Jump to content
Dogomania

Emi czekała na swoją miłość i dom.Prośba została spełniona.Bądź szczęśliwa Emi!!!


gamoń

Recommended Posts

Ja skromnie Ci dziękuje Emir:buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi:
Przeczytałąm ten artykuł ,płakałam z bezsilnosci i z wsciekłosci, z zalu nad sunia ale wiedziałam ,ze bez pomocy sama nic nie zrobie . Taka małą duupka ze mnie. Dziekuje raz jeszcze ,ze tak błyskawicznie działasz.
Beata
Obstaje za imieniem -VIKA

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja daję jednak na ........Astra :loveu: - 20 zł. też "a co" ;) Astra mi się wydaje takie wesołe - wiosna, kwiaty, ładnie się woła ..aż się chce wołać :loveu: no i nie słyszałam nigdy takiego imienia a suni się należy jedyne w swoim rodzaju :multi:

Jak nie zdążę dzisiaj to jutro najpóźniej idę robić przelewy na zwierzaki :- )

Link to comment
Share on other sites

Tak mam wiesci, rozmawialam z Emir o godz.przed 12- sta ale bylam tez w drodze, wiec teraz dopiero pisze.


Mala jechal JUZ do W-wy,do domku z Emir;) Moze juz dojechali...wet mail czekac i z marszu badac Sunie.

Sunia biedniutka, trzesaca sie ze strachu, terierowata ale juz, juz bedzie dobrze!;)

Mysle,ze poczekamy na relacje dokladna Emir.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonika']Ja daję jednak na ........Astra :loveu: - 20 zł. też "a co" ;) Astra mi się wydaje takie wesołe - wiosna, kwiaty, ładnie się woła ..aż się chce wołać :loveu: no i nie słyszałam nigdy takiego imienia a suni się należy jedyne w swoim rodzaju :multi:

Jak nie zdążę dzisiaj to jutro najpóźniej idę robić przelewy na zwierzaki :- )[/quote]


No tez ladne imie, kwiatowe, wesole. pachnie latem,zyc sie chce!;) Ja moge podwyzszyc stawke, na Emi, a co..25 zl:loveu:

Link to comment
Share on other sites

:shake: wiesci nie ma dobrych. Sunia lezy pod kroplowka, jest tak bezwolna i osowiala, goraczki nie ma. Obolaly ma tyl-tam, wiecie gdzie, nie ma uszkodzen od tego gnojka:angryy:

Obita az tak? Rtg zlaman nie wskalalo. Wczesniej chyba musiala dostac w szczeke bo cos ma skrzywiona ale to stara sprawa..

wylizuje bardzo lapki-podejrzenie gronkowca.

Jest straszne chuda:-( :-( :-( Krew juz pobrana.
Emir dzis juz nic nie napisze bo jest juz bardzo zmeczona i siedzi z sunia jeszcze w klinice, sunia pod kroplowka.:shake: :shake:
Wet ocenil sunie na 12 lat. Trzymajmy mocno kciuki!

Link to comment
Share on other sites

:-( :angryy: jednak jest uszkodzone biodro, jakis odlamek, pekniecie/zlamanie-tak ja sadysta skopal:angryy: :angryy: -to tylko moze byc uszkodzenie mechaniczne, wet powiedzial. Tego nie da sie zoperowac, tego miejsce. No i juz ile czasu minelo:shake: :-(

Dlatego malenstwo cierpi-z bolu tez-caly czas cierpialo...bez lekow chociaz by p/ bolowych Przeciez NIKT nie zbadal dokladnie suni po takim wydarzeniu!:angryy: :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ARKA']:-( :angryy: jednak jest uszkodzone biodro, jakis odlamek, pekniecie/zlamanie-tak ja sadysta skopal:angryy: :angryy: -to tylko moze byc uszkodzenie mechaniczne, wet powiedzial. Tego nie da sie zoperowac, tego miejsce. No i juz ile czasu minelo:shake: :-(

Dlatego malenstwo cierpi-z bolu tez-caly czas cierpialo...bez lekow chociaz by p/ bolowych Przeciez NIKT nie zbadal dokladnie suni po takim wydarzeniu!:angryy: :angryy:[/quote]

Ale jakoś unieruchomić i się chyba zrośnie :oops:
Żeby nam tylko nie odeszła :oops:

Link to comment
Share on other sites

Własnie wróciliśmy; sunia dostała 1 l płynu we wlewie dożylnym + środki wspomagające i p/bólowe; jest bez kontaktu ( jak to okreslił lekarz);suka jest zamorzona głodem i b. odwodniona; rokowania są bardzo poważne;
uszkodzenia stawu biodrowego ani tych odłamków kości nie da się zoperować;będzie kaleką; nie można też tego w żaden sposób unieruchomić; staw został wyrwany z panewki i głowka stawu z kolei uszkadza miejsce powyżej; chora noga jest i w przyszłości będzie krótsza.Każdy ruch sprawia suni ból; jutro wynik badania krwi, który niestety tylko w części będzie miarodajny ponieważ suce podano Imizol i Synulox ( zasadność podania obu leków wielce problematyczna); dodatkowo tę nieszczęśna chorą , wycieńczoną i zagłodzona sukę zaszczepiono p-ko wściekliźnie nie przestrzegająć przepisowych 14 dni obserwacji ( kwarantanny); nie sądzę, aby przy jej stanie i warunkach w jakich ją zobaczyłam sunia przeżyła cierpiąc dodatkowo z przyczyn, które opisałam wyżej; teraz spi; jest izolowana i przebywa w szptaliku sama kolejne wieści jutro-
pozdrawiam
EMIR

Link to comment
Share on other sites

:-( Brakuje mi słów dla tego czynu...Biedna sunia. Ile musiała się w życiu nacierpieć. To napewno nie był pierwszy raz...Koszmar jakiś!!! Taki człowiek nie powinien dostać grzywny, tylko do więzienia! On nie jest normalny! Dzisiaj pies-jutro dziecko!!!:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...