Jump to content
Dogomania

Moje zwariowane siersciuchy- Furia[*]- zgraja kociatych, TTB, sznup i stado kaukazów


furciaczek

Recommended Posts

[quote name='wilczy zew']Noo...trochę :evil_lol:[/QUOTE]

Co poradzę jak te kaukazy takie kochane...i chciałoby sie mieć więcej i więcej i więcej:lol:

Corsiaka mieć już nie będę, nie wyobrażam sobie...dla mnie była tylko ona, nie mogłabym mieć psa podobnego do niej, psa który podobnie się zachowuje, strzela podobne miny...nie pokochałabym, codziennie bym cierpiała, porównywała...Fur była i jest kimś wyjątkowym :-(

W czasie kiedy mnie nie było na dogo odszedł tez Zygmunt, byłam w szoku...żyłam w przekonaniu ze ten pies jest nieśmiertelny, ze będzie żył wiecznie...niestety nic nie trwa wiecznie :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doginka']Strasznie mi przykro :-( Za szybko te nasze ukochane psy odchodzą, nawet nie chcę myśleć, co będzie, jak mi Gordona zabraknie. Na razie nie widać po nim oznak starzenia, ale czas biegnie nieubłaganie:-(
Furia
[*][/QUOTE]

Fur zdrowa jak koń, nie dawno miała kontrolne badania...odeszła nagle, pierdzielony zator...nigdy nie wiadomo ile zostało nam czasu, kazdy dzień może być tym ostatnim :(

[quote name='wilczy zew']Zygmuś wydawał sie niezniszczalny.

Jak ma sie Wypadek,nadal taka przylepa?

To Prezesik nie ma kontaktu z kaukazikami?

Jak ma sie Hektor? Ma jakąś kolezanke?[/QUOTE]

Oj tak Zygmus byl psem który przeszedł tak wiele...niezniszczalny wyadawalo sie ehh

Kociate moje wszystkie sie okazało ze maja białaczkę, narazie w składzie niezmiennym :) Wypek i cala reszta nic sie nie zmienili, jedynie Pasztet z Pulpetem sie nieco roztyły hihi

Prezio tylko Fure miał i tylko Fure kochał i tolerował, Menda najmłodsza wiec może zaakceptuje i będzie miał towarzyszkę do zabaw.

Hekcio z kaukazami śmiga wiec na brak towarzystwa i rozrywek nie narzeka :)

[quote name='agaga21']Gosia, uzupełnij galerię jak wróciłaś :)[/QUOTE]

Miejsca już nie mam w pierwszym poście żeby wszystkie zwierzaki tam zmieścić ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']Ale ostatnich postów masz do oporu:evil_lol: nikt nie mówił, żeby pierwsze uzupełniać. Ja co prawda twoje zwierzaki na fejsie widuję regularnie, ale tu ich brak.[/QUOTE]

Noo jednak zupelnie inaczej na blogu a inaczej na fb.

[quote name='wilczy zew']A ja nie widuję :placz:[/QUOTE]

To przedstawiam :)

Oberon Iz Ruskog Izvora...po domowemu Celnik, na focie jeszcze malutki :P

[IMG]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/t1/1476420_459217624178131_985078244_n.jpg[/IMG]

Queen Gala di'Ca Bastiani...po domowemu Queenia...pies ideal, zero wad...naprawde ideal
[IMG]https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/t1/1483155_449148598518367_455339828_n.jpg[/IMG]

Menda, to Pandora Iz Ruskog Izvora...charakter queeniowy ale bardziej pierdzielnieta jest.
[IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1/1601274_471872859579274_1724707540_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Mendzie poznałam osobiście. Cały dzień miałam ją przy sobie w aucie i ani przez 5 minut nie była pierdzielnięta:eviltong: w życiu nie spotkałam tak grzecznego i cierpliwego szczeniaka.

Gosia, ja za kazdym razem gdy Cie widze czy to na fotach, czy na żywo, nie moge się nadziwić, ze masz sporo więcej lat niż kilkanaście :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']

Gosia, ja za kazdym razem gdy Cie widze czy to na fotach, czy na żywo, nie moge się nadziwić, ze masz sporo więcej lat niż kilkanaście :evil_lol:[/QUOTE]

[quote name='malawaszka']no nie? to takie niesprawiedliwe :lol:

[/QUOTE]

To pewnie przez kawę, fajki i chroniczny stres:evil_lol:
Albo sie po prostu cofam w rozwoju...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tekla64']eee no niestety czas leci i odchodza od nas szybciej nizbysmy chcieli

tos sie zafutrzyla trio kaukazkie pikne![/QUOTE]

Na szczęście nie trzeba wiecznie ze szczota na nich wisieć, obawiałam sie trochę ze nic innego nie bede robić:evil_lol:

[quote name='wilczy zew']fakt,duże ale smarkateria :)[/QUOTE]

Wesoło przynajmniej z takimi szczylami :)

[quote name='Paulina94']Piękne :loveu:[/QUOTE]

Dziekujemy :)


Menda dzisiaj wpadła do jeziorka, nie wiem jak ona tego dokonała, na lod nie wchodziła...musiała sie przewrócić i wlecieć. Na szczęście sama sie wygrzebała jakoś, juz chciałam lecieć i ratować durnia...debil sie nie przejął sytuacja:lol:

[IMG]http://i61.tinypic.com/2a6jskm.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

zamiast ratowac to zdjecia pstrykalas hihihi ja bych to samo zrobila i poczekala na rozwoj sytuacji , jak widac suk se dal rade chec przezycia jest dominujaca!
no tak szczyle odciagaja od bolu choc nie zajmuja miejsca tych co odeszli
ja se nie moge teraz na to pozwolic choc calym sercem jestem za szczylem lub dwoma ale.... na razie nie ma szans

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tekla64']zamiast ratowac to zdjecia pstrykalas hihihi ja bych to samo zrobila i poczekala na rozwoj sytuacji , jak widac suk se dal rade chec przezycia jest dominujaca!
no tak szczyle odciagaja od bolu choc nie zajmuja miejsca tych co odeszli
ja se nie moge teraz na to pozwolic choc calym sercem jestem za szczylem lub dwoma ale.... na razie nie ma szans[/QUOTE]

Musiałam jedno pstryknąć chociaż :evil_lol:
Miejsca Fur nikt nigdy nie będzie w stanie zając...inne psiaki kocham ale to już nie to samo ehh

[quote name='wilczy zew']Hekciasty leci na pomoc :-)
[URL]http://pl.tinypic.com/view.php?pic=2a6jskm&s=8#.UwpoOrqtbtI[/URL][/QUOTE]

Jak go znam to pewnie jeszcze by chciał topić, na szczęście dla niego jeszcze za zimno na kąpiele:lol:

I jeszcze dziewczynki i hekciowa doopa:p
[IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1/1743665_481370911962802_482828139_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...