Jump to content
Dogomania

Bast nie żyje


luka1

Recommended Posts

Też mam takiego biedaka Filipka na DT siusia inną dziurką ale nogę podnosi jak prawdziwy chłopak.

[url]http://www.dogomania.pl/threads/209919-Rozpruty-brzuch-amputacia-siusiaczka-Filipek-ju%C5%BC-w-dt-b%C5%82aga-o-wsparcie[/url]

Link to comment
Share on other sites

Właśnie wracam ze spacerku...
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
..
coś się stało...
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
..
Bast Zrobił SIUSIU!!!...
.
.
.
.
.
.
.
.:multi::multi::multi::multi::multi::multi:
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
. Musiałam potrzymać w napięciu :diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='łolkiee']Właśnie wracam ze spacerku...
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
..
coś się stało...
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
..
Bast Zrobił SIUSIU!!!...
.
.
.
.
.
.
.
.:multi::multi::multi::multi::multi::multi:
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
. Musiałam potrzymać w napięciu :diabloti::diabloti:[/QUOTE]
ty, nie rob takich numerow, bo ja malo zawalu nie dostalam :mad:

Link to comment
Share on other sites

Pies był u weta. Ledwo tam wystał. Musiał trochę poczekać w kolejce - teraz nie ma siły głowy do góry podnieść. Olcia przy nim siedzi i głaszcze. Niestety psina nadal słaba,ale rana wygląda ładnie no i ten wypływ moczu są pocieszające.

Link to comment
Share on other sites

nie wiem, ostatnio tam tłoczno. Myślę, że dla takiego spokojnego psiaka coś by się znalazło ale ... Na razie jest leczony. Każdego dnia ma być u weta. Trochę trudno by było wozić go przywozić do Sochaczewa.
Druga sprawa to finanse - Strasznie dziękuję za wpłaty!!! - Na początku dużo osób deklarowało pomoc, a właściwie sama wiesz.

Link to comment
Share on other sites

Wpłat macie sporo, narzekać nie można, ludzie wspomogli ile mogli:) My na Baja nie możemy doprosić się ani złotówki, nikt nie chce wspomyć, bo pies bezpieczny w hotelu, ale dług nam rośnie. Jakby co zapraszam na jego watek:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/201325-Baju-Baju-chc%C4%99-do-raju%21%21%21-du%C5%BCy-d%C5%82ug-zamojskiego-przystojniaka-i-ro%C5%9Bnie-%28-POMOCY%21%21%21"]http://www.dogomania.pl/threads/201325-Baju-Baju-chc%C4%99-do-raju!!!-du%C5%BCy-d%C5%82ug-zamojskiego-przystojniaka-i-ro%C5%9Bnie-%28-POMOCY!!![/URL]

Link to comment
Share on other sites

Jestem wdzięczna za pomoc, jednak to nie znaczy, że jego sytuacja jest stabilna.
Wkrótce czeka mnie wyprowadzka, Bast będzie musiał też gdzieś się przenieść. Bez stałych, pewnych deklaracji nie może iść do hotelu. Stały dom? - właśnie go szukamy.
Bast to wspaniały, zrównoważony i bardzo mądry pies. Ktoś włożył kiedyś sporo pracy w jego wychowania. Teraz doszło do tego doświadczenie życiowe. Ktoś kto by się zdecydował go przygarnąć na pewno tego nie pożałuje, ale jak przykonać o tym tego ktosia?

Link to comment
Share on other sites

ktos bedzie robil jakis bazarek? bo widze, ze troche brakuje jeszcze pieniazkow; moze by tak uzbierac fantow? ja na caly bazarek nie mam, ale jak by kazdy cos rzucil to by sie udalo cos wyrzezbic...
jak pisalam wczesniej - sluze zdjeciami fantow w razie czego;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...