Jump to content
Dogomania

*!*!* właściciele PODERŻNĘLI jej gardło - Sabcia we wspaniałym DS!!! :)


Agnieszka_K

Recommended Posts

  • Replies 498
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To musimy coś wykombinować z kasą na sterylkę, ja jestem już naprawdę spłukana i chyba zamieszkam w boksie w schronie :)
Mam już nawet pomysł w którym i nie jest to boks Claudii, bo by mnie Harada zeżarł :)
ALe 10 zł na pewno prześlę na sterylkę Sabci :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Noemi1']To musimy coś wykombinować z kasą na sterylkę, ja jestem już naprawdę spłukana i chyba zamieszkam w boksie w schronie :)
Mam już nawet pomysł w którym i nie jest to boks Claudii, bo by mnie Harada zeżarł :)
ALe 10 zł na pewno prześlę na sterylkę Sabci :)[/QUOTE]

idz do Francesco - on Cię przyjmie;)

a kaskę trzeba zacząć zbierać - ja bardzo lipnie stoję, ale mogę zaproponować pierwsze 20zł, kto dorzuci cosik?:)

Link to comment
Share on other sites

Francesco tak, ale tam są nowe dwie wredoty, jedna na spacerze w niedz. zapolowała na moją rękę. Na szczęscie jej się nie udało.
Nie ja do Ritki i Puszka, oboje się przytulają i nie chcą wypuścić z boksu po spacerze tylko proszę o głaski i przytulanki :) Nawet na spacerze nie są tak kontaktowi :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Noemi1']Francesco tak, ale tam są nowe dwie wredoty, jedna na spacerze w niedz. zapolowała na moją rękę. Na szczęscie jej się nie udało.
Nie ja do Ritki i Puszka, oboje się przytulają i nie chcą wypuścić z boksu po spacerze tylko proszę o głaski i przytulanki :) Nawet na spacerze nie są tak kontaktowi :)[/QUOTE]

no to lepiej przywieź szamę na przekupstwo żeby Cię zaadoptowali:)

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][B]Sabcia, zwołuj wszystkich na [COLOR=magenta]bazarek z artykułami dla psów i kotów.[/COLOR]
Jest się o co bić, a zysk przeznaczony na Twoją sąsiadkę - Marusię![/B] [/SIZE];)

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/210819-Psio-kocie-cuda-od-MARUSI-BEZ-PAZURK%C3%93W%21-08.07-24.07-22-00?p=17218495#post17218495"]http://www.dogomania.pl/threads/210819-Psio-kocie-cuda-od-MARUSI-BEZ-PAZURK%C3%93W!-08.07-24.07-22-00?p=17218495#post17218495[/URL]

Link to comment
Share on other sites

tak jak pisałam na innych wątkach: nie dojechałąm:(
ukradli nam lusterko z samochodu i musieliśmy wcześniej wracać - bo pociągiem:angryy:
będę u Sabusi za 2 tyg.

ale cały czas mam kontakt z Sylwią - kupiła jej szelki, Saba opędzlowuje już drugie opakowanie karmy no i kasa się kończy....:(
na Vivie jest 15 zł
u mnie z allegro uzbierało się 40

Sylwia ma mi przysłać wszystkie fakturki to zrobię rozliczenie

musimy Sabie zrobić sterylkę - miejmy nadzieję że uda się zagadać ze znajomym i zarazem najlepszym w Chełmie wetem żeby zrobił za 200zł. Ogłoszenia porozwieszane - na razie cisza:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...