Jump to content
Dogomania

Staszko&Aras

Members
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

 1. Czy jakiś Admin odpisuje na wysyłane wiadomości??? Wysłałem już do kilku i... totalna olewka, żaden nie odpowiada! To do kogo w końcu mam napisać? Jest tu ktoś poważny i odpowiedzialny???

 2. Witam, Dlaczego nie wyświetlają mi się prawidłowo komentarze, lecz widzę dziwne zapisy (html?) typu " [ F O N T = T r e b u c h e t M S ] [ S I Z E = 2 ] [ C O L O R = # 0 0 0 0 0 0 ] ", a to bardzo utrudnia odczytanie treści wpisów :( Nigdzie nie znalazłem w ustawieniach rozwiązania, ani żadnego wątku na ten temat. Co powinienem zrobić, by wszystko wyświetlało się prawidłowo???
 3. Staszko&Aras

  Laczenie dwoch kont 2

  Witam, przyłączam się do wątku i chciałbym zapytać: jak połączyć dwa konta? I mam nadzieję, że jednak ktoś kompetentny odpisze wcześniej niż za rok (widząc datę publikacji poprzedniego wpisu)...
 4. Staszko&Aras

  karma Brit

  [quote name='DarCia']osiągnie wagę ok. 30 kg? Powinno się w tym wieku dawać Brit Junior, ale ja oczywiście głupek i kupiłam dla szczeniąt dużych ras[/quote] I dobrze kupiłaś!!! Do dużych ras zalicza się już od 25 kg w zwyż (dorosły), więc dla Twojego odpowiedni będzie brit junior large breed (dla szczeniąt ras dużych), tylko trzeba dodawać jeszcze witaminki. Ja swoje dwa bokserki do 6 m-cy karmiłem lepszymi (z wyższej półki Royal, hill's i in.) karmami, później przeszedłem na brita (bo wcześniej o nim nie słyszałem). Teraz mają skończone 2 lata i karmię ich nadal britem, tyle że dla dorosłych (brit adult large breed) i nadal dodatkowo dostają witaminki i mają się świetnie :)
 5. Staszko&Aras

  Książki - kupie / sprzedam / zamienie / poszukuje

  [quote name='Berek']zupełnym naiwniakom wydaje się że Net jest anonimowy - w zwiazku z tym znajduje sięabsolutnie w kręgu zainteresowań policji chociażby."[/quote] Dzięki, Berek, dobrze wiedzieć jaką rolę tu w rzeczywistości spełniasz... choć w poprzedniej epoce (socjal/komun) dorobiłbyś się na tym większego majątku niż dzisiaj ;)
 6. Staszko&Aras

  Książki - kupie / sprzedam / zamienie / poszukuje

  [quote name='Berek']ludziska nie wiedzą, że kradną, skanując tekst[/quote] Prosty wniosek: [COLOR=darkred][B]ZAMKNĄĆ WSZYSTKICH WŁAŚCICIELI KSEROKOPIAREK!!! [/B][/COLOR][COLOR=black](nie uwierzę, że kserują tylko swoje "dzieła" i w dodatku na tym zarabiają...)[/COLOR]
 7. Staszko&Aras

  Prawa autorskie - kradziez ksiazek

  Co do książek... nie mylić praw autorskich z plagiatami! A po drugie... czytając niektóre posty trzeba by wyciągnąć (absurdalny) wnisek: [B][COLOR=darkred]ZAKAZAĆ POSIADANIA KSEROKOPIAREK[/COLOR][/B] (jako narzędzia zbrodni :diabloti: )
 8. Staszko&Aras

  linki do sprawdzonych księgarni internetowych

  Nie zapominajcie [B]o kosztach przesyłki![/B] Niektóre księgarnie kuszą niską ceną książki, ale nadrabiają kosztami wysyłki i w sumie wychodzi drożej niż gdzie indziej (jest różnica między 4,50 a 8 zł za wysyłkę), o ile nam nie zależy na extra priorytecie oczywiście :) Ja polecam: [URL="http://www.petshop.prv.pl"][COLOR=#800080]www.petshop.prv.pl[/COLOR][/URL]
 9. Staszko&Aras

  Książki - kupie / sprzedam / zamienie / poszukuje

  [B]Atena [/B]i [B]Boksiedwa[/B] (a propos: też mam dwa boksie, parkę - dwa odmienne charakterki) DZIĘKI Wam za pomoc! :multi: Poza tym... [quote name='Atena']Tak wogóle to jest już taki wątek[/quote] to musiałem przeoczyć, bo wertowałem całą noc i nie zauważyłem tego :oops: No i czekam na kolejne tytuły (w wersji elektr.)...;)
 10. Staszko&Aras

  Książki - kupie / sprzedam / zamienie / poszukuje

  [B]Poszukuję książek dot. wychowania i ogólnej "psiej" tematyki w wersjach elektronicznych[/B]. [B]Gdyby ktoś mógł się ze mną podzielić[/B] (mogą dotyczyć również bokserów, bo takiej rasy jestem właścicielem) [B]to będę wdzięczny za przesłanie na [/B][EMAIL="[email protected]"][COLOR=#800080][B][email protected][/B][/COLOR][/EMAIL] Motyw mojej prośby: [I][COLOR=green]Każdy pies jest inny - podobnie jak i każdy człowiek jest niepowtarzalny, więc trzeba dopasować odpowiednie metody wychowawcze. Dlatego dobrze jest poznać różne teorie i doświadczenia, by pogłębiać nasze zrozumienie i relacje z naszymi czworonożnymi przyjaciółmi.[/COLOR][/I] Z góry dziękuję za każdą przesłaną książkę! Pozdrawiam!
×