie czuła się za dobrze, więc z niewydolnością nerek można żyć, ale trzeba często kontrolować robiąc wyniki z krwi, zbadaj również mocz psa.
 3. Jeśli obawiasz się, że to trzustka to zrób badania z krwi na trzustkę cpli lipaze i amylaze.
 4. A czy pies miał robione usg? Pies mojej siostry ma parametry wątrobowe 1300 weterynarz też podejrzewał raka mówił nawet, że nie ma sensu robić usg bo to na pewno nowotwór, jednak siostra pojechała z psem do Warszawy do dr Marcinskiego na usg i okazało się, że to nie nowotwór, a stłuszczenie wątroby, pies je tylko Royal Canin hepatic i dostaje suplementy na wątrobę. Dobrym suplementem jest epato 1500 i ostropest świeżo mielony.
 5. Nie nawidzisz psów?? Chyba to nie wina psa, że go trzymają na zewnątrz po tym jak przyzwyczaili do życia z ludźmi w domu. Poza tym nie wydaje mi się to prawdziwe co napisałeś, gdyby codziennie od tylu lat dawali psu środku nasenne myślę, że już by nie żył, a jeśli jest to prawda to powinieneś to nagrać i pokazać odpowiednim służbom bo to jest znęcanie się nad psem.
 6. Zbadaj koniecznie trzustkę mój pies ostatnio przy zapaleniu trzustki miał płyn w osierdziu i w brzuchu. A te objawy pasują do zapalenia trzustki, trzustka bardzo boli, a po jedzeniu ból się nasila.
 7. Wszystko masz napisane na opakowaniu karmy ile gram dziennie powienien dostawać. Szukaj karm bez zbożowych dobra jest np. Wolfsblut, grain free, purizon, eden.
 8. Mam nadzieję, że chcesz szczeniaka z rodowodem ZKwP. Dodaj się do tej grupy na Facebooku tam na pewno odpowiedzą na wszystkie twoje pytania. https://m.facebook.com/groups/960832257292446/?ref=group_header&view=group
 9. Jeśli jest wszystko dobrze na tej karmie to ja bym nie zmieniała, ale niska zawartość tłuszczu ma fish4dog weight control/senior.
 10. Nie jest warty zakupienia, szukaj hodowli ZKwP.
 11. PakoPAKO

  Mokra karma

  Może spróbuj puszki Alpha spirit
 12. Dlaczego z psem nie pojechałeś natychmiast do weterynarza jeśli coś takiego się działo tylko czekałeś do następnego dnia? Przez wideokonferencje weterynarz nie zbada psa.
 13. PakoPAKO

  Wybór rasy

  Może staffordshire bull terier(staffik) nie jest za duży, ma dużo energii.
×
×
 • Create New...