Jump to content
Dogomania

Książki - kupie / sprzedam / zamienie / poszukuje


regman

Recommended Posts

Od 11 miesięcy jestem niezmiernie szczęśliwą posiadaczką suczki sznaucerki, ale jej włos przyrasta odwrotnie proporcjonalnie do posiadanych dochodów:placz: . Poniewaz jestem polonistką, ale również niegdysiejszą absolwentką technikum weterynaryjnego, być może zamiłowanie do czytania w połączeniu z omszałą nieco wiedzą weterynaryjną pozwoliłoby rozwiazać nasz "zarośnięty problem". Pomocna byłaby jakaś konkretna i czytelna podpowiedź - książka (na drogie kursy mnie nie stać).
Myślę, że będziemy ze sobą (z moją suczką) jeszcze wiele lat, dlatego ze względu na tę perspektywę, wybaczyłaby mi fazę kilku - pewnie nieudanych eksperymentów. Ale wszak "nauka czyni mistrza", tylko na czymś trzeba sie oprzeć. Proszę o pomoc.:loveu: w domu mam tylko instrukcje obsługi ...kosiarki:lol:

Link to comment
Share on other sites

hm..wątek trochę w złym miejscu -bardziej w dziale pielęgnacja, to po pierwsze
po drugie w języku polskim nie ma zbytnio takowych pozycji
po trzecie sznaucera powinno się trymowac nie strzyc
po czwarte - trochę przydatnych adresów internetowych jak to robić znajdziesz tutaj :
[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=22849&page=3[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

[B]Poszukuję książek dot. wychowania i ogólnej "psiej" tematyki w wersjach elektronicznych[/B]. [B]Gdyby ktoś mógł się ze mną podzielić[/B] (mogą dotyczyć również bokserów, bo takiej rasy jestem właścicielem) [B]to będę wdzięczny za przesłanie na [/B][EMAIL="[email protected]"][COLOR=#800080][B][email protected][/B][/COLOR][/EMAIL] Motyw mojej prośby: [I][COLOR=green]Każdy pies jest inny - podobnie jak i każdy człowiek jest niepowtarzalny, więc trzeba dopasować odpowiednie metody wychowawcze. Dlatego dobrze jest poznać różne teorie i doświadczenia, by pogłębiać nasze zrozumienie i relacje z naszymi czworonożnymi przyjaciółmi.[/COLOR][/I]
Z góry dziękuję za każdą przesłaną książkę!
Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

[B]Atena [/B]i [B]Boksiedwa[/B] (a propos: też mam dwa boksie, parkę - dwa odmienne charakterki) DZIĘKI Wam za pomoc! :multi:
Poza tym...
[quote name='Atena']Tak wogóle to jest już taki wątek[/quote]
to musiałem przeoczyć, bo wertowałem całą noc i nie zauważyłem tego :oops:
No i czekam na kolejne tytuły (w wersji elektr.)...;)

Link to comment
Share on other sites

Dziwne, dziwne bo był wątek gdzie wysyłaliśmy sobie różne książki.
Po za tym [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=28164&highlight=e-booki[/URL]
Ja mam "Okiem psa " John Fisher i "Sygnały Uspokajające" Turid Rugaas
no i pewnie jakieś w skrzynce meilowej co mi sie nie otwierają gdyż nie mam pewnego programu.

Co do "Zapomniany język psów" to są dwie odmienne wersje i ogónie trzy częsci ale ta trzeca ma chyba inna nazwe.

Po za tym - jesli ktos potrafi po angielsku czytać - [URL="http://books.google.com/books?vid=ISBN0618517529&id=R9wCs9yQtocC&pg=PA156&lpg=PA156&ots=qvXO8B44Wf&dq=Bernese+mountain+dogs&sig=g8AMAshDve__u70N0UEkovnWX3U"]http://books.google.com[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

[quote name='Alcazar']mam małe zapytanko stosowaliście się do zasad podanych w książkach a. janowskiego, j. fisher i j. fennel przyniosło to jakiś skutek, rzeczywiście są one godne przeczytania i polecenia?[/QUOTE]
Radze poszukać jeszcze jakiejs literatury :evil_lol: Fisher wycofał sie przed śmiercią ze swoich teorii

Link to comment
Share on other sites

Pozwolę sobie zacytować siebie z tamtego wątku:

"Co do książek (a tu już ciężej wierzyć że ludziska nie wiedzą, że kradną, skanując tekst i rozsyłając osobom trzecim) - to było już kilka przypadkow w ktorych konkretne wydawnictwo odkrywało ten proceder i wtedy okazywało się, że wcale nie panuje aż taki marazm i że nikt nie walczy z piractwem. :cool1:

Paru rozbójnikow Ondraszków mocno podkuliło ogony po rozmowie z radcą prawnym tego czy innego wydawcy.

W końcu to tylko zupełnym naiwniakom wydaje się że Net jest anonimowy - a akurat kradzież książek przynosi całkiem wymierne straty i w zwiazku z tym znajduje sięabsolutnie w kręgu zainteresowań policji chociażby." :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Berek']zupełnym naiwniakom wydaje się że Net jest anonimowy - w zwiazku z tym znajduje sięabsolutnie w kręgu zainteresowań policji chociażby."[/quote]

Dzięki, Berek, dobrze wiedzieć jaką rolę tu w rzeczywistości spełniasz... choć w poprzedniej epoce (socjal/komun) dorobiłbyś się na tym większego majątku niż dzisiaj ;)

Link to comment
Share on other sites

Zwłaszcza dla Ateny: [FONT='Times New Roman'][FONT=Verdana][SIZE=2][URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=36552[/URL][/SIZE][/FONT][/FONT]

P.S.
Staszku, sądząc z Twojego "zapienienia się" w tamtej dyskusji, masz powazny problem z najzwyczajniejszym uznaniem że prawo jest takie, jakie jest. Cóż... z tym nic się nie da zrobić.
A histeryzowaniem albo próbami obrażenia dyskutantów równie niewiele uzyskasz.
:shake: :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...