Jump to content
Dogomania

Liczymy podpisy!


emir

Recommended Posts

  • Replies 852
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Cathedral']Pamiętacie, jak okazało się, że w tekście petycji jest błąd ortograficzny? Wówczas zostaliśmy powiadomieni, iż wg "prawników" nie da się nic już zmienić
Teraz okazuje się, że można zmienić adresata i nic się nie dzieje...
Ludzie pytali mnie, do kogo trafi petycja...
Nie chce mi się tu rozpisywać, jak bardzo jestem rozczarowana współpracą z Emir, ale jak widzę, nie jestem osamotniona w swoich odczuciach...[/quote]

szkoda, że już po Krzyczkach nikt nie wyciągnął wniosków ....mamy kolejną super akcję...
ile jeszcze ich będzie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GreenEvil']Ja slowkiem sie wtrace.
Emir, albo wyjasnisz sprawe, albo w poniedzialek pojdzie do Ciebie oficjalne pismo o wykozystywanie bezprawne moich danych osobowych.

amen.

pzdr
GreenEvil[/quote]

Ja myślę, że pokusimy się chyba nawet o doniesienie do prokuratury o zaistniałym oszustwie...

Link to comment
Share on other sites

Ale numer:crazyeye: !
Jakis czas temu mialam okazje osobiscie rozmawiac z p.Ziobro wlasnie na temat Ozziego, rozmowe opisalam na pw do Medar.
Powiedzialam ze sprawa jest powazna ze tysiace ludzi podpisze petycje i co z tym zrobi? Widac bylo ze jest zainteresowany rzetelnymi informacjami, a nie tym co pisal SE, podkreslal ze jest psiarzem, szansa byla i sie zmyla:angryy: .
To sie nazywa slomiany ogien!

Link to comment
Share on other sites

A ja tylko powiem, ze osoby ktore zadecydowaly o takim obrocie sprawy i o skierowaniu tego do prokuratury [B]TO SKONCZENI IDIOCI[/B]!! Tak, obrazam ich swiadomie, poniewaz PETYCJE PODPISALO 93tys OSOB KTORE NAPRAWDE CHCIALY ZMIENIC PRAWO i trzeba byc idiota zeby podjac taka GLUPIA decyzje w imieniu tylu osob, bez ich zgody!!

Nie podpisalam do cholery niczego co mialo trafic w lapska prawnikow, tylko cos co mial czytac nasz (cudowny) rzad. Uwazam to co sie wydarzylo za niezgodne z prawem, mysle ze nie jestem jedyna. Mam nadzieje ze to szybko trafi w rece adresata, jezeli nie EMIR moze miec problemy.

Na przyszlosc radze nie pisac sie na nadzor nad taka akcja. Osoby nieodpowiedzialne i bezmyslne nie powinny zajmowac sie takimi rzeczami.
Mysle ze dziecko mialoby wiecej oleju w glowie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kora']Ale numer:crazyeye: !
Jakis czas temu mialam okazje osobiscie rozmawiac z p.Ziobro wlasnie na temat Ozziego, rozmowe opisalam na pw do Medar.
Powiedzialam ze sprawa jest powazna ze tysiace ludzi podpisze petycje i co z tym zrobi? Widac bylo ze jest zainteresowany rzetelnymi informacjami, a nie tym co pisal SE, podkreslal ze jest psiarzem, szansa byla i sie zmyla:angryy: .
To sie nazywa slomiany ogien![/quote]

A Emir siedzi i zawija je w te sreberka...
[B][SIZE=3]Odeślij listy i pozwól, zeby trafiły w powołane ręce!!![/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

Moje dane osobowe (imie, nazwisko, pesel) ma Emir, i zamierza te dane lacznie z danymi blisko 93 tys. osob przekazac jakiemus prokuratorowi? Zaś Prezydent, Premier i Minister Sprawiedliwosci dostana jedynie INFORMACJE o tym że 93 tys. osob podpisaly sie pod taka a taka petycja?! Malo w ministestwie papieru toaletowego maja?!
Pragne przypomnieć, że niektorzy wpisywali obok swojego imienia i nazwiska adres, gdyz nie pamietali numeru Pesel...
Petycja JEST zaadresowana do Prezydenta, Premiera, Minist. Sprawiedliwosci, jeżeli Emir przekaze ta petycje prokuratorowi wszystkie osoby ktore zlozyly pod nia podpisy moga pozwac emir o niezgodne z prawem wykorzystywanie danych osobowych.

Link to comment
Share on other sites

to jakas paranoja!
[COLOR=black]petycja ma trafic do osob, do ktorych jest adresowana :mad: [/COLOR]
[COLOR=black][/COLOR]
[SIZE=1][COLOR=plum][COLOR=black](mam nadzieje ze informacje o finale tej akcji nie dotra do weterynarza z mojej wsi, za Chiny Ludowe nie chcial w tym brac udzialu, ze to moze byc wykorzystane nie zgodnie z przeznaczeniem, ze w takie akcje nie wierzy..... prorok....?)[/COLOR] [/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tweety']czy można już jednoznacznie stwierdzić, że czas Emira na tym forum juz się zakończył czy jeszcze potrzeba jakichs dodatkowych działań z jego strony?[/quote]
Ciotka, jak bozie kozie, dajmy jej szanse sie wypowiedziec. Jesli potwierdzi, ze wysyla petycje do prokuratury zamiast do adresata, to ja wymiekam... wciaz jednak mam nadzieje, ze poprostu nastapilo jakies nieporozumienie.

pzdr
GreenEvil

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anuleq']Moje dane osobowe (imie, nazwisko, pesel) ma Emir, i zamierza te dane lacznie z danymi blisko 93 tys. osob przekazac jakiemus prokuratorowi? Zaś Prezydent, Premier i Minister Sprawiedliwosci dostana jedynie INFORMACJE o tym że 93 tys. osob podpisaly sie pod taka a taka petycja?! Malo w ministestwie papieru toaletowego maja?!
Pragne przypomnieć, że niektorzy wpisywali obok swojego imienia i nazwiska adres, gdyz nie pamietali numeru Pesel...
Petycja JEST zaadresowana do Prezydenta, Premiera, Minist. Sprawiedliwosci, jeżeli Emir przekaze ta petycje prokuratorowi wszystkie osoby ktore zlozyly pod nia podpisy moga pozwac emir o niezgodne z prawem wykorzystywanie danych osobowych.[/quote]

Anuleq, dokładnie to samo uważam, a jeszcze jest jedna sprawa.
My zbieraliśmy podpisy i te 93 tys. osób mogą nas oskarżyć o to, że zbieraliśmy podpisy i wprowadzaliśmy te osoby w błąd, więc nie tylko Emir miałaby kłopoty, ale takze i osoby, które działały, żeby naprawdę pomóc, żeby petycja trafiła tam gdzie powinna...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GreenEvil']Ciotka, jak bozie kozie, dajmy jej szanse sie wypowiedziec. Jesli potwierdzi, ze wysyla petycje do prokuratury zamiast do adresata, to ja wymiekam... wciaz jednak mam nadzieje, ze poprostu nastapilo jakies nieporozumienie.

pzdr
GreenEvil[/quote]

Emir miała szansę się wypowiedzieć, była na dogo o 23:03 i zero słowa wyjaśnienia...
Znowu będzie mydlić oczy bajeczkami, że zajęta była...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kacha_wawa']Anuleq, dokładnie to samo uważam, a jeszcze jest jedna sprawa.
My zbieraliśmy podpisy i te 93 tys. osób mogą nas oskarżyć o to, że zbieraliśmy podpisy i wprowadzaliśmy te osoby w błąd, więc nie tylko Emir miałaby kłopoty, ale takze i osoby, które działały, żeby naprawdę pomóc, żeby petycja trafiła tam gdzie powinna...[/quote]
Nie sadze. Po forum widac, ze dzialaliscie w dobrej wierze a emir miala zebrac podpisy i wyslac do adresata.

pzdr
GreenEvil

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kacha_wawa']Emir miała szansę się wypowiedzieć, była na dogo o 23:03 i zero słowa wyjaśnienia...
Znowu będzie mydlić oczy bajeczkami, że zajęta była...[/quote]

Well.. ja jej daje szanse do poniedzialku... sadze, ze wystarczy, zeby znalezc chwile wolnego.

pzdr
GreenEvil

Link to comment
Share on other sites

Az mi glupio wobec ludzi, ktorzy mowili ze to nic nie da, a ja z taka pewnoscia mowilam im ze sie uda, ze nad tym ma kontrole EMIR (haha), ze to trafi prosto do PREZYDENTA, ze to nie bylo co

smieje sie sama z siebie, naiwnosc.
EMIR ODSYLAJ TO do Prezydenta I NIE POKAZUJ SIE WIECEJ.

Musialam.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Verdana]Witam serdecznie,[/FONT]
[FONT=Verdana]Już czytam jak jest miło na tym wątku, padają oskarżenia na Emir, ( bez której by nic nie powstało), a pośrednio odbieram to też jako atak na mnie. Widzę też „nowe” nicki [/FONT][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]J[/FONT][/FONT][FONT=Verdana], jak miło. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby sama petycja , oraz podpisy zebrane pod nią - trafiły w oryginale do adresatów petycji, bo jak widzę to stanowi największą kontrowersję..[/FONT]
[FONT=Verdana]Zanim zamieszczę wnioski, pragnę zagłębić się po trosze w historię. Odwołuję się więc do wątku: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=30380&page=87"][COLOR=#800080]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=30380&page=87[/COLOR][/URL] post nr 862.[/FONT]
[FONT=Verdana]„[/FONT]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Napisał(a) [B][FONT=Verdana]Mrzewinska[/FONT][/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2281319#post2281319"][COLOR=black][/COLOR][/URL][/FONT][/COLOR]
[I][COLOR=black][FONT=Verdana]Spolecznosc dogomaniakow - oprocz koordynujacego sprawe petycji Emira, moim zdaniem pownni reprezentowac pierwsi opiekunowie Ozzyego i ci, ktorzy podjeli sie koszmarnej akcji odnalezienia zwlok psa, przewiezienia na sekcje.
Jesli wiecej ludzi mogloby uczestniczyc w takiej delegacji, to chyba przede wszystkom ci, ktorzy zbierali podpisy.

Ja nie jezdzilam do Lubina ani podpisow nie zbieralam. Spolecznosc dogomaniakow powinni reprezentowac ludzie, ktorzy zrobili znacznie wiecej niz ja. Moj udzial to tylko wspolpraca w ukladaniu projektu petycji i obecnie - projektu inicjatywy. To za malo, aby wystepowac w imieniu tych, co robili wiecej.
Zofia[/FONT][/COLOR][/I]

[COLOR=black][FONT=Verdana]
[/FONT][/COLOR][B][COLOR=#993366][FONT=Verdana]”[/FONT][/COLOR][/B][B][COLOR=darkred][FONT=Verdana]Wspólny wysiłek – proponuję, aby skład delegacji ( ilość osób), termin złożenia petycji i podpisów, oraz osobę do której zostaną złożone j/w, ustalili sami dogomaniacy.”[/FONT][/COLOR][/B][B][COLOR=black][FONT=Verdana][/FONT][/COLOR][/B]
[FONT=Verdana] [/FONT]
[B][FONT=Verdana]Był apel, minęły dwa miesiące i jakoś nie znalazł się nikt, kto by złożył jakąkolwiek propozycję[/FONT][/B][FONT=Verdana].[/FONT]
[FONT=Verdana]Rozumiem, że termin styczniowy jest zbyt odległy, ( wolę nie pamiętać, kto tak namiętnie prosił o odroczenie ostatecznego terminu zbierania i liczenia podpisów ;-) ).[/FONT]
[FONT=Verdana] [/FONT]
[FONT=Verdana]Biorąc powyższe pod uwagę, mam propozycję. [B]Oczekujemy bezzwłocznego ustalenia składu delegacji i odebrania petycji i podpisów z Fundacji Emir.[/B][/FONT]
[FONT=Verdana]Dla nas sprawa Ozzy’ego nadal jest ważna, w związku z tym wraz z Fundacją Emir zrobimy sobie we własnym zakresie kopie podpisów w celu przekazania prowadzącemu prokuratorowi.[/FONT]
[FONT=Verdana] [/FONT]
[FONT=Verdana]P.S. A tak na marginesie – pamiętacie akcję zbierania podpisów pod petycją o zdymisjonowanie ministra Giertycha?. Petycja trafiła ze 140 tys podpisów do Kancelarii Premiera ( wiadomość z 8 czerwca 2006: [url]http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/140;tys;podpisow;pod;apelem;o;odwolanie;giertycha,177,0,164273.html[/url] ). I co?? Mamy ministra Giertycha…..[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GreenEvil']Ciotka, jak bozie kozie, dajmy jej szanse sie wypowiedziec. Jesli potwierdzi, ze wysyla petycje do prokuratury zamiast do adresata, to ja wymiekam... wciaz jednak mam nadzieje, ze poprostu nastapilo jakies nieporozumienie.

pzdr
GreenEvil[/quote]


Ciotka Ty masz jeszcze złudzenia???
Czy to pierwsza taka sytuacja??

ale jasne ...ja też chętnie poczytam bajeczki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='medar']w związku z tym wraz z Fundacją Emir zrobimy sobie we własnym zakresie kopie podpisów w celu przekazania prowadzącemu prokuratorowi.[/quote]JA SIE NIE ZGADZAM ABY MOJE DANE OSOBOWE ZNALAZLY SIE NA BIURKU PROKURATORA! NIE BYLO O TYM MOWY! ZROBIENIE KOPII TYCH DANYCH OSOBOWYCH JEST TAK SAMO NIEZGODNE Z PRAWEM JAK PRZEKAZANIE PETYCJI KOMUKOLWIEK INNEMU NIZ ADRESATOWI! NIKT MI NIE POWIEDZIAL ZE MOJE DANE OSOBOWE DOSTANIE PROKURATOR! WARA OD MOJEGO IMIENIA, NAZWISKA I NR PESEL!
Dziekuje, dobranoc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...