Jump to content
Dogomania

Urokliwy Szuwarek,tak krotko byl ze swoja Pania.Za TM ;(


brazowa1

Recommended Posts

  • Replies 427
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Niestety, Szuwarek jest chory.
Wychodząc do pracy, pożegnałam leżącą kłodę. Dosłownie. Nie podniósł się nawet, żeby mnie pożegnać, odprowadzić do drzwi. Wracając, miałam nadzieję, że jeszcze żyje...
Naprawdę, źle z nim było!
Byliśmy dziś u weterynarza, psiunia dostał dwa zastrzyki i kroplówkę... Jak zwykle, kochane psisko, bardzo, bardzo grzeczne, nawet nie pisnął... Jutro i pojutrze trzeba serię powtórzyć. Żal mi go, szczególnie że muszę zabierać robaczkowi wodę- tak jak zaleciła lekarka- ale wiem, że to dla jego dobra.
Trzymajcie kciuki za Szuwcia, żeby szybko wyzdrowiał...

Link to comment
Share on other sites

Dzięki :)
Byliśmy wczoraj u lekarza, nie Firlej, albo Firlej po zmienionym nazwisku. Bo cudem dowiedziałam się, że przyjmuje... Mniejsza z tym.
Wczoraj po powrocie Szuwcio troszkę się rozruszał, ale, co mnie martwi, stracił zainteresowanie przechodzącymi obok innymi osobnikami z gatunku psów ;)
Dziś... cóż, kiedy wychodziłam, też się nawet nie podniósł...
Zobaczymy...

Link to comment
Share on other sites

A jednak! Szuwar dokładnie obszczekał sporego (!) psa, jak wracaliśmy od weterynarza dzisiaj! Ucieszyłam się, bo... może to znak, że psinka wraca powoli do siebie. Tylko po tej dwudniowej diecie jakby całkiem apetyt stracił... Zobaczymy...
Jeszcze tylko jutro ostatnia, miejmy nadzieje, wizyta.
Pozdrawiamy wszystkie ciotki i wujków :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...