Jump to content
Dogomania

DRASTYCZNE ! Suka ON przebrana w sukienkę i skatowana


Biafra

Recommended Posts

Zapisuję.
Nic juz nie napiszę, bo chyba pod wszystkim co juz tu zostało powiedziane sie podpisuję...
Udostępniłam też na FB.
Podaj Biafro link do FB do pierwszego postu - chybam, ze juz jest, a przegapiłam.
Oby to "coś" co Jej to zrobiło skończyło gorzej niż Ona.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 611
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='3 x']wydarzenie na fb
[URL]http://www.facebook.com/event.php?eid=197208793659861[/URL]

pomóżcie dotrzec do jak największej liczby osób
:([/QUOTE]
Udostępniam.
Przydałoby się tylko podać maila kontaktowego... coś takiego, żeby osoba chętna do udzielenia informacji mogła być anonimowa. Bo wątpię, że ktoś odważy się powiedzieć "znam go - to jan kowalski, mój sąsiad ! ", niestety... :shake:

Link to comment
Share on other sites

Biafra pisze ,że pies w sumie był zadbany. Równie dobrze można domniemywać , z ktoś z zemsty ( chorej jak diabli ) może nawet bliskiej osobie zatłukł jej ukochanego psa , bo ta sukienka ... Znam przypadek, facet znęcał się na żona i dziećmi dla ich ukarania na ich oczach , przepołowil ich ukochanego pieska siekierą.
Suni życia wie wróci, ale można odszukać sprawcę i przykładnie ukarać. Przykre, smutne i wkurzające ,że tam na miejscu Policja nie zareagowała. Cóż i wśród nich są tacy co własne psy głodzą i zaniedbują . Taki przyklad pokazywali w UWADZE. im głosniej i więcej przykładów odnajdywania sprawców i ich karania tym lepiej. Jednak lepiej byłoby edukować od przedszkola i nie tylko w wielkich miastach ale wszędzie w każdym mieście, miasteczku i wsi. Aniu shirley, ja jestem przerażona tym światem. Jednak odpuścić nie możemy. Ewa

Link to comment
Share on other sites

Kopiuję z wydarzenia suni na FB. Może ktoś mógłby pomóc? Może znacie taką osobę?

[URL="http://www.facebook.com/pages/Fundacja-Zwierz%C4%99-nie-jest-rzecz%C4%85/132664173466585"][COLOR=#3b5998]Fundacja "Zwierzę nie jest rzeczą"[/COLOR][/URL]
witam
w treści wydarzenia dodaliśmy aktualizację
mamy wstępne wyniki sekcji suki.

pojawiło się wiele głosów aby jak najbardziej nagłośnić sprawę w najbliższej okolicy, w której doszło do tego makabrycznego mordu.
...
szukamy grafika który nieodpłatnie wykona projekt plakatu w formacie A4.

prosimy o kontakt pod adresem mailowym:
[email][email protected][/email]

m.h

Link to comment
Share on other sites

jak tylko będzie plakat (szukamy kogoś kto umie zrobić takie coś)
zostanie oplakatowana okolica

na plakacie trzeba umieścić inf o nagrodzie
niestety ale przypuszczamy, że jedyny sposób odnalezienia sprawcy to dotarcie do świadków tego wydarzenia
na plakacie powinna się znaleźć ogólna informacja o nagrodzie bez podawania kwoty ponieważ na chwilę obecną nie mamy pojęcia jaka to może kwota

edit widzę, ze Biafra uzupełniła już pierwszy pod o dane kontaktowe :)
więc nie będę ich tutaj powtarzać

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Mamy nadzieje,że znajdą tego s..na,choć do dziś nie znależli winnych śmierci tego maleńkiego chłopca wrzuconego do stawu,który bezimienny pochowany został to kto się zajme katem psa?
A potem wszyscy się dziwią,że ktoś gdzies siega po lincz..Naprawdę w głowie się to nie mieści taka zbrodnia,bo to jest zbronia..Przeciez to była suka ON,duży pies.Nie wierze żeby taki pies pozwolił zrobic to komus obcemu.To musiał być własciciel..
Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

[quote name='waldi481']Mamy nadzieje,że znajdą tego s..na,choć do dziś nie znależli winnych śmierci tego maleńkiego chłopca wrzuconego do stawu,który bezimienny pochowany został to kto się zajme katem psa?
Elżbieta[/QUOTE]

O tym samym myślałam:-(

Śpij sunieczko:placz:

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Ciężko będzie nam dziś wszystkim zasnąć..
Szacunek dla policji-ja bym bardzo chciała zachować szacunek dla nich i dla wojska i wogóle..jakoś tak beznadziejnie...
E/W

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arabiansaneta']A nie działają czasem w tamtych okolicach sataniści? Zabijanie zwierząt ze szczególnym okrucieństwem + przebieranki mogą należeć do jakiegoś rytuału.[/QUOTE]
Satanista nie koniecznie musi być psycholem. A zdrowa osoba by tego nie zrobiła.. :shake:

Link to comment
Share on other sites

wysłałam info do uwagi: [URL]http://uwaga.tvn.pl/kontakt.html[/URL], może się tym zainteresują, wiem, że Fakt nie cieszy się dobrą opinią, ale może tam też wysłać - musze odgrzebać tylko bezpośredni kontakt - dajcie znać czy rozsyłać do mediów.

MOżna też na gg rozsyłać info po tych miejscowościach - tylko musiałby ktoś się za to wziąć, ja niestety teraz nie dam rady

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

sukienka w,której była sunia wg mnie wskazuje na kogoś kto miał w przeszłości -hmmnazwe to-przejścia w domu rodzinnym..
Ta sukienka to jest symbol dzieciństwa i od niej należy zacząć szukanie drania.
Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...