Jump to content
Dogomania

Marsz poparcia dla nowelizacji ustawy o ochronie zwierząt


kahoona

Recommended Posts

  • Replies 882
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no nie?

mam propozycję, ukrzyżujmy się ofiarnie wszyscy, bo każdy z nas ma coś psiego na sumieniu mniej lub bardziej- nie będzie komu się kłocić a wątek odetchnie ;)
Propozycja druga- zamiast siedzieć i na siebie "nadawać" - poróbcie psom ogłoszenia ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='idusiek']no nie?

mam propozycję, ukrzyżujmy się ofiarnie wszyscy, bo każdy z nas ma coś psiego na sumieniu mniej lub bardziej- nie będzie komu się kłocić a wątek odetchnie ;)
Propozycja druga- zamiast siedzieć i na siebie "nadawać" - [B]poróbcie psom ogłoszenia[/B] ;)[/QUOTE]
Nie mam czasu - sezon kociakowy.... :( Takiego - kuźwa - "urodzaju" najstarsi górale nie pamietają. Może więc ktoś zamiast klepać w klawiszki złapie na sterylkę choć jedna kotkę wolno żyjącą?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zofia.Sasza']Nie mam czasu - sezon kociakowy.... :( Takiego - kuźwa - "urodzaju" najstarsi górale nie pamietają. Może więc ktoś zamiast klepać w klawiszki złapie na sterylkę choć jedna kotkę wolno żyjącą?[/QUOTE]

kuntakinte zajęty polityką - na te osobę nie licz Zosiu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='idusiek']najlepszą bronią na takie zaczepki jest ich [B]ignorowanie[/B].

(wiem, trudne to i palce świerzbią i się chce i instynkt walki ciągnie ;).... ale inaczej będziecie się tutaj bić w nieskończoność a nic z tego nie wyniknie).[/QUOTE]

masz rację, ja odpuszczam

Link to comment
Share on other sites

fajnie tu na wątku - można się rozerwać:):) ...a czasem nawet trzeba;):)

Kuntakinte - moze chcesz 16-letniego psa niekopiowanego w typie sznaucera? bedziesz się mógł szczycić, ze uratowany i nie kopiowany;)


[IMG]http://i56.tinypic.com/2v2fx2d.jpg[/IMG]

proszę - zrób dobry uczynek:):)

Link to comment
Share on other sites

Chyba nie weźmie. Tak gwoli wyjaśnienia - niejaki Wiesław Suchowiejko to jedyny poseł z PO, który wstrzymał się od głosu czyli de facto głosował przeciw nowelizacji. Pechowo dla niego kandyduje ze Szczecinka, miasta gdzie kocha się zwierzęta i jest tam najlepsze w Polsce schronisko. Miłosnicy zwierząt ze Szczecinka już mu dziękują. Jeszcze dostanie po nosie w wyborach.

Dziwnym trafem nagle pojawia się na wątku jakiś troll i napada na Pawła Suskiego - Suski i Suchowiejko kandydują z tej samej listy.

Cuda, ludziska, cuda..... I zbiegi okoliczności.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kahoona']Chyba nie weźmie. Tak gwoli wyjaśnienia - niejaki Wiesław Suchowiejko to jedyny poseł z PO, który wstrzymał się od głosu czyli de facto głosował przeciw nowelizacji. Pechowo dla niego kandyduje ze Szczecinka, miasta gdzie kocha się zwierzęta i jest tam najlepsze w Polsce schronisko. Miłosnicy zwierząt ze Szczecinka już mu dziękują. Jeszcze dostanie po nosie w wyborach.

Dziwnym trafem nagle pojawia się na wątku jakiś troll i napada na Pawła Suskiego - Suski i Suchowiejko kandydują z tej samej listy.

Cuda, ludziska, cuda..... I zbiegi okoliczności.[/QUOTE]

Wiesz, co gorsza ten Suchowiejko to dziecko z pedagogicznej rodziny, nauczycielskie - tak mówią wewióry, jeśli to prawda, to strach się bać takich ....dobrze ukształtowanych. Ostatniego czarownika zulusów widziałem 50 lat temu - nie dadzą rady, żadne woodo nie przeszkodzi :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pies Wolny']Wiesz, co gorsza ten Suchowiejko to dziecko z pedagogicznej rodziny, nauczycielskie - tak mówią wewióry, jeśli to prawda, to strach się bać takich ....dobrze ukształtowanych. Ostatniego czarownika zulusów widziałem 50 lat temu - nie dadzą rady, żadne woodo nie przeszkodzi :evil_lol:[/QUOTE]

Ale inicjatywy należy pogratulować - choc wystarczyło głosować prawilnie i udawać miłośnika zwierząt w schronisku w swoim mieście. Instynkt samozachowawczy zawiódł na chwilke i teraz się odkręca na forach. Troche późno. Na FB juz jest na wątku posłów na których nie głosujemy. Wiele się nie da już zrobić. Prawda, że nauczyciel i do tego wskoczył do Sejmu za ś.p. Karpiniuka - naród go jakos specjalnie nie hołubił w wyborach...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='idusiek']najlepszą bronią na takie zaczepki jest ich [B]ignorowanie[/B].

(wiem, trudne to i palce świerzbią i się chce i instynkt walki ciągnie ;).... ale inaczej będziecie się tutaj bić w nieskończoność a nic z tego nie wyniknie).[/QUOTE]
Ja tez sie pod tym podpisuje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pies Wolny']Wiesz, [B]co gorsza ten Suchowiejko to dziecko z pedagogicznej rodziny, nauczycielskie [/B]- tak mówią wewióry, jeśli to prawda, to strach się bać takich ....dobrze ukształtowanych. Ostatniego czarownika zulusów widziałem 50 lat temu - nie dadzą rady, żadne woodo nie przeszkodzi :evil_lol:[/QUOTE]
I może jeszcze miał dziadka w wermachcie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kahoona']Chyba nie - jest Ukraińcem. Wiatr historii wywiał go na Pomorze.[/QUOTE]
O, to pewnie banderowiec? Dziadek znaczy się. Jak dobrze pogrzebać, to przodkowie może w powstaniu Chmielnickiego walczyli... Po niewłaściwej stronie - ma się rozumieć. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saeta']O, to pewnie banderowiec? Dziadek znaczy się. Jak dobrze pogrzebać, to przodkowie może w powstaniu Chmielnickiego walczyli... Po niewłaściwej stronie - ma się rozumieć. :evil_lol:[/QUOTE]
Mogłabyś przestać offować? Nikogo to chyba - poza tobą - nie interesuje?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zofia.Sasza']Nie, dobrze widzisz... Nie dość, że mądra inaczej, to jeszcze i to :([/QUOTE]

Ja nie miałam takich intencji - nie przypisuję żadnej narodowości żadnych cech - no chyba, że nam Polakom, awanturnictwo i zawiść. Akurat w zachodniopomorskiem pochodzenie ukraińskie to żadna rewelacja - sama pochodze spod Koszalina i tam czasem całe wsie były ukraińskie - efekt powojennej akcji "Wisła".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kahoona']Ja nie miałam takich intencji - nie przypisuję żadnej narodowości żadnych cech - no chyba, że nam Polakom, awanturnictwo i zawiść. Akurat w zachodniopomorskiem pochodzenie ukraińskie to żadna rewelacja - sama pochodze spod Koszalina i tam czasem całe wsie były ukraińskie - efekt powojennej akcji "Wisła".[/QUOTE]
No to przecież nie o Tobie ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Widać,że ja jednak jestem naiwna..Zawsze myślałam,że tu gdzie tyle wrażliwych osób nie wyciągnie się narodowości,bo wyciąganie pochodzenia dla mnie oznacza kompletne dno.To nie jest wina ani zasługa narodowość.Co to ma za znaczenie,że ów człowiek jest Ukraińcem?Ważne co ma w głowie i w sercu...
Po co pisać,że jest tym czy owym
A wogóle to jeden z historyków swego czasu stwierdził,że tak się historia Polski potoczyła,że wszyscy mamy
podobno rodziny na Ukrainie...
Ech..
Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

[quote name='waldi481']Widać,że ja jednak jestem naiwna..Zawsze myślałam,że tu gdzie tyle wrażliwych osób nie wyciągnie się narodowości,bo wyciąganie pochodzenia dla mnie oznacza kompletne dno.To nie jest wina ani zasługa narodowość.Co to ma za znaczenie,że ów człowiek jest Ukraińcem?Ważne co ma w głowie i w sercu...
Po co pisać,że jest tym czy owym
A wogóle to jeden z historyków swego czasu stwierdził,że tak się historia Polski potoczyła,że wszyscy mamy
podobno rodziny na Ukrainie...
Ech..
Elżbieta[/QUOTE]

zgadzam się w całej rozciągłości, to z dziadkiem z wermahtu to było przegięcie - stąd moje wyjasnienie.

A tak na marginesie - ten facet nie ma w sercu zwierząt i to jest fakt.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kahoona']zgadzam się w całej rozciągłości, to z dziadkiem z wermahtu to było przegięcie - stąd moje wyjasnienie.

A tak na marginesie - ten facet nie ma w sercu zwierząt i to jest fakt.[/QUOTE]
Dziadek z wermachtu albo od banderowców to była odpowiedź na bredzenie Psa Wolnego o nauczycielskich korzeniach posła Suchowiejko:[quote name='saeta'][quote name='Pies Wolny']Wiesz, [B]co gorsza ten Suchowiejko to dziecko z pedagogicznej rodziny, nauczycielskie [/B]- tak mówią wewióry, jeśli to prawda, to strach się bać takich ....dobrze ukształtowanych. Ostatniego czarownika zulusów widziałem 50 lat temu - nie dadzą rady, żadne woodo nie przeszkodzi :evil_lol:[/quote] I może jeszcze miał dziadka w wermachcie? [/quote]
Mnie takie stwierdzenia pachną chamską kurszczyzną... Stąd wskazanie rodowodu sposobu myślenia Psa Wolnego.
--------------------
[quote name='Kahoona']A tak na marginesie - ten facet nie ma w sercu zwierząt i to jest fakt.[/quote]
To nie powinno być na marginesie, tylko w nagłówku!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...