Jump to content
Dogomania

Marsz poparcia dla nowelizacji ustawy o ochronie zwierząt


kahoona

Recommended Posts

[quote name='kahoona']Chyba nie - jest Ukraińcem. Wiatr historii wywiał go na Pomorze.[/QUOTE]

Pan poseł Wiesław Suchowiejko pochodzi z rodziny nauczycielskiej i to jest fakt.

Uważam natomiast, iż inne "rewelacje" należy sobie darować, bo na pewno pan poseł Wiesław Suchowiejko jest Polakiem, skoro jest posłem Rzeczypospolitej Polskiej.

[B]Panu posłowi Wiesławowi Suchowiejko już dziękujemy.[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 882
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Odi']Pan poseł Wiesław Suchowiejko pochodzi z rodziny nauczycielskiej i to jest fakt.

Uważam natomiast, iż inne "rewelacje" należy sobie darować, bo na pewno[B] pan poseł Wiesław Suchowiejko jest Polakiem, skoro jest posłem Rzeczypospolitej Polskiej.[/B]

[B]Panu posłowi Wiesławowi Suchowiejko już dziękujemy.[/B][/QUOTE]
Tak już zupełnie na marginesie: niekoniecznie ;) Np. mniejszość niemiecka ma własną reprezentacje w parlamencie. Są to obywatele polscy narodowości niemieckiej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Odi']Oczywiście Zofio, ale przecież pan poseł Wiesław Suchowiejko nie reprezentuje w Sejmie żadnej mniejszości, zatem jest Polakiem.[/QUOTE]
Jest tym, kim się czuje. A jeśli się czuje Ukraińcem, to za Polaka mógłby się obrazić. ;) Zresztą to nieistotne. Na pewno NIE JEST przyjacielem zwierząt - i tylko to się liczy!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zofia.Sasza'][B]Jest tym, kim się czuje.[/B] A jeśli się czuje Ukraińcem, to za Polaka mógłby się obrazić. ;) Zresztą to nieistotne. [B]Na pewno NIE JEST przyjacielem zwierząt - i tylko to się liczy![/B][/QUOTE]

Otóż to.

Link to comment
Share on other sites

Taaak, i zrobiło się ... 'fajnie'. Daleko zajdziemy, daleko.
Do 'inteligentnej inaczej' Saety wyjaśnij sobie pochodzenie swojego chamstwa, prostactwa i głupoty, jeśli nie zdołasz ...... będziesz musiała żyć bez tej wiedzy.
Dziecko nauczycielskie znaczy tyle, że można oczekiwać, iż zostało co najmniej dobrze wychowane, skoro pedagog nad tym czuwał (matka). Niestety, dziecko nie nauczyło się sztuki koncentracji w pracy to raz, dwa nie odebrało wszystkich lekcji dot. empatii, trzy nie nauczyło się być stworem społecznie użytecznym - zwłaszcza, że posłuje. Piszę to wprost, bo liczyć na Twoją inteligencję nie można. Pokazałaś to wielokrotnie - jesteś w tym wymiarze gorsza od posła S. z pięknego Szczecinka.
Gwoli wyjaśnienia. Patrząc z Lublina na południe, tereny wzdłuż pogranicza zamieszkiwali Bojkowie, Łemkowie i zupełnie za Pogórzem Bieszczadzkim Ukraińcy. Akcja Wisła dotyczyła Łemków. Ta wymuszona migracja dotyczyła prawie w całości właśnie Łemków.Ukraińcy w tych przesiedleniach stanowili ułamek. Łemkowie to nie są Ukraińcy.
W ogóle wchodzenie w te sfery dyskusji jest bardzo ryzykowne i niezwykle niekulturalne. Saeta z grona ludzi honorowych wykluczyła się sama - Jej sprawa. Resztę proszę o zaprzestanie tych żałosnych dywagacji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pies Wolny']W ogóle wchodzenie w te sfery dyskusji jest bardzo ryzykowne i niezwykle niekulturalne. [B]Saeta z grona ludzi honorowych wykluczyła się sama [/B]- Jej sprawa. Resztę proszę o zaprzestanie tych żałosnych dywagacji.[/QUOTE]
Z grona ludzi, którzy nie jadają mięsa, ale żyją z budowania ubojni, to wykluczam się z całą przyjemnością! Ale w moich klimatach to grono się nie nazywa "honor", tylko k...stwo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saeta']Z grona ludzi, którzy nie jadają mięsa, ale żyją z budowania ubojni, to wykluczam się z całą przyjemnością! Ale w moich klimatach to grono się nie nazywa "honor", tylko [B]k...stwo[/B].[/QUOTE]
No coż jedni żyją wykonując swój zawód inni żyją z mazania kooopą po ekranie. Wolny wybór. Lepsze to niż szlachtowanie rozumu. Ten czarny typ charakteru to Twoja domena i wybór.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pies Wolny'][B]No coż jedni żyją wykonując swój zawód[/B] inni żyją z mazania kooopą po ekranie. Wolny wybór. Lepsze to niż szlachtowanie rozumu. Ten czarny typ charakteru to Twoja domena i wybór.[/QUOTE]
To tak jakby św. Franciszek, miłośnik zwierząt, był producentem komór gazowych, bo TAKI MA ZAWÓD!

Pies Wolny, a raczej lis farbowany ...
Od godz. 9 do 17 buduje rzeźnie, klatki do uboju rytualnego, itp., a po godz. 17 przebiera sie w szatki GREEN PEACE i wali na manifestacje pod rzeźnie protestować
przeciw zabijaniu zwierzątek..

Pies Wolny przebrał się w ornat i na forum ogonem na mszę dzwoni... :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saeta']To tak jakby św. Franciszek, miłośnik zwierząt, był producentem komór gazowych, bo TAKI MA ZAWÓD!

Pies Wolny, a raczej lis farbowany ...
Od godz. 9 do 17 buduje rzeźnie, klatki do uboju rytualnego, itp., a po godz. 17 przebiera sie w szatki GREEN PEACE i wali na manifestacje pod rzeźnie protestować
przeciw zabijaniu zwierzątek..

Pies Wolny przebrał się w ornat i na forum ogonem na mszę dzwoni... :evil_lol:[/QUOTE]
Saeta, idź sobie śmiecić gdzie indziej.

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Pies Wolny buduje rzeżnie?????????????????????To jest dowcip?
W innym wątku jest awantura o miejsce w,którym Czarodziejka ma psy.Czy teraz przyszła pora na ocenę Psa Wolnego?
Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zofia.Sasza']Saeta, idź sobie śmiecić gdzie indziej.[/QUOTE]

[B]Zofio[/B], chyba zbyt wiele się spodziewasz :lol:.

Trollowanie, mącenie, dyskredytowanie, stają się na dogo ostatnio jakąś plagą :shake:.
Nie jest ważna zasadność, istotne by - jakoś, komuś, dołożyć, gubiąc przy tym meritum :shake:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='waldi481'][B]Pies Wolny buduje rzeżnie?????????????????????To jest dowcip?[/B]
W innym wątku jest awantura o miejsce w,którym Czarodziejka ma psy.Czy teraz przyszła pora na ocenę Psa Wolnego?
Elżbieta[/QUOTE]
Nie, to nie jest dowcip Elu. Sama zobacz:
[quote name='Pies Wolny']Tak się składa, że wybudowałem parę obiektów, gdzie odbywa się ubój różnych zwierząt w Polsce i w Niemczech. To się odbywało, odbywa i będzie się odbywać tak długo jak długo ludzie będą żreć.[/quote]
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/213024-Nowelizacja-ustawy-o-ochronie-zwierz%C4%85t/page6"]http://www.dogomania.pl/threads/213024-Nowelizacja-ustawy-o-ochronie-zwierz%C4%85t/page6[/URL]
(#131)
[quote name='Pies Wolny']Mój prywatny protest przeciw ubojowi to to, że ja nie jem mięsa w żadnej postaci [/quote] (#134)

Pies Wolny... od wstydu! Bo taki ma zawód... :shake:

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Ostatnio mam taki czas,że szok goni szok...Ja nie znałam tego co jest podane wyżej tzn..[url]http://www.dogomania.pl/threads/2130[/url]..
Nie wiedziałam..Przepraszam..
Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Tak kochana.Wejdż na wątek:
staruszek Toro pomalu "znika"... Prosze Pomoz!
[url]www.dogomania.pl/threads/209422-Staruszek[/url]
---------------------------------
Poczytaj..Bo to Asiu jest tak..
Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saeta']Nie, to nie jest dowcip Elu. Sama zobacz:

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/213024-Nowelizacja-ustawy-o-ochronie-zwierz%C4%85t/page6[/URL]
(#131)
(#134)

Pies Wolny... od wstydu! Bo taki ma zawód... :shake:[/QUOTE]
Niniejszym ogłaszam, że przyjmę do kompleksowej realizacji każdy typ ubojni i rzeźni na Saety, a nawet dołożę, za swoje, krematorium bezresztkowe ....też dla tej pani.

Link to comment
Share on other sites

Niech każdy wykonuje swoją pracę, bo trzeba mieć co do gara włożyć przecie. Jedyne zawody, które mną wstrząsają to hycel i właściciel komercyjnego schronu - patrz Wojtyszki. Bo to zarabianie na psim nieszczęściu.

Może tak pomyślelibyśmy, jak zmotywować senatorów, żeby się noweli nie czepiali. Bo to jest ważne - a nie to jak kto zarabia - mnie wypominano zapamiętale posiadanie restauracji, prostytutce też można coś wypomnieć, chociaż własną d....ą pracuje.

I cóż takie pyskówki zmieniają dla zwierząt? Chyba niewiele...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zofia.Sasza']Błagam, choć Ty nie przyłączaj się do tego debilnego OT. Byłaś na marszu, wiesz że to ważne. Proszę![/QUOTE]

oczywiście, to był tylko wyraz mojego zdziwienia, ze kogoś takiego próbują z błotem zmieszać, już nie offuję ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zofia.Sasza']O matusiu... Znowu będzie o ciętych sznupkach Suskiego... Nieważne, że forsował ustawę która zakazuje kopiowania... Czy ktoś mnie mógłby zastrzelić? Bo Saeta, Kajko, kuntakinte, ANETTA i jeszcze parę innych zjawisk meteo to za wiele na moja biedną, starą głowę :( ;)[/QUOTE]

biedna stara głowo a co ja ci znowu zrobiłam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zofia.Sasza']O matusiu... Znowu będzie o ciętych sznupkach Suskiego... [B]Nieważne, że forsował ustawę która zakazuje kopiowania.[/B].. Czy ktoś mnie mógłby zastrzelić? Bo Saeta, Kajko, kuntakinte, ANETTA i jeszcze parę innych zjawisk meteo to za wiele na moja biedną, starą głowę :-( ;-)[/quote]
Suski forsował nowelizację, w której NIE BYŁO nic o kopiowaniu! W wersji złożonej do marszałka sejmu nie ma o kopiowani, a Suski w wywiadzie po złożeniu projektu mówił, że "obcinanie uszu i ogonów jest dla zdrowia i bezpieczeństwa, więc się do tego w nowelizacji nie odnoszą"!
Zakaz kopiowania został dopisany na etapie prac w komisji. Tam Suski nie mógł nic zrobić, ani zaprotestować, bo nie był członkiem komisji i nie miał głosu!
Więc nie pieprz bzdur, jak nie wiesz i nawet nie zadałaś sobie trudu, żeby przeczytać projekt!
Porównaj sobie projekt złożony do marszałka i projekt w sprawozdaniu komisji, to zobaczysz co kto forsował!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saeta']Suski forsował nowelizację, w której NIE BYŁO nic o kopiowaniu! W wersji złożonej do marszałka sejmu nie ma o kopiowani, a Suski w wywiadzie po złożeniu projektu mówił, że "obcinanie uszu i ogonów jest dla zdrowia i bezpieczeństwa, więc się do tego w nowelizacji nie odnoszą"!
Zakaz kopiowania został dopisany na etapie prac w komisji. Tam Suski nie mógł nic zrobić, ani zaprotestować, bo nie był członkiem komisji i nie miał głosu!
Więc nie pieprz bzdur, jak nie wiesz i nawet nie zadałaś sobie trudu, żeby przeczytać projekt!
Porównaj sobie projekt złożony do marszałka i projekt w sprawozdaniu komisji, to zobaczysz co kto forsował![/QUOTE]

Niestety piszesz bzdury. Zakaz kopiowania dopisano równiez na prośbe posła Suskiego w porozumieniu z Magda Kochan i Związkiem Kynologicznym - było takie spotkanie w Sejmie - brałam w nim udział, odbyło się przed podkomisją.
Chyba, że tam byłas i wiesz co innego. Nie wprowadzaj ludzi w błąd i nie szukaj zadymy gdzie jej nie ma.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...