Jump to content
Dogomania

Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków


Recommended Posts

[quote name='Poker']mari, a ten pan będzie długo mieszkał w Polsce?
Pies się nauczy niemieckiego. Jeżeli on sam daje sobie radę w Polsce nie znając dobrze języka,to i z psem da radę. Tym bardziej ,ze ma pomoc ludzi z sąsiedztwa.[/QUOTE]

[quote name='Nutusia']Oj, Marynia to by z własnej woli żadnego swojego tymczasa nie oddała - bez względu na intuicję ;)[/QUOTE]

pan zostaje w Polsce na stałe, pochował tu nawet swoja matkę, obok niej żonę też oczywiście...
rozmawiałam z Tomkiem ( jego sąsiadem), to dobry człowiek, jest lubiany w tym bloku bardzo, rozumie, co mówią do niego Polacy, tylko rozmawiać po polsku jakoś nie daje rady

mysle, że samotny człowiek potrafi bezgranicznie pokochac psiego przyjaciela - i to tylko powstrzymuje mnie przed kategorycznym "nie"
koleżanka zobowiązała się pogadać z panem, przetłumaczyć mu umowę adopcyjna i wytłumaczyć wszystko, co dotyczy psa....
jakby to się udało - to chyba mogłabym się nie obawiać....
tylko te Piratowe ślepia kochane kiedy ma mnie patrzą.....

[quote name='Poprawna']Wreszcie odnalazłam wątek :)[/QUOTE]

witam serdecznie i zapraszam na nowy wątek, dzisiaj pojechałam znów do Piratowego kolegi....

w typie jakiej rasy jest to cudowne psisko?

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/241944-Ponad-rok-na-ulicy!!!-Jak-długo-jeszcze-da-radę"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241944-Ponad-rok-na-ulicy!!!-Jak-długo-jeszcze-da-radę

[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Moja sąsiadka ma takiego, tylko jest jeszcze większy. Mówią, że to mieszanka kaukaza i leonbergera...[/QUOTE]

[quote name='Poprawna']Mnie też to pasuje.[/QUOTE]

on jest duży, ale chyba nie aż tak ogromny...

właśnie dzwoniłam do sąsiadki Niemca.... pan sobie przemyślał i jednak obawia się, że nie poradzi sobie z opieką nad psem, wycofał się...

mój mąż jeszcze o tym nie wie, bo..... marudzę, żeby tego z ulicy na wybieg do Łatusia zabrać chociaż, tam pusta buda jest i miejsca tyle...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Myślenie jednak ma kolosalną przyszłość... Lepiej, że przemyślał teraz, niżby potem miał się roz-myśleć...[/QUOTE]

dokładnie tak samo pomyślałam!

a mó mąż też myśli....nad tym biedakiem z ulicy..... nie mówi kategorycznie "nie!".... na razie uparcie milczy ( typowy baran, serio - 6 kwietnia ma urodziny.... cholercia, to dzisiaj!!!!
ależ ze mnie żona!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Najlepsze życzenia i wielki szacun dla Małżonka :)[/QUOTE]

[quote name='Poker']Pozdrowienia dla męża i podziękowania za życzliwość dla psów i żony ;)[/QUOTE]

[quote name='Havanka']Ode mnie także ! Wszystkiego najlepszego !!![/QUOTE]

ojej, ile dobrych słów i życzeń! przekażę, jak wróci, właśnie pojechał spawać uszkodzoną bramę w pobliskim BDT, bo pieski uciekają...

a w moim zwariowanym domy chwilami to cyrk prawdziwy - Pirat albo szaleje z "szalenicą" Majeczką, albo wlepia oczy w kota ( jak mój mąż w telewizor ;)), kilka razy juz otworzył furtkę dzielącą kocie włości od psich, ale nie pobiegł do kota, patrzył tylko ( już nie przez szczebelki ;))
wygląda na to, że nie ma wobec kota kulinarnych zamiarów, raczej ma ochotę się pobawić, tylko nie wie, jak ;)

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#000000] [/COLOR][COLOR=#000000][COLOR=#000000]Witam po długiej nieobecności na dogo niestety rzadko teraz będę zaglądać [/COLOR][/COLOR]:-(
[COLOR=#000000]Ale cały czas myślę o tych wszystkich zwierzakach i pamiętam o nich jak również o Was :smile:
i widzę że przybywają nowe ...[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

12.03.2013r zakończył się bazarek dla piesków pod opieką Anioła-mari23;)

Udało się zebrać 380,00zł.
Wydatki:

Opłacona faktura 20/01/2013 - 179,00zł (12.03.)
Opłacona faktura 22/01/2013 - 133,00zł (01.04.)
Opłacona częściowo (nie starczyło środków :-()faktura 18/01/2013 - 68,00zł (08.04.)
[B]Wydatki razem: 380,00zł[/B]
[B][COLOR=#ff0000]Saldo: 380,00 - 380,00 = 0,00zł[/COLOR][/B]


[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239856-Ona-pomaga-Psiakomi-daje-im-BDT!My-pom%C3%B3%C5%BCmy-jej-Mari23-Zako%C5%84czony-ROZLICZAMY[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ladymonia0610'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242084-Ona-pomaga-Psiakomi-daje-im-BDT!My-pomóżmy-jej-Mari23-Cegiełkowy-do-01-05-2013r?p=20707030#post20707030[/URL]

ZAPRASZAM NA BAZAREK ;)[/QUOTE]

Zachęcam bardzo :) To pomoc dla BDT mari23 :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marinka']Zachęcam bardzo :) To pomoc dla BDT mari23 :loveu:[/QUOTE]

moje pieski dostały przecież pomoc ! teraz psy z Lubawki ratować trzeba....

trzymajcie kciuki za "akcję" - za 10 minut wyruszam.....
tak sie boję, że aż mi słabo i w gardle ściska.... no ale cóż robić - ponad 1,5 roku na ulicy... czas najwyższy to zakończyć, choćby trzynastka mi szczęście przynieść miała.... bo ten kudłacz trzynasty będzie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']moje pieski dostały przecież pomoc ! teraz psy z Lubawki ratować trzeba....

trzymajcie kciuki za "akcję" - za 10 minut wyruszam.....
tak sie boję, że aż mi słabo i w gardle ściska.... no ale cóż robić - ponad 1,5 roku na ulicy... czas najwyższy to zakończyć, choćby trzynastka mi szczęście przynieść miała.... bo ten kudłacz trzynasty będzie...[/QUOTE]

Trzymam z całych sił :kciuki::kciuki::kciuki::happy1::happy1::happy1::happy1::thumbs::thumbs::thumbs:
Musi się udać :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marinka']Trzymam z całych sił :kciuki::kciuki::kciuki::happy1::happy1::happy1::happy1::thumbs::thumbs::thumbs:
Musi się udać :)[/QUOTE]

[quote name='Nutusia']13 jest baaaaaaaaaaardzo szczęśliwa! :)[/QUOTE]

[quote name='Poker']Trzymam kciuki[/QUOTE]

[quote name='Havanka']Powodzenia Marysiu!!!![/QUOTE]

dzieki za wsparcie! udało się - misiaczek już u wetki, jak się obudzi u mnie - będzie lżejszy o "wydmuszki" ;)
kiedy go zabieraliśmy z ulicy - w jego obronie wypadła z domu jakaś starsza pani, ale już jest spokojna o losy psiaka ( okazało się, że to odwrotnie, niż miałam zgłoszone - to babcia karmi i chce przygarnąć, a młodzi nie )
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/2025/9af4d71a0782a359med.jpg[/IMG][/URL]
u wetki już fotka.....

mam nadzieję, że jak się obudzi, to nowe miejsce i towarzystwo mu się spodoba ;)

Edited by mari23
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marinka']Super :multi::multi::multi::multi::multi:

Marysiu, on jest cudny :)[/QUOTE]

oj, tak, cudny i kochany!!!
te jego oczy.... ma takie ufne i łagodne spojrzenie...

[quote name='Nutusia']Chociaż tu dobre wieści... Maryniu, jesteś MISZCZ :)[/QUOTE]

wiem, wiem o złych.... dwie przepukliny, trzy zęby i wilcze pazurki...

a [B]MISZCZ[/B] ;) to jest u mnie Bieduś, bo [B]MI SZCZ[/B]y:evil_lol: wszędzie w domu tam gdzie stoi i gdzie go potrzeba zastanie ;)
pije bardzo dużo, a że cukier w normie - prawdopodobnie jest to moczówka prosta...

[quote name='Ingrid44']Jestes CUDOWNA Marysiu . Biedak juz nie bedzie mieszkal na ulicy .[/QUOTE]

już bezpieczny!
właśnie od niego wracam - panicznie bał się wejść do budynku - do lecznicy, tak więc po zabiegu zamieszkał u Łatusia - w pierwszej chwili po wejściu na wybieg warknął na Łatka, ale już jest OK i to ogromna zasługa najcudowniejszego psiego terapeuty - Łatunia kochanego)

usłyszał, jak rozmawiam z Łatusiem i sam do nas wyszedł z wielkiej budy ( rezydencję dostał ;-))
poprzytulał się chwilę do mnie i wrócił "do siebie", jest obolały po zabiegu jeszcze,

na razie nie ma apetytu, mam nadzieje, że do jutra to się zmieni, lecę coś dobrego ugotować :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...