Jump to content
Dogomania

Moje zwariowane siersciuchy- Furia[*]- zgraja kociatych, TTB, sznup i stado kaukazów


furciaczek

Recommended Posts

Preziowe jajka sie znacznie zmniejszyly:multi: Jeszcze opuchniete mocno ale jest poprawa uff

Tu te juz zmniejszone...i lapeczka.
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-v0WfhL7kwN0/UAr7HstbjHI/AAAAAAAAMXU/RVdEyfW69QA/s640/DSC_0138.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-b0xIVZBBC5o/UAr79oauJ3I/AAAAAAAAMXc/ApW3JLTZIgM/s640/DSC_0139.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Ja tez sie pierwszy raz spotkalam z taka opuchlizna po kastracji, cos okropnego...biedak nie mogl usiasc a i lezenie bylo dyskomfortem...na szczescie dzisiaj tez wyrazna poprawa...Prezio jak mnie widzi to od razu spierdziela na poslanie, od 2 mies wlasciwie za akzdym razem jak do niego podchodze to albo z alym zestawem strzykawek, albo zmiany opatrunku, psiaknie antybiotykami...pies ma mnie juz po prostu dosc ehh

Jutro odbieram wyniki....stresa mam cholera okropnego:(

Link to comment
Share on other sites

Urwanie glowy mam ostatnio, ale to dobrze bo malo czasu na myslenie.
Prezes wrocil do normy totalnie - zaczyna mnie wnerwiac:evil_lol: Opuchlizna zeszla calkowicie, lapka sie wygoila:loveu:
W poniedzialek zaczynamy remont...a zaczniemy od wywalenia jednej sciany, mam nadzieje ze sie nie myla i mi sie dom nie zawali...slabo mi na sama mysl tego bajzlu, pylu, gruzu...masakra. Zaraz potem okna, zamoiwlam sobie takie duuuze do samej ziemi...podczas mycia bede pewnie klac jak szewc:lol:
Zaczelam poszukiwania pracownika...dramat kolejny, z moimi wymaganiami to ja chyba nikogo nie znajde:diabloti:
Do tego latam w zwiazku z przygotowaniami do wesela, masakra z sala...no wszedzie jakas tragedia, juz myslalam ze naprawde nic nie znajde ale tata wpadl na pomysl organizacji w osrodku jezdzieckim, miejsce rewelka...na zadoopiu, cisza i spokoj, duzy teren, masa zieleni, do ulicy daleko...zawsze sie boje ze jakies dziecko w tym zamieszaniu wleci pod samochod jak robia imprezy przy drogach gdzies. No i jedyne miejsce gdzie na widok psa (zawsze jakiegos tacham ze soba) nie uslyszalam "prosze to zabrac". Blisko do domku, wiec bede mogla sie wyrwac i skontrolowac jak sie psy miewaja...o obecnosci kopytnych nie wspominam nawet:loveu: A fajnie rozwiazane bo impreza oddalona od stajni wiec sie zwierzaki nie powinny stresowac.
Tylko cholera do ksiedza sie jakos doczlapac nie moge, odkladam i odkladam...zawsze mam tysiac powodow zeby nie jechac, pewnie mnie na tej plebanii wnerwia za wszystkie czasy:roll:...tam tez z psem pojade, a co:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

eee no to rzeczywiscie dzionek zapchany az po nastepna dobe
a kiedy bedzie ta wielka data? miejsce na weselicho cudne powinno byc zwlaszcza dla ludkow co lubia ziwerzaki i nature, swietny pomysl a ksiedza lepiej zalatwic z marszu coby miec z glowy[ a myslalas coby se szpaler z psow przed kosciolem zaordynowac?]

ciesze sie ze Prezesik cie wnerwia znaczy z nim juz calkiem dobrze i tak ma byc!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...