Jump to content
Dogomania

Moje zwariowane siersciuchy- Furia[*]- zgraja kociatych, TTB, sznup i stado kaukazów


furciaczek

Recommended Posts

  • 2 months later...

Forciaczek - masz skrzynke zapchana wiec tu pisze...



Wstawij mi ktos na Facebook i nie moge przestac o niej myslec, jak blizniaczka mojej Zary, zobacz:

[URL]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.488753417822550.114416.111393995558496&type=1[/URL]

Ile teraz kosztuje miejsce w hotelu dla psa?


Leze i kwicze finansowo ale spac mi ta psina nie daje...tylko za bardzo nie moge nic zrobic...



Buzka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Emigrantka']Forciaczek - masz skrzynke zapchana wiec tu pisze...



Wstawij mi ktos na Facebook i nie moge przestac o niej myslec, jak blizniaczka mojej Zary, zobacz:

[URL]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.488753417822550.114416.111393995558496&type=1[/URL]

Ile teraz kosztuje miejsce w hotelu dla psa?


Leze i kwicze finansowo ale spac mi ta psina nie daje...tylko za bardzo nie moge nic zrobic...



Buzka[/QUOTE]

emigrantko, lepiej dzwoń bo gosia rzadko na dogo zagląda. (numer ma w podpisie)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Emigrantka']Forciaczek - masz skrzynke zapchana wiec tu pisze...



Wstawij mi ktos na Facebook i nie moge przestac o niej myslec, jak blizniaczka mojej Zary, zobacz:

[URL]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.488753417822550.114416.111393995558496&type=1[/URL]

Ile teraz kosztuje miejsce w hotelu dla psa?


Leze i kwicze finansowo ale spac mi ta psina nie daje...tylko za bardzo nie moge nic zrobic...



Buzka[/QUOTE]

Furciaczkowa ostatnio nie zagląda tutaj najlepiej zadzwoń,numer w podpisie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 year later...

Dzieki dziewczyny...dobrze jest być rozumianym, niestety nie wszyscy są w stanie pojąć ze można tak cierpieć po stracie czworonożnego przyjaciela ehh
Minęło juz trochę czasu a ja dalej nasypuje jedzenia do dwóch misek, jak wołam to wołam Preeeezes, Fuuriaaa...po chwili zdaje sobie sprawę ze jest tylko on a jej już nie ma...ze nigdy już nie przybiegnie :(
Dlaczego one tak szybko odchodzą....dlaczego kurde :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wilczy zew']Prezesik nie tęskni?[/QUOTE]

Chwilami mam wrażenie ze jej szuka ale jakiegoś widocznego dramatu na szczęście nie ma. Nudzi sie tylko i wymyśla rożne dziwne rozrywki sobie. Za jakiś czas z Menda go zapoznam, będzie miał towarzyszkę do zabaw :)

[quote name='maciaszek']Trzymaj się Gosiu...[/QUOTE]

Nie mam wyjścia, muszę dla reszty zwierzaków.
A powiedz mi jak Bazyl sie miewa? Wieki chłopaka nie widziałam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']A powiedz mi jak Bazyl sie miewa? Wieki chłopaka nie widziałam :)[/QUOTE]No to zapraszam w odwiedziny. Przynajmniej te w jego galerii ;).
Miewa się, odpukać, dobrze. Dziadziuś już z niego, śpi prawie cały czas, demencja starcza czasem dopada i niekiedy stawy niedomagają, ale ogólnie nie jest źle!

Link to comment
Share on other sites

Gosiu, strasznie mi przykro :( pamiętam te czasy kiedy miałaś tylko Furcię i Prezia... bo teraz to Twoje stado to raczej słabo ogarniam, widzę tylko na fejsie, że co chwilę coś nowego się pojawia. Ale Furię i Prezesa pamiętam doskonale... Jak ten czas leci.. tyle "znajomych" psiaków z dogo już odeszło :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wilczy zew']Nie znam Mendy.[/QUOTE]

To jest Menda :)

[IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1/p350x350/1609687_478122105621016_1271427123_n.jpg[/IMG]

[quote name='maciaszek']No to zapraszam w odwiedziny. Przynajmniej te w jego galerii ;).
Miewa się, odpukać, dobrze. Dziadziuś już z niego, śpi prawie cały czas, demencja starcza czasem dopada i niekiedy stawy niedomagają, ale ogólnie nie jest źle![/QUOTE]

Po cichu odwiedzilam, milo go znowu zobaczyc:loveu:

[quote name='agaciaaa']Gosiu, strasznie mi przykro :( pamiętam te czasy kiedy miałaś tylko Furcię i Prezia... bo teraz to Twoje stado to raczej słabo ogarniam, widzę tylko na fejsie, że co chwilę coś nowego się pojawia. Ale Furię i Prezesa pamiętam doskonale... Jak ten czas leci.. tyle "znajomych" psiaków z dogo już odeszło :([/QUOTE]

Za duzo tych rozstan...po prostu za duzo :-(

[quote name='diabelkowa']tyle czasu mnie nie bylo i takie wiesci. Przykro mi[/QUOTE]

Diabelkowa toć to wieki minęły chyba!!!

[quote name='wilczy zew']Ja nic nie wiem,bo mnie nie ma na fb.[/QUOTE]

Czyli istnieją jeszcze ludzie którzy nie dali się wciągnąć :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...