Jump to content
Dogomania

Urokliwy Szuwarek,tak krotko byl ze swoja Pania.Za TM ;(


brazowa1

Recommended Posts

  • Replies 427
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak własnie zobaczyłam, ze tylko dodałam wątek do subskrybcji, zeby sledzić losy Szuwarka, a nic nie napisałam.
Więc, so.....takze z całych sił trzymam kciuki za Szuwarka, aby mu się udało, aby kazdy następny dzien przynosił poprawę, na tyle, na ile jest to możliwe w jego wieku, by mogł sie cieszyć kochającym domem- po tak długim czasie oczekiwania, i abyś Ty, Ramono mogła się cieszyc jego wiernym sercem, spojrzeniem......

Link to comment
Share on other sites

Szuwarku miły, przyznam, że niezłe wrażenie zrobił na mnie Twoj nick... Bo dziwnie się jakoś klika z Szuwarem ;)
Propozycja.... dziekuję, to miłe, naprawdę miło się zaskoczyłam :) Ale Szuwcio do weta jeździ o takich porach, że każdy normalny człowiek albo układa się do snu, albo ciężko pracuje... I nie chciałabym wykorzystywać czyjejś dobroci :)

Link to comment
Share on other sites

Szuwarek jest już silniejszy!!!!!!!! Podnosi główkę- tak mnie przywitał, jak wróciłam z pracy :) Potem wysiusiał się bardzo- co prawda na swoją podusię, ale cóż, jego jest, prawda? ;) Siada już, ma chyba chęć na wodę... Podnosi łapkę- tak jak zawsze o coś prosił albo za coś dziękował....

Święty Franciszku, dziękuję....

Link to comment
Share on other sites

Boję, się cieszyć z przytupem... ale tak się cieszę!!!!!!!!!
Jest nadzieja, w nas jest jej tyle i w Szuwarku, tylu ma tu przyjaciół, że musi być dobrze. Jak cudownie, że podusię zasiusiał :lol:
Pisz Ramona po powrocie, pewnie wet się zdziwi...
Kochany Szuwarek, a Szuwar jaki szlachetny, witamy u Szuwarka :lol: !!!!

Link to comment
Share on other sites

Tak myśle, ze on chyba powinien jesc takie zarełko dla nerkowców, nie wiem, czego tam mniej jest, chyba białka, ale wiem, ze to pomaga w przypadku problemow z nerkami u psów, nawet jest to nie jest niewydolnosc. Jest taki pies, Fin z Łodzi podajże, ktory jak tylko dostawał karmę odpowiednia, to mu się wyniki stabilizowały. Dziewczyny przechodzily na zwykłą karmę- bo tamta jest jednak droga- i wyniki od razu leciały w doł. Moze warto popytac o to weta, tyle, że :(- no niestety, ta karma weterynaryjna jest dośc droga. Jednak jesli juz się na nią ktoś zdecyduje, to warto kupowac przez internet, nie u weta, bo wychodzi to ponoc sporo taniej, szczególnie, jesli znajdzie się sklep, w ktorym ne płaci się za wysyłkę.

Link to comment
Share on other sites

Czekamy na wieści ..........
ale wyniki krwi to chyba znów będą dopiero na drugi dzień , prawda ?

Szuwarku i Ramono .cały czas Was przytulami myślami jestem z Wami !!!!

Witam Szuwara na Szuwarkowym wątku :lol: Ten nick ...hihihi to dobry znak .....

Link to comment
Share on other sites

Wlasnie wrocilismy. Wet byl inny- ten, ktory byl na poczatku. Chyba ucieszyla go wiadomosc ale... na stole obok lezalo juz psisko z pilna operacja zoladka. Szuwcio dostal tylko zastrzyk i... zostal "wypisany". Plyny beda jutro.
Na razie Szuwarek nie ma apetytu. Niestety. Ale nie wszystko od razu.
Dobranoc, Kochani......

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje Wam za wszystko...
Przepraszam, nie mam już siły ani nadziei... Widziałam dziś, jak... widziałam, jak ciałem Szuwcia targała padaczka, całym ciałkiem- łapkami, główką..... Trzymałam go za pyszczek, żeby nie odgryzł sobie języczka, ale potem i tak na podusi była krew....
Przepraszam, nie wierzę już, że Szuwcio z tego wyjdzie..... Chociaż bardzo bym chciała, nie wierzę....
I chociaż byliśmy już z wieczornym oczyszczaniem nereczek u weta, chociaż Szuwarek zniósł wszystko dzielnie.... nadal nie chce jeść, odmawia wody. Dziś zaczęłyśmy mu tą wodę aplikować strzykawką, chociaż nawet nie wiem, czy tak wolno....
Nie wiem, co jeszcze można zrobić.... Tak bardzo bym chciała, żeby Szuwcio znowu był tamtym zdrowym pieskiem.
Teraz śpi chyba. Mam nadzieję, że chociaż noc minie mu spokojnie, bez ataku padaczki. Albo że przynajmniej zdążę przytrzymać mu główkę....
Przepraszam, rozklejam się....
Nie mam już siły patrzeć na niego, jak cierpi, jak się męczy... Mam nadzieję, że przeżyje........

Link to comment
Share on other sites

Ramono, tak naprawdę, to nie wiem, co powiedzieć.........
Bo nie wiem, co jest najlepsze dla Szuwarka...........
A chciałabym dla Niego jak najlepiej...............

Czy On bardzo cierpi...?
Czy dostaje jakieś leki przeciwbólowe w kroplówce razem z płynami fizjologicznymi? A neurologiczne, przeciwpadaczkowe?
Pieski żyją z padaczką po wiele lat, ale to nie jest chyba standardowa padaczka.... Nie było jej wcześniej, prawda?
Na pewno warto skonsultować to wszystko z innym weterynarzem przed podejmowaniem jakichkolwiek istotnych decyzji.

Bądźcie dzielni - jesteśmy z Wami przez cały czas......

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem, czy cierpi. Chyba tak... Najbardziej męczy mnie ta huśtawka- raz jest lepiej i człowiek nabiera nadziei, że się ułoży.... raz jest gorzej, a czasem jest fatalnie i wtedy człowiek traci aż grunt pod nogami... Teraz Szuwcio prawie że przesiłował się ze mną i strzykawką, więc mogę powiedzieć, że resztki sił jeszcze nie stracił... Leży przy mnie, próbuje myć sobie pupę- lepek ma sztywno "do góry", więc w sumei nie zachowuje się jakby miał część łapek w grobie.... Ale znowu taki atak... Boże, jak nim rzucało!
Ale na padaczkę chyba nie chorował jak dotąd...
O, coś poburkuje.
Dzis weterynarz mi powiedział, że nie ma co się cieszyć za bardzo z faktu, że psinka siusia, bo być może w moczu wcale nie ma mocznika... Więc kolejny jakiś taki... zawód. Boję się tych badań, wiecie? Chcę walczyć o Szuwcia, ale jeśli okaże się, że jest katastrofalnie beznadziejnie?
Nie uśpię go. Nawet jeśli okaże się, że umiera... Niech odejdzie w spokoju, w domku, na swojej poduszeczce...
Ale... powiedzcie mi, że z tego wyjdzie, proszę... Nawet jeśli tak nie myślicie, powiedzcie mi to... Wiem, że to głupie, ale......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...