Jump to content
Dogomania

Marsz poparcia dla nowelizacji ustawy o ochronie zwierząt


kahoona

Recommended Posts

  • Replies 882
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='xxxx52']kahoona-owocny marsz sie odbyl ,moze zamknac ten watek i przenies sie do dzialu o nowelizacji ustawy o zwierzetach.tam mozna punkt po punkcie rozwinac ,rozgryzc postanowienia ustawy,gdyz kazdego milosnika istot zywych bedzie czekalo wdrazanie ustawy w codzienne zycie.[/QUOTE]
Jeszcze zostaly dwa progi do pokonania a pozniej mozna zamknac.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panterra']Cóż…bywa, że cudze sukcesy bolą, a ich ciężar jest nie do udźwignięcia. Cecha ludzi małych…Tak sobie myślę, że wiele organizacji byłaby usatysfakcjonowana faktem, że ich rzecznik jest jednocześnie społecznym asystentem posła. Takie połączenie to wymierne korzyści w sferze ochrony praw zwierząt. ..(nie tylko zmiany prawa, ale również niesienia pomocy bezpośredniej – czyli tej, która niejednokrotnie, w danym momencie jest konieczna).
Kahoona, dobrze że tak się stało. Dasz radę. Twarda z Ciebie sztuka.
Ps. W TV wypadasz lepiej, niż niejeden prezes fundacji…szkoda, że i to stało się bolączką.[/QUOTE]

plujecie jadem ciekawe dlaczego ???


kto odchodzi kto zostaje i kto co mówi jego wola!!!!!!





a tu wczesniej były ohy ahy to zadam pytanie

[B]kto był jednym z głównych dowodzących w zorganizowaniu tego marszu ????

a kto od lat o zmiane prawa walczył ??/[/B]

odpowiem sama ta prezes co kijowo w TV wygląda !!!!!!ta prezes co zabija złote kury??//ta prezes od której i ja odeszłam ale ją dalej cenie za to co robi i o co walczy !!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoniaP']Właśnie wróciliśmy do domu po dwudniowej eskapadzie naszpikowanej takimi emocjami, że nie sposób ich wyrazić krótkimi słowy….
Przede wszystkim chciałabym przekazać wyrazy najgłębszego szacunku i podziwu dla pomysłodawczyni akcji: „ Polskie zwierzęta proszą o głos na TAK” – pani Krystynie Sroczyńskiej – czyli Emirowi.
Ukłony ślę współorganizatorom, czyli OTOZ Animals oraz Fundacji Zwierząt Skrzywdzonych „Bernardyn”. Bez tych organizacji, ich prestiżu i determinacji, nasz Marsz nie odniósłby sukcesu.
Ponieważ Fundacja „Głosem Zwierząt” wyrosła niejako na piersi „Emira”, czujemy się dumni, że mogliśmy uczestniczyć w Marszu pod Sejm, oraz z tego, że jako protegowani „Emir” , byliśmy świadkami przegłosowania Ustawy w Sejmie. Te przeżycia będziemy hołubić do końca życia.
Dziękujemy Posłowi Pawłowi Suskiemu za walkę o Polskie zwierzęta i determinację z jaką walczył o ich dobro. I wszystkim Posłom, którzy, niepomni swojej partyjnej przynależności , rozgrywkom politycznym i własnym interesom, unieśli się ponad polityczne podziały i zagłosowali na „TAK” w obronie tych, którzy głosu do tej pory nie mieli… To sukces , sukces bezprecedensowy…
Emir, poprzez swoje długoletnie działanie, wydrążyła skałę. Teraz spijamy śmietankę Jej determinacji. Nie zapominajmy o tym. !!!! Nie gódźmy się też by inni przypisali sobie Jej sukces…
Emir dziękujemy! Krystyno, jesteśmy z Ciebie dumni![/QUOTE]
Na pierwszym miejscu [B]DZIEKUJEMY[/B] poslowi Pawlowi Suskiemu i jego spolecznej asystence Kahoonie, oraz [B]pozostalym wspolorganizatorom,[/B] za ogromna determinacje i wielkie osiagniecie jakim byl marsz poparcia do nowelizacji ustawy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ANETTTA']plujecie jadem ciekawe dlaczego ???


kto odchodzi kto zostaje i kto co mówi jego wola!!!!!!





a tu wczesniej były ohy ahy to zadam pytanie

[B]kto był jednym z głównych dowodzących w zorganizowaniu tego marszu ????

a kto od lat o zmiane prawa walczył ??/[/B]

odpowiem sama ta prezes co kijowo w TV wygląda !!!!!!ta prezes co zabija złote kury??//ta prezes od której i ja odeszłam ale ją dalej cenie za to co robi i o co walczy !!!!!!![/QUOTE]


Anetto :klacz::klacz::klacz:
To sie nazywa klasa :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Na pierwszym miejscu [B]DZIEKUJEMY[/B] poslowi Pawlowi Suskiemu i jego spolecznej asystence Kahoonie, oraz [B]pozostalym wspolorganizatorom,[/B] za ogromna determinacje i wielkie osiagniecie jakim byl marsz poparcia do nowelizacji ustawy.[/QUOTE]

wspólorganizatorom owszem jak najbardziej dla wszystkich co brali udział co byli chylę czoła a posłowie...???? no cóz przed wyborami robi sie rózne rzeczy ja akurat jestem antypoltyczna wiec prosze mnie zrozumieć !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kahoona']odleciała w niebyt - poszukuję innej[/QUOTE]

:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: wymyśl własną:eviltong:

ot - i cała prawda:)

[quote name='panterra']Cóż…bywa, że cudze sukcesy bolą, a ich ciężar jest nie do udźwignięcia. Cecha ludzi małych…Tak sobie myślę, że wiele organizacji byłaby usatysfakcjonowana faktem, że ich rzecznik jest jednocześnie społecznym asystentem posła. Takie połączenie to wymierne korzyści w sferze ochrony praw zwierząt. ..(nie tylko zmiany prawa, ale również niesienia pomocy bezpośredniej – czyli tej, która niejednokrotnie, w danym momencie jest konieczna).
Kahoona, dobrze że tak się stało. Dasz radę. Twarda z Ciebie sztuka.
Ps. W TV wypadasz lepiej, niż niejeden prezes fundacji…szkoda, że i to stało się bolączką.[/QUOTE]


a generalnie - dziękuję wszystkim, którzy byli i tworzyli dla naszych braci mniejszych:):)

Link to comment
Share on other sites

Anetta!
Bez determinacji posła,który nie tylko swoje ambicje ma na względzie:razz: - organizacje mało by zdziałały, chocby ich było znacznie więcej!
Takie są realia tworzenia prawa - lobbing owszem, ale [B]bez woli pracy[/B] posła/ów nic nie zdziałamy!:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='epe']Anetta!
Bez determinacji posła,który nie tylko swoje ambicje ma na względzie:razz: - organizacje mało by zdziałały, chocby ich było znacznie więcej!
Takie są realia tworzenia prawa - lobbing owszem, ale [B]bez woli pracy[/B] posła/ów nic nie zdziałamy!:shake:[/QUOTE]

Ot co! Nawet 100 prezesów nie ma mocy, gdy zabraknie jednego posła - Pawła Suskiego i jeszcze kilkuset, których on przekona.

Andzia, dzięki. Wszystko już wymyślone i gotowe od dawna.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Ta prezes bez swojego rzecznika w osobie Kahoony, nie wywalczyla by nic :shake:[/QUOTE]

nie mam celu bronić nikogo w EMIRZE itd dla jasności tylko przypomnij mi bo zapomniałam kto zrobił Kahone rzecznikiem ????

nie odpowiadaj prosze i zakonczmy te dyskusje

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ANETTTA']nie mam celu bronić nikogo w EMIRZE itd dla jasności tylko przypomnij mi bo zapomniałam kto zrobił Kahone rzecznikiem ????
[/QUOTE] Ja bym po nogach calowala gdybym takiego rzecznika miala. Dla Kahoony drzwi wszedzie stoja otworem, gorzej bedzie z Emirem. Nie zapominaj ze w pojedynke niczego sie nie osiagnie. Nie zycze zle Emirowi, ale wiem ze strzelila sobie w stope.
Na tym faktycznie mozemy zakonczyc ta dyskusje.

Link to comment
Share on other sites

Wstawiłam również na FB:

[B]Panie Ministrze Sprawiedliwości, w imieniu wszystkich polskich zwierząt z serca dziękuję za pomoc przy nowelizacji ustawy o ochronie zwierząt. Bez Pana ingerencji zapisy karne ustawy ciągle nie gwarantowałyby właściwego karania okrutnych oprawców zwierząt. Miłośnicy i organizacje ochrony zwierząt nigdy o tym nie zapomną.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ANETTTA']plujecie jadem ciekawe dlaczego ???


kto odchodzi kto zostaje i kto co mówi jego wola!!!!!!
...................................
[/QUOTE]

Końca tej dyskusji nie będzie na pewno. Temat nie zamyka się jedynie w kategoriach osobistych. Dla ludzi postronnych, także dogomaniaków przekaz jest jasny Kahoona coś chyba spaprała, więc została wyrzucona - nie odeszła sama ! Pytanie brzmi faktycznie spaprała ? W jaki sposób została wyrzucona to kwestia kultury zarządzania i osobistej. Mnie po prostu martwi ta sytuacja z powodu braku standardów jak również pośrednio ośmieszania całego środowiska. Tyle.
Natomiast Aneto wracasz niechcąca lub chcąca do tych standardów plemiennych, które w swej złej energii są chyba jedynym sensem i napędem. A podobno nic nie jest więcej warte niż dobra pomoc zwierzętom. Kahoona zrobiła coś przeciw zwierzętom ?
Nawet jeśli Kahoona 'zagroziła' medialnie prezesce (choć to nie do uwierzenia, żeby tym prezeska mogła się kierować) to taką decyzję należało ogłosić po przejściu lub nie całej procedury legislacyjnej.
I tak dla przypomnienia siła każdej organizacji, więcej niż w połowie, opiera się na sile i zdolnościach jej członków.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']ojej znowu sie zaczyna ,czy nie mozecie dac juz spokoj.Zachowujecie sie jak przekupy na rynku.Czy ta zgoda warszwskiego pochodu nie moglyscie sie zarazic?idzcie lepiej do:knajpa::Help_2:[/QUOTE]

To zajmij się sobą, albo czym chcesz, posłuchaj swoich rad i nie wchodź na ten wątek.

Link to comment
Share on other sites

Jak ja nie lubię wypinania piersi po nie swoje ordery, przeceniania osiągnięć i...nadmiernie rozwiniętego ego.
Dla każdego kto brał udział w pracach nad nowelizacją prawda jest oczywista i jedna- jest jeden ojciec i matka sukcesu.

Reszta "wypinająca" ma chyba jakiś problem ze swoim "ja" bo jest tylko jedną z setek pomagających zwierzętom (chyba powinnam napisać psom...zwierzętom w tym przypadku to za duże słowo), niczym się nie różni od innych osób działających w ochronie zwierząt.
Może jest jedna skromna różnica...potrafi zrażać do pomocy.

Było widać kto tworzył nowelizację, kto zawsze był w sejmie podczas prac, kto przekonywał posłów a nawet potrafił zjednoczyć środowisko organizacji [B]dla konkretnego celu.[/B]

Pani Asystent Posła i Panie Pośle po raz setny gratuluję sukcesu. Wiele osób dołożyło do niego swoją cegiełkę, bez Was jednak nie byłoby do czego jej dokładać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pies Wolny']To znaczy Emir Cię 'doceniła' - to jakaś odmiana Mrożka czy co ? No to jakaś paranoja, jaki powód ? :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:
[/QUOTE]

wiesz, nikt nie lubi mądrzejszych od siebie ;)

[quote name='kahoona']Dziękuję Wam wszystkim za wsparcie. Wybaczcie, ale pomimo mojej diabelskiej natury, postaram się zachować umiar w wypowiedziach. Na pewno będę w temacie i na pewno będę szlifować sejmowe korytarze i donosić, co się dzieje. Możecie na mnie liczyć bez względu na to, co sobie wkleję w sygnaturę - dzięki raz jeszcze.[/QUOTE]

no, nareszcie będziesz mogła pogadać sobie z "wrogiem" asiorem, nie pytając o pozwolenie :D

[quote name='Pies Wolny']Dla ludzi postronnych, także dogomaniaków przekaz jest jasny Kahoona coś chyba spaprała, więc została wyrzucona - nie odeszła sama ! Pytanie brzmi faktycznie spaprała ? W jaki sposób została wyrzucona to kwestia kultury zarządzania i osobistej. [/QUOTE]

hmm, no cóż... Opinia publiczna może sobie mówić co chce... rozmawiałam z Kahooną na marszu.... to nie było wyrzucenie za spapranie czegokolwiek, to był strach przed tym, ze sama zostanie "porzucona" i chciała uprzedzić w tym Kahoone...
Kahoonę, która była rzecznikiem najbardziej znielubionej przeze mnie organizacji, kahoonę, która powinna mnie nienawidzić za te ciągłe ataki na jej organizację i częste kłótnie z nią sama, kahoonę, która potrafiła stanąć ponad to wszystko, i potrafiła zachowywać się na poziomie, kahoonę która pewnie nie raz musiała się tłumaczyć ze "sztamy" ze mną :roll:
AAA dużo by jeszcze wymieniać..
Kahoono, życzę Ci również wiele szczęścia o pracę nie będziesz musiała się martwić ;) o pracę o jakiej inni będą "se" mogli tylko pomarzyć ;)
Dobrze, że przejrzałaś na oczy, czekam tylko aż jeszcze dwie moje ulubione wspieraczki emira (które notabene bardzo szanuje) także dołączą do grona wyklętych i wtedy będzie można założyć klub wyklętych emirowych panien :evil_lol:

[quote name='agata-air']
Było widać kto tworzył nowelizację, kto zawsze był w sejmie podczas prac, kto przekonywał posłów a nawet potrafił zjednoczyć środowisko organizacji [B]dla konkretnego celu.[/B]
[/QUOTE]

ojtam, ojtam czepiasz się :roll:
:p:evil_lol::p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']ojtam, ojtam czepiasz się :roll:
:p:evil_lol::p[/QUOTE]

Wiesz Asior chciałam dodać, że było też widać kto przychodził "powypinać, po napinać, pochrząkiwać-moje" w momentach finalnych...ale się powstrzymałam.

Oj chyba właśnie...się już nie powstrzymałam :oops:

Link to comment
Share on other sites

Jestem bardzo daleko od orgnizacyjnych i personalnych rozgrywek, nie znam osobiscie osob uczestniczacych w przeforsowaniu ustawy i w sumie malo mnie interesuje kto z kim i dlaczego, poza oczywista korzyscia plynaca ze zjednoczenia sil. Powiedzcie mi tylko jak bedzie wygladac realizacja tej ustawy; kto np. bedzie sprawdzal czy pies stoi na lancuchu 12 godzin czy wiecej? Pytam nie ze zlosliwosci tylko z czystego zainteresowania tematem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='idusiek']ciotki i wujkowie- opanujta się ;)[/QUOTE]
Nad czym? nad prawda? Wszyscy na watku sa zgodni i nie wazne ile cegielek kto z nas wlozyl. Liczy sie jednosc. Zawsze musi sie znalezc jedna osoba ktora chce byc ponad wszystkich. A przeciez podobno o los zwierzat walczymy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...