Jump to content
Dogomania

PakoPAKO

Members
 • Content Count

  197
 • Joined

 • Last visited

About PakoPAKO

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

1,349 profile views
 1. PakoPAKO

  Pies warczy na szczeniaka suczkę

  Daj mu czas na pewno się przyzwyczai do obecności szczeniaka, mój też warczał jak szczeniak do niego podchodził, drugiego dnia już zaczynał się bardziej interesować i nie uciekał odrazu przed nim, a po dłuższym czasie już było wszystko dobrze. A dlaczego wziąłeś 6 tygodniowego szczeniaka?
 2. PakoPAKO

  Bardzo wysokie ALP i Glukoza u Westa

  Nie koniecznie musi to być nowotwór, pies mojej siostry miał jeszcze wyższe parametry watrobowe nie pamiętam dokładnie które, weterynarz też powiedział że to prawdopodobnie nowotwór, a po usg okazało się, że ma stłuczenie wątroby.
 3. PakoPAKO

  Foresto dla psa, czy nie zaszkodzi kotu?

  Krople na kleszcze na psów też są dla kotów nie bezpieczne.
 4. PakoPAKO

  nadwaga psa

  Mój jadł wcześniej karmę marp ważył 38kg od niecalego miesiąca jest na simpson z jagnięcina i waży 36,7 kg, ruchu ma dużo, ale nie więcej niż miesiąc temu.
 5. PakoPAKO

  5 Letnia suczka, kundelek prośba o parę rad

  Ten komentarz jest poniżej poziomu, jednym słowem żenada, więc się do tego nie odniosę w żaden sposób. Mój pies w wieku 12 miesięcy przestał załatwiać się w domu, od tamtej pory ani razu nie zdarzyła mu się wpadka, nie niszczy także nic w domu robił to jak był szczeniakiem, ale najkrótszy spacer na załatwienie potrzeb trwa 20 min, ma takie dwa w ciągu dnia. I jeden który trwa ponad godzinę albo w tym czasie przechodzę z nim około 10 km, albo jadę z nim na pola, gdzie biega z piłka około godziny. Kiedyś miał spacer który trwał ponad godzinę i jeszcze tego samego dnia jechał na pola i biegał z piłką, latem pływał w rzece. Wtedy pies nie myśli o niszczeniu bo jest zbyt zmęczony. Po 15 minutach spaceru 3 razy dziennie to się nie dziwię, że pies niszczy, jak siedzi w domu 23 godziny na dobę. Są liny treningowe dla psa 20 metrowe, na których może biegać swobodnie bez obawy, że ucieknie. Więcej rad nie udzielę Ci ponieważ twoje zachowanie mnie irytuje, a to co teraz napisałam to tylko dla dobra psa, bo szkoda mi go, że ktoś wyładowuje swoją frustrację na psie za to, że sam jest winny jego złego zachowania.
 6. PakoPAKO

  5 Letnia suczka, kundelek prośba o parę rad

  Ty za to nikogo mi nie przypominasz, a jasno stwierdzam, że masz problemy emocjonalne i silnie zakorzenione kompleksy i gdy wytrząsasz się nad biednym, bezradny zwierzakiem, czujesz się mocniejszy. Jeżeli chcesz wyleczyć się z kompleksów to mierz się z równym sobie lub mocniejszym, a nie ze słabszym od siebie wiedząc, że nic ci nie grozi. Na przemoc wobec zwierząt jest paragraf, jest to absolutnie zabronione przez prawo państwowe oraz normy moralne, każdy kto używa przemocy wobec zwierząt zasługuje na karę. Jeżeli nie potrafisz wychować psa, najlepiej nie odzywaj się w tej kwestii. Na zachowanie psa w opisany sposób może mieć wpływ czynnik psychiczny, trauma, lęk lub choroba. Owszem na całe szczęście nim nie jesteś, nie gustuję w pseudo facecikach, którzy swoje traumy psychiczne rozładowują na słabszych, a gdy trafi na silniejszego kuli ogon i wówczas bierze taki rozpęd, że jak to określiłeś kończy w Gdańsku.
 7. Kupili szczeniaka w hodowli, post był zacytowany z poprzedniej strony.
 8. A ja nie rozumiem jak można chcieć oddać psa po kilku miesiącach życia z nim. To nie jest przedmiot, który jak ma wadę się zwraca bo nie da rady się na nim zarobić. Nie widziałaś na zdjęciach od hodowcy, że z oczami szczeniaka coś jest nie tak?
 9. Mój pies ma 8 lat i niema problemu z wchodzeniem czy z schodzeniem ze schodów, a też mieszkam na 2 piętrze i myślę, że jeszcze długo nie będzie takiego problemu miał.
 10. PakoPAKO

  Owczarek niemiecki i owczarek szwajcarski szczeniak

  Ile czasu szczeniak jest u was? Może musi się przyzwyczaić do jego obecności, a minął za krótki okres czasu.
 11. Kaganiec fizjologiczny, mój ma firmy chopo.
 12. PakoPAKO

  Pies w łóżku.

  Dużo ludzi śpi że swoimi psami w łóżku. Mój pies też śpi ze mną każdej nocy.
 13. Akurat co do sierści się nie zgodzę, długą sierść może jest łatwiej sprzątać, ale krótkiej prawie nie widać. Mam dwa psy w domu jeden ma krótką sierść jest w typie pitbulla drugi ma długą i nigdy bym nie zamieniła na psa z długą sierscią. Jest ona dosłownie wszędzie na ubraniach, pościelach w jedzeniu. Po odkurzeniu domu może do godziny jest czysto, a za chwilę znowu skądś się pojawia.
 14. PakoPAKO

  Pomocy bullmastiff uczulony na jęczmień RATUNKU

  Możliwa jest alergia, pies mojej siostry za każdym razem po zjedzeniu kurczaka miał tak samo biegunka z krwią.
 15. https://m.facebook.com/Fundacja.AST/?tsid=0.9521355251564008&source=result https://m.facebook.com/napomocast/?tsid=0.6528404007048647&source=result https://m.facebook.com/Amstaffy.Niczyje/?tsid=0.6453149601115764&source=result
×