Jump to content
Dogomania

Cudowny Max - od 2003r. za kratami NARESZCIE MA DOM!!! :)


Noelle

Recommended Posts

  • Replies 534
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='iwoniam']jak tu jest już krakowianka to pewnie i plakacik zaraz się pojawi ;)[/QUOTE]
Plakacik Maksina ma, co prawda trochę nieaktualny, więc jakby ktoś miał możliwość zrobić, byłabym wdzięczna...
zrobiłam Maxowi też gumtree na Warszawę (bo na Kraków już dawno miał), bo P. Elżbieta z fb napisała , że odzew jest spory.

Pani Beato- Max ma spacery aktualnie ok. 4 razy w tygodniu, więc w tej kwestii naprawdę jest super, w niedzielę chodzi dłuuugo z P. Dorotą, natomiast w tygodniu i w soboty ze mną. jedyne czego mu brak, to własnego domku... :(

dziękuję wszystkim za obecność na wątku!! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monika89']OK Ja zrobię krk a ty jakieś inne miasto chociaż na tych najbardziej popularniejszych portalach w tedy jest mniejszy bałagan :D i wszędzie się uda dodać[/QUOTE]

Ok, to ja porobię na inne miasta na najpopularniejszych portalach.

Link to comment
Share on other sites

Jestem na zaproszenie u Maksia. Przeczytałam wątek - strasznie mi go żal. Nie wiem jak można pomóc?. Na dogo jestem od niedawna, więc nie znam się jeszcze na wielu rzeczach. Mogę Maksia wspomóc grosikiem jakimś, ale zupełnie nie mam pomysłu jak znaleźć mu kochający domek. Niestety, ludziska wolą młodsze psiurki

Link to comment
Share on other sites

Wzięłam się za robienie ogłoszeń, ale zapomniałam poprosić o maila, na który przyjdą linki aktywujące ogłoszenia, no i ewentualne wiadomości od zainteresowanych ludzi. Nie wiem czy telefon też chcecie podawać?

Edited by paula_t
Link to comment
Share on other sites

Ogłoszenia Maxia:
-na gumtree wszystkie województwa prócz Warmińsko-Mazurskiego, Wielkopolskiego i Zachodniopomorskiego, bo już mi gumtree nie przyjęło, za dużo ogłoszeń jak na jeden dzień-> DO AKTYWACJI
- na tablicy wszystkie województwa-> DO AKTYWACJI
- na przygarnijzwierzaka.pl wszystkie województwa-> NIE POTRZEBA AKTYWACJI:
- na morusek.pl (pojawia się też na doadopcji.pl) na wszystkie województwa-> NIE WYMAGA AKTYWACJI

Jutro postaram się porobić więcej, bo już dzisiaj padam na pysk. Dobranoc ciotki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monika89']buu Myślałam, że zrobię sobie spacerek z moją psiną

P.s. Zawsze można porozdawać ulotki[/QUOTE]

Dobra, to Ty bierz NH, w spacerku pieskowi nie będę przeszkadzać ;) Chciałam tylko pomóc.
To postaram się jak najwięcej w innych miejscach porozwieszać, gdzie akurat będę :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...