Jump to content
Dogomania

*!*!* właściciele PODERŻNĘLI jej gardło - Sabcia we wspaniałym DS!!! :)


Agnieszka_K

Recommended Posts

[quote name='Noemi1']Co nowego u Sabci? Czy jest szansa na ukaranie właściciela?[/QUOTE]

szansy nie ma, jeśli media tego nie nagłośnią ....:(

Sabcia ma się bardzo dobrze, wcina dużo więc pewnie już utyła troszkę:evil_lol: super z innymi psiakami - nie sprawia żadnych problemów. Rozmawiałam z Sylwią przedwczoraj - ma mi przesłać fakturki i paragony.
No i czas najwyższy na sterylkę.... trzeba zacząć zbierać grosiki


Sylwia porozlepiała ogłoszenia i czekamy...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 498
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Noemi1']To obie dziewczynki na raz do sterylki???
Kurcze ja mam koszmarny kryzys finansowy, w lipcu nic nie zarobiłam i nie zanosi się, że coś zarobię :( :( :(
Nie będę mogła pomóc :( :( :([/QUOTE]

Sabcia pójdzie jak się uzbiera... na pewno pare zł jej jeszcze zostało z karmy i odrobaczeń itp, ja mam 70zł z allegro, ale będzie pewnie ze 100zł brakowało...:(

A Nineczka chyba po bazarku koniczynkowym na sterylkę ma - mam taką nadzieję...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka_K']Sabcia pójdzie jak się uzbiera... na pewno pare zł jej jeszcze zostało z karmy i odrobaczeń itp, ja mam 70zł z allegro, ale będzie pewnie ze 100zł brakowało...:(

A Nineczka chyba po bazarku koniczynkowym na sterylkę ma - mam taką nadzieję...[/QUOTE]

Jeju, nie wiem już co wymyśleć :(
ALe obiecuję wspierać wszelkie bazarki i akcje podnoszeniem, banerkami itp.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Cioteczki jestem i ja .....ponieważ w spadku po naszej Fridzie zostało nam 100 zł z bazarku :( Razem z Dominiką podjęłyśmy decyzję że przekażemy je na dwa cele :) sunia dostaje od nas 50 zł :) Bela51 przeleje pieniążki więc proszę o przesłanie do niej numerku konta ;)[/QUOTE]


wow!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu:
dziękujemy Wam przepięknie!!!!:multi::multi::multi::multi::multi:
już przesyłam nr konta Sylwii



cioteczki kochane, bardzo mi przykro z powodu Fridy:( Domi pisała wcześniej że jakiś pechowy okres ostatnio na dogo z jej psiakami:( Niech Frida biega szczęśliwie
[*]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agucha']A Saba miała jakiś "wypis" z wizyt u weta po tym poderżnięciu? Opis w jakim stanie została dowieziona do hotelu i w jaki sposób ją leczono?
Ja nie widziałam tutaj na wątku...

Możecie się dowiedzieć?[/QUOTE]


dowiem się, ale podejrzewam, że policja przywiozła ją bez niczego już w stanie nie zagrażającym życiu, z założonymi szwami do hoteliku

ale że to potrzebne do sprawy czy jak?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Niestety staruszki nie przetrzymują upałów i duchoty :( ale wierzymy że nasza kochana staruszka biega już szczęśliwa i wolna od bólu za TM razem z Dukiem który odszedł dwa dni przed nią i Carmen która odeszła jeden dzień wcześniej :( Ta wiadomość nas po prostu załamała :([/QUOTE]

bardzo bardzo mi przykro:(
na pewno teraz cała trójka jest szczęśliwa...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka_K']dowiem się, ale podejrzewam, że policja przywiozła ją bez niczego już w stanie nie zagrażającym życiu, z założonymi szwami do hoteliku

ale że to potrzebne do sprawy czy jak?[/QUOTE]
Dobrze by było wiedzieć czy dostawała jakieś leki, kiedy miała zdjęte szwy itp.

Jak wyglądają jej sprawy formalne - na kogo figuruje, czy pobyt w hotelu ktoś opłaca czy nie i jest GRATIS, no i na co generalnie idą pieniądze ze składek skoro pies jest pod formalną opieką tylko i wyłącznie hotelu.

Nie widze na wątku rozliczenia, oprócz zapisanych 3 wplat.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agucha']Dobrze by było wiedzieć czy dostawała jakieś leki, kiedy miała zdjęte szwy itp.

Jak wyglądają jej sprawy formalne - na kogo figuruje, czy pobyt w hotelu ktoś opłaca czy nie i jest GRATIS, no i na co generalnie idą pieniądze ze składek skoro pies jest pod formalną opieką tylko i wyłącznie hotelu.[/QUOTE]

przecież było napisane kiedy miała zdjęte szwy na wątku
figuruje na Sylwię - właścicielkę hotelu, po zrzeczeniu się jej przez właścicieli.
Sylwia nie bierze pieniędzy za jej trzymanie (bo skąd byśmy mieli na to uzbierać), na dniach dostanę całe rozliczenie z paragonami i fakturami to wkleję - z informacji telefonicznych o ile nie pomieszałam, to wiem, że pieniądze poszły na:
szelki
odkleszczenie
odrobaczenie
karmę (Saba ponoć już drugi worek wcina!)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka_K']przecież było napisane kiedy miała zdjęte szwy na wątku[/quote]
[quote name='Agnieszka_K']
[SIZE=3]I tak Saba niespodziewanie stała się darmowym lokatorem hoteliku. Nie ma nic - ani złotówki... [COLOR=blue][B]Szwy zostały zdjęte wczoraj, część jest w środku ponoć do rozpuszczenia[/B][/COLOR], w każdym razie jeszcze musi być pod kontrolą lekarza ([B]rany były wielkości pięciozłotówki![/B]). Płatności u weta są już uregulowane...
[/SIZE] [CENTER] [SIZE=3][IMG]http://s6.rimg.info/812f16bc1873efe53b37d44561de04c8.gif[/IMG][IMG]http://s6.rimg.info/812f16bc1873efe53b37d44561de04c8.gif[/IMG][IMG]http://s6.rimg.info/812f16bc1873efe53b37d44561de04c8.gif[/IMG]
[/SIZE] [/CENTER]
[/QUOTE]
Czyli mam wnioskować po dacie twojego postu, że zostały zdjęte 17 czerwca?

[quote name='Agnieszka_K']
Sylwia nie bierze pieniędzy za jej trzymanie (bo skąd byśmy mieli na to uzbierać), na dniach dostanę całe rozliczenie z paragonami i fakturami to wkleję - z informacji telefonicznych o ile nie pomieszałam, to wiem, że pieniądze poszły na:
szelki
odkleszczenie
odrobaczenie
karmę (Saba ponoć już drugi worek wcina!)[/QUOTE]
Ok, czekamy na rachunki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']I niech wcina :) dobrze że apetyt jej dopisuje :) z tego co widzę w pierwszym poście Sabcia za dużo pieniążków nie ma :( i z pewnością za chwilkę się skończą bo przecież wszystko kosztuje :([/QUOTE]

nie ma kochana (jeden worek karmy z jagnięciną po mega zniżce, ktorą ma Sylwia i tak to chyba coś ok 85zł:()
i zbieramy na sterylkę - też miejmy nadzieję, będzie po zniżce - 200zł

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Aguś wkleję allegro z karmą BRIT w super cenie :) dostawa ( kurier ) gratiss :) może się przyda gdyby potrzeba była karma :) to sprawdzony sprzedawca :)[/QUOTE]

jasne jak będzie taniej;)
choć Sylwia pracuje w sklepie zoologicznym, więc ma wszystko po cenach hurtowych i z pierwszej ręki;)
Aktualnie Saba je chyba Purinę

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...