Jump to content
Dogomania

Emi czekała na swoją miłość i dom.Prośba została spełniona.Bądź szczęśliwa Emi!!!


gamoń

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mycha101']Jak zobaczyłam fotki Emiśki z Sułtanem, to aż mi łzy pociekły, taki wzruszający i cudowny widok. To jest miłość:loveu:[/quote]
najlepsze jest to, że jak tam byłam i miałam ją po drugiej stronie siatki to Sułtan cały czas starał sie przebywać jak najbliżej ogrodzenia a tym samym jak najblizej Emisi. To było przesłodkie. Takie dwa biedne połamańce...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olga132']z tego co wiem to facet został ukarany grzywną w wysokosci 500 zł (za nieobyczajne zachowanie)
więc chyba nie mozna żądać o ukaranie go za czyn za który juz poniósł karę[/quote]
Na szczęście to nie Ameryka i można, był sądzony z kodeksu cywilnego pewnie, to teraz można z ustawy o ochronie zwierząt, a potem za szkody moralne itp.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='red']Można tylko dokonać samosądu, chłopu kołek w d... żeby wrzeszczał i trochę poznęcac sie nad nim.[/quote]
To by była najlepsza kara i lekarstwo. Więcej by tak nie zrobił. Cholera wie, czy nie ma kolejniej biednej suczynki

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Tak ale karanie ma tylko sens jak karany zrozumie, że źle zrobił a taki matoł to pewnie do tej pory nie może pojąc za co to 500 zł grzywny dostał [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Pamiętam taką rozprawę kiedyś – młody chłopak został przez sąd ukarany za zakopanie (czy próbę zakopania ) psa żywcem (mniejsza o wyrok bo nie pamiętam) ale potem sędzina się pytała czy skazany rozumie za co został ukarany. A koleś na to : przecież to był tylko pies![/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]TU JEST CAŁY PROBLEM !!![/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Ci ludzie nie rozumieją że zwierze czuje i ma takie samo prawo do godnego życia jak oni.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=darkred]"Wszystkie stworzenia drżą przed niebezpieczeństwami i śmiercią. Życie jest wszystkim drogie. Gdy człowiek jest tego świadom nie zabija i nie przymusza do tego innych."
[/COLOR][SIZE=4][COLOR=darkred]Dalajlma[/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...