Jump to content
Dogomania

Cudowny Max - od 2003r. za kratami NARESZCIE MA DOM!!! :)


Noelle

Recommended Posts

[quote name='Noelle']dostałam maila o Maksa, na razie nic konkretnego nie wiem, ale jest cień nadziei, oby tym razem szczęście się do niego uśmiechnęło...[/QUOTE]

Naprawde????????Dobra, nie podniecam się tylko czekam z mocno, mocno zaciśniętymi kciukami....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 534
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pani jest ze Szwecji, chciałaby pomów dwóm psiakom z małymi szansami na adopcję, jest Polką, dlatego chciałaby psa właśnie z Polski. na razie się tylko rozgląda i nic nie obiecuje, więc nie napalam się za bardzo, żeby się potem nie rozczarować... ale Pani bardzo sympatyczna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Noelle']dziś miałam kolejny tel. o Maksa.. ale nie skomentuję, bo... na łańcuch.................[/QUOTE] Sam niech się debil przypnie. Mojego ukochanego psiunia (od lutego już za TM...) odpięłam z łańcucha, na którym był trzymany od szczeniaka do 2 roku życia. A był to rodowodowy retriever... Debile, którzy go tak urządzili, chcieli, żeby pola pilnował. Do końca życia biedak borykał się z piętnem takich "wspaniałych" dwóch lat...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Noelle']właśnie wbrew pozorom, Pani wydawała się bardzo miła, ale jak usłyszałam o łańcuchu, to nie chciało mi się już z nią nawet rozmawiać, nie mam do tego nerwów..[/QUOTE]
Łańcuch jest bardzo zakorzeniony w ludziach szczególnie ze wsi. Dla nich łańcuch jest czymś normalnym. Często nie mają świadomości, że kojec (ja osobiście nie jestem nawet tego zwolenniczką) jest lepszym wyjściem. Nie zawsze jest, że osoba chcąca psa na łańcuch nie kocha zwierząt.
Trzeba wszystkich do znudzenia takich dzwoniących uświadamiać. Szczególnie jak chcą słuchać ;p.

Edited by Monika89
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Noelle']dziś miałam kolejny tel. o Maksa.. ale nie skomentuję, bo... na łańcuch.................[/QUOTE]

Ja już bym ich poprzypinała do tych łańcuchów!!! Niech sobie sami chodzą przez 15 lat swojego życia z żelastwem na szyi po kole o średnicy 2 metrów!!! Co ludzie mają w głowach??!! Psa po 9 latach w schronisku na łańcuch!! Maxiu to do ciepełka na łóżeczko, a nie na łańcuch. Mojego Marianka, 12-letniego psa z połamaną łapą też na łańcuch chcieli. Paranoja!! Już my ci Maxiu znajdziemy godnych ciebie ludzi!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...