Jump to content
Dogomania

Marsz poparcia dla nowelizacji ustawy o ochronie zwierząt


kahoona

Recommended Posts

[quote name='dosia.wil']Najpierw mnie to śmieszyło. Potem wkurzało. Ale teraz moja cierpliwość się wyczerpała!

[CENTER][SIZE=4]Uprzejmie proszę Moderatora o sprawdzenie i publiczne poinformowanie Użytkowników, [/SIZE]
[SIZE=4]że [B]nie jestem[/B] użytkownikiem Saeta! [/SIZE][/CENTER]
[/QUOTE]
...z powodu różnych IP? :razz:

[B][SIZE=2][B][I]Jedni są uczciwi, drudzy mają alibi na każdy uczynek.[/I]
[/B][SIZE=1]Władysław Piekarski[/SIZE][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 882
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Odi']Saeto - Dosiu,

Czaisz bazę Dosiu - Saeto ?

Interesuje mnie w aspekcie Twojej osoby, Dosiu-Saeto, jedynie to co się stało z Binką - nic ponad to.[/QUOTE]

Nie trzeba być Holmsem, żeby sprawdzić dane Saety w sieci i stwierdzić, że pewnie o istnieniu Binki nie ma Ona zielonego pojęcia, a przynajmniej nie w tym kontekście, o którym myślisz, Odi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karmi']...z powodu różnych IP? :razz:

[B][SIZE=2][B][I]Jedni są uczciwi, drudzy mają alibi na każdy uczynek.[/I]
[/B][SIZE=1]Władysław Piekarski[/SIZE][/SIZE][/B][/QUOTE]
[I][B]Jedni są uczciwi i zawsze wierni swoim poglądom i tożsamości, drudzy mierzą tych pierwszych swoją miarką...[/B][/I]
[B]Saeta

[/B][quote name='czarok']Nie trzeba być Holmsem, żeby sprawdzić dane Saety w sieci i stwierdzić, że pewnie o istnieniu Binki nie ma Ona zielonego pojęcia, a przynajmniej nie w tym kontekście, o którym myślisz, Odi.[/quote]
Gdzieś występuję też jako Binka?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mtf zalesie']zamiast sie zajmowac czyjas zwichrowana psychika pomozcie poslowi suskiemu i zaglosujcie jak prosila kilka postow wyzej zalozycielka watku-bo srednio wypada na tle posla ktory nie glosowal na tak nad ustawa[/QUOTE]

no właśnie, nie pomagamy posłowi i za chwilę Suchowiejko go przejdzie - ten który nie lubi zwierząt - trochę paradoks:roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Właśnie przeczytałam o pomyśle wysłania do posła Kłopotka łańcuchów.Naprawdę jest to dobry pomysł??Co to ma dać?Wg mnie to jest poprostu niesmaczne.
Ela

Link to comment
Share on other sites

[quote name='waldi481']Właśnie przeczytałam o pomyśle wysłania do posła Kłopotka łańcuchów.Naprawdę jest to dobry pomysł??Co to ma dać?Wg mnie to jest poprostu niesmaczne.
Ela[/QUOTE]
Gdzieś czytałam, że poseł Kłopotek prosi, żeby mu wysyłać łańcuchy o długości 3 m, zamiast 1m. Chce je wykorzystać w kampanii wyborczej, jeżdżąc po wsiach i zamieniając te krótsze na takie 3-metrowe właśnie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karmi']O którą tożsamośc chodzi...? ;)
Ja mam jedną: Elżbieta Bogusz[/QUOTE]
Jak będę miała chęć się z Tobą zakolegować, to też Ci się przedstawię.
Ale na razie nie znajduję w sobie takiej perwersyjnej chęci... :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Z wątku .... w sprawie zrobił się wątek ...dla popisów chorego ego jakiejś zakompleksionej, niedowartościowanej userki o nicku Saeta. Rozgrywa tu jakieś osobiste porachunki i udaje znawcę w każdej sprawie. Nijak nie widać co dobrego zrobiła Ona dla zwierząt, choć nieustannie około tego tematu tworzy jakiś wyimaginowany świat. Proszę moderatora o przywrócenie sensu temu wątkowi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mtf zalesie']zamiast sie zajmowac czyjas zwichrowana psychika pomozcie poslowi suskiemu i zaglosujcie jak prosila kilka postow wyzej zalozycielka watku-bo srednio wypada na tle posla ktory nie glosowal na tak nad ustawa[/QUOTE]

Słuszna uwaga. Zaraz biorę telefon TZ i wysyłam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pies Wolny']Z wątku .... w sprawie zrobił się wątek ...dla popisów chorego ego jakiejś zakompleksionej, niedowartościowanej userki o nicku Saeta. Rozgrywa tu jakieś osobiste porachunki i udaje znawcę w każdej sprawie. [B]Nijak nie widać co dobrego zrobiła Ona dla zwierząt[/B], choć nieustannie około tego tematu tworzy jakiś wyimaginowany świat. Proszę moderatora o przywrócenie sensu temu wątkowi.[/QUOTE]
Ponoć prawdziwa cnota w cieniu stoi...
Tak ktoś parę stron wcześniej twierdził. I ja się z tym zgadzam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saeta']Gdzieś czytałam, że poseł Kłopotek prosi, żeby mu wysyłać łańcuchy o długości 3 m, zamiast 1m. Chce je wykorzystać w kampanii wyborczej, jeżdżąc po wsiach i zamieniając te krótsze na takie 3-metrowe właśnie![/QUOTE]

beda mieli na co krowy wiazać

jak jak kupiłam psu dłuższy łańcuch zawsze po 2 -3 dniach krowa na nim londowała

ale oby było inaczej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panterra']Miejmy nadzieję, że Poseł Paweł Suski zostanie wybrany na następną kadencję...Dobrze jest mieć świadomość, że są politycy, którym los zwierząt nie jest obojętny.[/QUOTE]
Zyjemy taka nadzieja, zeby mozna bylo dalsze kroki podejmowac w sprawie poprawy losu zwierzetom.

Link to comment
Share on other sites

Ciekawi mnie jedna rzecz, poniżej zdjęcia psów Pawła Suskiego, zapewne się tak nie urodziły i także zapewne ponad 14 lat nie mają .....

[img]http://www.pawelsuski.pl/cms_galeria_foto/foto_20090220204159.jpg[/img]

[img]http://www.pawelsuski.pl/cms_galeria_foto/foto_20090220204345.jpg[/img]

[img]http://www.pawelsuski.pl/cms_galeria_foto/foto_20090220204434.jpg[/img]

[img]http://www.pawelsuski.pl/cms_galeria_foto/foto_20090220204612.jpg[/img]

[img]http://www.e-sznaucery.pl/images/zw_kl/ABIS_od_Kieliszka.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kuntakinte']Ciekawi mnie jedna rzecz, poniżej zdjęcia psów Pawła Suskiego, zapewne się tak nie urodziły i także [B]zapewne[/B] ponad 14 lat nie mają .....[/QUOTE]
Po czym tak sądzisz ? Coś Ty takie jaja :crazyeye::crazyeye::crazyeye:

Kuntakinte, a wiesz , że ....... wyginęli, skąd Ty się urwałeś ? Konkurujesz ? Nie dasz rady, weź na luz. Zdrowiej żyj, nie jedz mięsa, szkodzi, .... bardzo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pies Wolny']Po czym tak sądzisz ? Coś Ty takie jaja :crazyeye::crazyeye::crazyeye:

Kuntakinte, a wiesz , że ....... wyginęli, skąd Ty się urwałeś ? Konkurujesz ? Nie dasz rady, weź na luz. Zdrowiej żyj, nie jedz mięsa, szkodzi, .... bardzo.[/QUOTE]
O matusiu... Znowu będzie o ciętych sznupkach Suskiego... Nieważne, że forsował ustawę która zakazuje kopiowania... Czy ktoś mnie mógłby zastrzelić? Bo Saeta, Kajko, kuntakinte, ANETTA i jeszcze parę innych zjawisk meteo to za wiele na moja biedną, starą głowę :( ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zofia.Sasza']O matusiu... Znowu będzie o ciętych sznupkach Suskiego... Nieważne, że forsował ustawę która zakazuje kopiowania... Czy ktoś mnie mógłby zastrzelić? Bo Saeta, Kajko, kuntakinte, ANETTA i jeszcze parę innych zjawisk meteo to za wiele na moja biedną, starą głowę :( ;)[/QUOTE]
Nie trzeba, damy radę - to Oni padną - głupota zabija, trzeba tylko poczekać. Trzymaj się zdrowo :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kuntakinte']Czyli co .... Suski sam złamał prawo lub ktoś złamał przy jego aprobacie a teraz sam na siebie najeżdża??? hipokryzja nieprawdaż ....
Nie powiem ciekawy orędownik nowego.[/QUOTE]

A jakież to prawo złamał? Bo screeny z twoich posłów niedojdo zrobiłam. Rozumiem, że masz zgodę autora na publikację? Łyknij co mocniejszego, bo tutaj nikogo nie podniecisz. Pewnie jesteś tak ładny jak mądry... Frustracje jakieś?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kuntakinte']Toć ponoć zakaz kopiowania jest od 1997 roku nieprawdaż ??? ponadto poseł czyt. osoba pobliczna ....[/QUOTE]

Kuntakinte, odpusc sobie, plizzzz.......

[IMG]http://lh5.ggpht.com/_hWYwuIj_rC4/TOvvgGcxxoI/AAAAAAAAFY4/0UIaHB0KnxQ/tackohej.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...