Jump to content
Dogomania

PakoPAKO

Members
 • Content Count

  183
 • Joined

 • Last visited

About PakoPAKO

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

1,210 profile views
 1. PakoPAKO

  przemywanie oczu-czym i jak???

  Ja wpuszczałam sól fizjologiczną jak nasypał sobie piachu do oczu.
 2. PakoPAKO

  Szczeniak z wrażliwym przewodem pokarmowym

  Karmiłam głównie indykiem, kurczakiem i wołowiną nieraz łososiem po wieprzowinie miał biegunkę więc nie dawałam. Tylko ja wszystko gotowałam bo on surowego nie ruszy.
 3. PakoPAKO

  Szczeniak z wrażliwym przewodem pokarmowym

  Ja karmiłam kiedyś mojego psa mięsem z ryżem i warzywami, po zrobieniu wyników z krwi miał podwyższone parametry nerkowe. Teraz karmię karmą mokra i suchą wszystkie wyniki w normie. Ostatnio zastanawiałam się czy nie przejść znowu na karmienie mięsem, jednak przeczytałam, że ktoś tak karmił bez żadnej suplementacji i u psa siadły nerki. Więc chyba nie do końca takie karmienie jest dobre musi wszystko być dobrze zbilansowane, żeby psu nie zaszkodzić.
 4. PakoPAKO

  Zakup chorego psa

  A dlaczego Ty nie przeczytasz innych tematów identycznych jak twoje? Nie widziałam nigdy by komuś zwrócili za leczenie psa. Trzeba było myśleć przed zakupem szczeniaka, a jak chciałeś zaoszczędzić na kupnie to teraz wydasz na leczenie, które może przewyższyć zakup szczeniaka z prawdziwej hodowli.
 5. PakoPAKO

  Padaczka chichuachua

  Olej CBD możesz wcierać jej w dziąsła.
 6. PakoPAKO

  Zakup chorego psa

  Jeśli wiesz, że ten rodowód nic nie znaczy to dlaczego kupiłeś od nich psa?Było już milon postów takich jak twoj, a dalej każdy kupuje i wierzy, że jego pies będzie zdrowy, a raczej liczy na to, że kupi psa taniej później jakoś to będzie.
 7. PakoPAKO

  5 Letnia suczka, kundelek prośba o parę rad

  Gdyby mój chłopak uderzył mojego psa to mógł by odrazu pakować walizki. Nie wiem jak twoja dziewczyna może pozwalać na to, żebyś bił jej psa.
 8. Za to Tobie przyszłemu potencjalnemu chodofcy przeszło przez myśl zwrócenie psa tylko dlatego, że jest chory. Te kilka tysięcy euro i dużo, duzo więcej wydałam na leczenie mojego psa, który ma chorobę genetyczną i nigdy nie pomyślałam o tym by go z tego powodu komuś oddać. Jak się bierze psa to trzeba się liczyć z wysokimi wydatkami. Posiadanie psa to nie tylko przyjemności, ale przede wszystkim obowiązki.
 9. Jest przedmiotem rozmowy sama wspominałaś, że zgodziłaś się oddać psa hodowcy. Mam nadzieję, że nie uda Ci się założyć tej hodowli jeśli zwierzęta na których w przyszłości byś zarabiała traktujesz jak rzecz, która w każdej chwili można zwrócić bo nie spełnił twoich oczekiwań. Mogłaś jechać do hodowli i osobiście obejrzeć szczeniaki i rodziców, tym bardziej jeżeli chciałaś psa na wystawy, a nie teraz robisz aferę bo hodowca okazał się nie uczciwy, mogłaś się spodziewać, że tak będzie.
 10. A ja nie rozumiem jak można chcieć oddać psa po kilku miesiącach życia z nim. To nie jest przedmiot, który jak ma wadę się zwraca bo nie da rady się na nim zarobić. Nie widziałaś na zdjęciach od hodowcy, że z oczami szczeniaka coś jest nie tak?
 11. Mój pies ma 8 lat i niema problemu z wchodzeniem czy z schodzeniem ze schodów, a też mieszkam na 2 piętrze i myślę, że jeszcze długo nie będzie takiego problemu miał.
 12. PakoPAKO

  Ile można dać smakołyków Maltańczykowi

  Dlaczego masz szczeniaka, który ma tylko miesiąc? Powinien być on jeszcze z matką w hodowli co najmniej do drugiego miesiąca życia. Domyślam się, że szczeniak z pseudohodowli.
 13. PakoPAKO

  Siusiu

  To jest jeszcze szczeniak, powinien wychodzić często na dwór by mógł się załatwić. Dorosły pies może wychodzić 3 razy na dobę na spacer, ale nie 4 miesięczny pies.
 14. PakoPAKO

  Co jej dolega?

  Nie masz jeszcze innej lecznicy w mieście? Zadzwoń do weterynarza powiedz co się dzieje może ktoś was przyjmie. Ja bym nie czekała do poniedziałku może być za późno.
 15. PakoPAKO

  Owczarek niemiecki i owczarek szwajcarski szczeniak

  Ile czasu szczeniak jest u was? Może musi się przyzwyczaić do jego obecności, a minął za krótki okres czasu.
×