Jump to content
Dogomania

POPCORN teraz Luna już w swoim domku <3 teraz szukamy domu Piance!


Ayam1980

Recommended Posts

Ja zadeklarowałam jednorazową wpłatę.

Coś wysupłam po niedzieli.

Stałej niestety dać nie mogę.Przykro mi ,bo bardzo bym chciała Wam pomóc.

Ciekawi mnie tylko czy jadą razem do  kochanej Papryczki,czy do tego drugiego drogiego hoteliku.

Już wszystko wiem.

Jadą razem do Papryczki.

Jesteście cudowne a o  szefowej Psiej Chaty  to już nawet nie wiem co pisać.

 

dobrze że mam takiego męża psiarza to i prosić go długo nie trzeba:):):) mój mąż opędza psie towarzystwo i hotelik a ja mu pomagam na tyle na ile mogę:) pracuje zawodowo więc i czasu mniej mam:)

Link to comment
Share on other sites

Teraz kwestia, żeby się dziewczyny dogadały!

no chyba się dogadują... podobno razem w schronie sa w kojcu?? u nas pełne obłożenie więc nie ma innej możliwości żeby były osobno, także mam nadzieję, że się dogadują dziewczyny, żeby problemu nie było...

Link to comment
Share on other sites

:) super że jedzie :) :) :) w tym miesiącu już jestem bardzo na minusie ale w przyszłym myślę że dam radę coś tam oszczędzić ...

trzeba szybko wymyslić jakiś dochodowy biznes, bo czworonogów potrzebujących coraz więcej :(

Link to comment
Share on other sites

no to może jakąś selekcję nie do końca normalnych i bezdusznych ludzi zrobić i sprzątnąć ich raz na zawsze, bo mam wrażenie ze połowa psiaków na świecie byłaby szczęśliwsza gdyby im ludzie nie weszli w drogę... :(

a miałam na mysli taki biznes który by mi pozwolił na pomaganie tym biedakom tak poprostu bez liczenia co miesiąc czy wystarczy... jak tu wybrać komu pomóc a komu nie... przecież się nie da a dla wszystkich nie wystarczy :( do kitu z tym wszystkim...

 

ale nie ma co marudzić tylko trzeba wziąć się w garść i wymyslić jak dać radę temu wszystkiemu podołać :) i tak już super że młoda nie zostaje w schronie :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

No to niestety jest odwieczny problem.

Można na początku z papierosów stopniowo rezygnować/hi hi dobre dla zdrowia/można ilość koniecznych leków zmniejszyć,żeby recepta na dłużej starczyła/no to już nie tak całkiem pro zdrowotne/,można wydatki na jedzenie ograniczyć tłumaczyć się dietą mż,można ......

\Chyba więcej się nie da więc albo wygrać albo na bank napaść /hi hi hi/

/wybaczcie mój czarny humor/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...