Jump to content
Dogomania

Emi czekała na swoją miłość i dom.Prośba została spełniona.Bądź szczęśliwa Emi!!!


gamoń

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Chociaz sledze Emi dramat od poczatku to nie napisalam tu jeszce niczego madrego co mogloby umniejszyc jej cierpienia. Teraz zreszta tez nie bardzo potrafie wyrazic co czuje.....jednak odwaze sie i poprosze
[B]Boze, jesli widzisz te biedna cierpiaca sunie a w to nie watpie, to oszczedz ja i tak jak niewidzacym potrafiles przywrocic wzrok, jak w Kanie wode w wino zamieniles, tak teraz okaz moc i zachowaj Emi przy zyciu. Jej ciche cierpienie to blaganie o zycie. Ona nie jest jeszcze gotowa na spotkanie z Toba i stawienie sie przed Twoim dostojnym obliczem. Niepokorna jestem proszac Cie o pozostawienie jej Nam tu na ziemi lecz wysluchaj mojego wolania i pozwol Emi cieszyc sie zyciem[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dusje']Chociaz sledze Emi dramat od poczatku to nie napisalam tu jeszce niczego madrego co mogloby umniejszyc jej cierpienia. Teraz zreszta tez nie bardzo potrafie wyrazic co czuje.....jednak odwaze sie i poprosze
[B]Boze, jesli widzisz te biedna cierpiaca sunie a w to nie watpie, to oszczedz ja i tak jak niewidzacym potrafiles przywrocic wzrok, jak w Kanie wode w wino zamieniles, tak teraz okaz moc i zachowaj Emi przy zyciu. Jej ciche cierpienie to blaganie o zycie. Ona nie jest jeszcze gotowa na spotkanie z Toba i staniecie przed Twoim obliczem. Niepokorna jestem proszac Cie o pozostawienie jej Nam tu na ziemi lecz wysluchaj mojego wolania i pozwol Emi cieszyc sie zyciem[/B][/quote]
Dolaczam sie i tez prosze...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neris']NIe, musi być dobrze!
Inaczej to by była koszmarna niesprawiedliwość losu...[/quote]

MUSI,MUSI ZYC-uwierzcie mi, mam ta przyjemnosc,ze moge ja widziec naocznie-zebyscie widzialy te jej anielskie, niczemu niewinne oczeta. Tak, bardzo, bardzo chcialbym aby byla zdrowa i ta swoja dobroc-to widac-dobroc rozsiewala po swiecie a cierpinie ma wyryte na swoim ciele.

I jestem wsciekla, ze takie padalce, taką wychudzona, zabiedzona, schorowana, pokrzewdzona fizycznie i psychicznie sunie wrzucily do betonowego boksu:mad: :mad: :mad: :angryy: :angryy: :angryy:

Jesli Emi to przetrwala, to jest mimo wszystko silna! Dasz rade malutka!:thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ARKA']MUSI,MUSI ZYC-uwierzcie mi, mam ta przyjemnosc,ze moge ja widziec naocznie-zebyscie widzialy te jej anielskie, niczemu niewinne oczeta. Tak, bardzo, bardzo chcialbym aby byla zdrowa i ta swoja dobroc-to widac-dobroc rozsiewala po swiecie a cierpinie ma wyryte na swoim ciele.

I jestem wsciekla, ze takie padalce, taką wychudzona, zabiedzona, schorowana, pokrzewdzona fizycznie i psychicznie sunie wrzucily do betonowego boksu:mad: :mad: :mad: :angryy: :angryy: :angryy:

Jesli Emi to przetrwala, to jest mimo wszystko silna! Dasz rade malutka!:thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs:[/quote]

Emi, Kochanie, walcz...
Przez kilka dni mnie nie będzie i wierzę, że jak wrócę będzie wszystko w porządku...
Emir, Arka dbajcie o Nią, chociaż ja nie wątpię w Waszą troskę, Emi walcz, świat nie jest taki zły...

Link to comment
Share on other sites

Cieszę sie bardzo,że weszlam na stronę Dogomaniaków,bo chociaż internet mam 2 lata nie zaglądalam tu.Lekko mi teraz na duszy,bo znam(chociaż wirtualnie)podobnych do mnie ludzi,a w 'kupie"siła ! Nie jestem sama w tym przegranym państwie i to dodaje mi siły.Kiedyś pomagalam ludziom i różnie z tym bylo ,teraz pomagam zwierzetom i daje mi to ogromną satysfakcję i siłe. Co z sunieczką,myśle ,że wyjdzie z tego !

Link to comment
Share on other sites

Jak co dzień : kroplówka + antybiotyk + wykrztuśny ( Mucosolvan) + Hemofer+vit; jest oklepywana i noszona, żeby nie spowodować zastoin w płucach; wyniosłam ja do ogrodu aby zrobiła kilka kroków; jest karmiona co 3 godziny ; je dość wybrednie, ale je; oddycha trochę lżej;
przepraszam za lakoniczność komunikatu ale mam też bernardyna po ciężkiej opercji w stanie b. poważnym ( ostatnia no spędzona własnie przy nim + cały dzisiejszy dzień "normalnej" pracy - jestem nieprzytomna )
kolejne wieści - jutro
EMIR

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emir']Jak co dzień : kroplówka + antybiotyk + wykrztuśny ( Mucosolvan) + Hemofer+vit; jest oklepywana i noszona, żeby nie spowodować zastoin w płucach; wyniosłam ja do ogrodu aby zrobiła kilka kroków; jest karmiona co 3 godziny ; je dość wybrednie, ale je; oddycha trochę lżej;
EMIR[/quote]

Dzięki Emirku:Rose: Jejku aż się płakać zachciało, ale odetchnąć trochę można. Trzymajcie się cieplutko ! :calus:

Link to comment
Share on other sites

Witam, śledzę ten wątek od poczatku, tak jak i wielu z Was. To dobrze, że tak wiele osób interesuje się i martwi losem suni. Mam stały kontakt z Emir i wiem ile czasu, sił i pieniędzy ją to kosztuje - zwłaszcza, że to nie jest jedyny pies w ciężkim stanie którym się opiekuje.
Sądzę, że wskazane jest założenie dla Emi "skarpetki " na [B]AFN [/B]
( nr konta jest tutaj :[url]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?=23645[/url] )
,aby choć tak wspomóc działania Emir. Proponuję robić wpłaty z dopiskiem [B]"Emi - zgwałcona suczka"[/B] , na dobry początek robię przelew na 50 zł. Wierzę że się w miarę możliwości przyłączycie :loveu: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='medar']Witam, śledzę ten wątek od poczatku, tak jak i wielu z Was. To dobrze, że tak wiele osób interesuje się i martwi losem suni. Mam stały kontakt z Emir i wiem ile czasu, sił i pieniędzy ją to kosztuje - zwłaszcza, że to nie jest jedyny pies w ciężkim stanie którym się opiekuje.
Sądzę, że wskazane jest założenie dla Emi "skarpetki " na [B]AFN [/B]
( nr konta jest tutaj :[URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?=23645[/URL] )
,aby choć tak wspomóc działania Emir. Proponuję robić wpłaty z dopiskiem [B]"Emi - zgwałcona suczka"[/B] , na dobry początek robię przelew na 50 zł. Wierzę że się w miarę możliwości przyłączycie :loveu: .[/quote]

No wlasnie, o tym rozmawialam z Emir dzis. Niestety ale pieniadze tez sa potrzebne. Chce Wam uswiadomic jakie byly poniesione koszty w zwiazku z Emi, juz. Te koszty pokrylismy my-ARKA. Na pokrycie kosztow transportu Emi przekazalismy 500zl i w piatek zaplacilam rachunek za leczenie Emi i badania Krecika(zeskrobina) 630zl.

No a nasza panienka za to ladnie zaczela jesc ale jak Emir mowi jest taka apatyczna, chyba poprostu ciagle zestresowana no i chora...ale je i brzuszek juz sie zaokragla!:loveu:

Medar, moze by na allegro zalozyc zbiorke na Emi?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ARKA']
Medar, moze by na allegro zalozyc zbiorke na Emi?[/quote]

Dzięki Arko za podpowiedź ;) , zajmę się tym. Sądzę że mimo wszystko potraktujmy allegro jako dodatek. I tak najwieksze serce maja nasze Kolezanki i Koledzy z dogo, i w nich nadzieja. :Help_2: .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...