Jump to content
Dogomania

Skatowana MINI - ISIA odeszła za TM :(


tayga

Recommended Posts

Malutka za kilkanascie dni będzie mogła opuścić klinikę :)
Pęknięcie czaszki się zrasta, a z czasem deformacja powinna być mniej widoczna.
Oczywiście chętni do przygarnięcia są, większość na tymczas. Wybrałam jednak opcję DS od razu.
Jedna oferta podoba mi się baaaardzo, uwielbiam takie konkretne osoby.
Nawet znajomy weterynarz Ani będzie się kontaktował z kliniką by wiedzieć jak dalej postępować i nie zmieniać zaleceń z Wrocławia.
Ania wie o ewentualnych skutkach jakie niesie za sobą uraz głowy. Kocha Mini już i nic tego nie zmieni :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iljova']Czy ja dobrze widzę ? Napisałaś że ma domek ?!?!?! Taki na zawsze ?!?!?! Trudno mi uwierzyć. Bardzo się cieszę :-) super że tak szybko :-)[/QUOTE]
Tak, taki na zawsze :)
Wizyta przedadopcyjna się odbędzie, ale to formalność :)
Najbardziej cieszę się z tego, że rodzina swiadoma tego, że moze nie być lekko... i ze pokonają sami kawał drogi by sunię odebrać osobiście.

Link to comment
Share on other sites

ja tam bym wolała żeby mu conieco uschło tu i tam ;)

cieszę się że odrobinka będzie miała swoich ludzi
co do formalności to jeśli będzie umowa adopcyjna to pieniążki z bazarku moga iść na spłatę długu w klinice bo pewnie ten jest spory

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']To w jakiej miejscowości mała będzie mieszkać?[/QUOTE]
W Otwocku :)
Koszt leczenia nie będzie mały, ale klinika ma podliczyć wszystko na koniec.
Doby szpitalikowe chyba są płatne, do tego badania, leki, transfuzje, karmienie...
Na koncie Fundacji uzbierało się trochę, myślę że starczy nam na wszystko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tayga']W Otwocku :)
Koszt leczenia nie będzie mały, ale klinika ma podliczyć wszystko na koniec.
Doby szpitalikowe chyba są płatne, do tego badania, leki, transfuzje, karmienie...
Na koncie Fundacji uzbierało się trochę, myślę że starczy nam na wszystko.[/QUOTE]
No to dobrze, fajnie jak sie pojawią rozliczenia za leczenie na wątku. Kasy nie będzie duzo ode mnie ale zawsze coś. Isi na zdrowie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tayga']
Tak, taki na zawsze :)
Wizyta przedadopcyjna się odbędzie, ale to formalność :)
Najbardziej cieszę się z tego, że rodzina swiadoma tego, że moze nie być lekko... i ze pokonają sami kawał drogi by sunię odebrać osobiście.
[/QUOTE]
to mi się podoba-ja po swoją Lisz jechałam 750 km.

nie dziwię się, że są w niej zakochani - we mnie też strzała Amora padła od Mini Isi - i na pewno nie jestem osamotniona:cool1:

dzielnie licytowałam dla Isi z Korowego bazarku i od Majowej też bój toczę:lol:

póki co maleństwo w klinice zostaje a dom stały przygotowuje się na jej przyjęcie.
Tayga-ode mnie sugestia na zapas: powiedz państwu, którzy ją będą adoptowac by zapomnieli o obrożach, tylko i wyłącznie szelki (obroże powoduje wzrost ciśnienia śródgałkowego - ona ma problem z czaszką dodatkowe obciążenie)
mało ludzi ma tego świadomośc - ostrzegam przy psach z płaską kufą oraz przy psach z problemami okulistycznymi tu jest podkreślam dodatkowe obciążenie: CZASZKA, powiedz im o tym proszę, dobrze?

Link to comment
Share on other sites

Rozliczenia na wątku będą jak już poznamy wszystkie koszty.
W drugim tygodniu lipca powinny być znane.
Z informacji od Fundacji wynika, że z dogo są dwie wpłaty.
Być może jest więcej, ale moze ktoś nie dopisał w tytule "dogomania".
Iwona C. - 50 zł
Katarzyna M. - 20 zł
Niestety nie podano mi nicków, ale osoby wpłacające będą wiedziały.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='oktawia6']Tayga-ode mnie sugestia na zapas: powiedz państwu, którzy ją będą adoptowac by zapomnieli o obrożach, tylko i wyłącznie szelki (obroże powoduje wzrost ciśnienia śródgałkowego - ona ma problem z czaszką dodatkowe obciążenie)
mało ludzi ma tego świadomośc - ostrzegam przy psach z płaską kufą oraz przy psach z problemami okulistycznymi tu jest podkreślam dodatkowe obciążenie: CZASZKA, powiedz im o tym proszę, dobrze?[/QUOTE]
Oczywiście!!! Juz nawet skopiowałam na priv na fb do Ani :)

Link to comment
Share on other sites

Zakonczyly sie oba moje bazarki
Różności - Do domu, bizuteria, NOKIA, optyka...
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/209659-Do-domu-bizuteria-NOKIA-optyka-psy"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2096...KIA-optyka-psy[/COLOR][/URL]

Fajne ciuszki:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/209630-Firmowki-dla-Pan-i-Panow-kaska-dla-zwierzakow-w-wielkoiej-potrzebie!?p=17080128#post17080128"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2096...8#post17080128[/COLOR][/URL]


w sumie bedzie 679 zl
Postanowilam kase podzielic mam nadzieje ze uznacie ze sprawiedliwe dla Joli zakup karmy za 400zl
Dla Waszej malenkiej i [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189215-na-minusie-szukamy-nowego-dt-pdt%21ka%C5%BCdy-grosz-na-wag%C4%99-z%C5%82ota.Czy-Kajtun-straci-szans%C4%99"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1892...ci-szans%C4%99[/COLOR][/URL] po 140 zl

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sybillas']Cieszę się, że sunia będzie miała domek, a tego kto ją tak urządził - niech do końca życia męczą wyrzuty sumienia (jeśli ma sumienie...?)[/QUOTE]
Czytam i oczom nie wierzę, malutka ma domek:multi:To druga najlepsza wiadomość w sprawie Mini Isi.Od samego początku śledzę jej historię. To bardzo ważne, gdyż dzieło tego oprawcy się nie powiodło :angryy:a jego mam nadzieję spotka zasłużona kara:mad:Najważniejsze było uratowanie tej malutkiej istotki. Wam się to udało,wielkie podziękowania dla wszystkich tych,którzy fizycznie lub mentalnie ratowali Mini.
Ten drań sumienia nie ma ale opinia publiczna dokonała na nim linczu!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Selenga']Jakby trzeba było jechać na wizytę poadopcyjną to ja się piszę :D
I pewnie nie tylko ja bym chciała :)[/QUOTE]
A na przedadopcyjną nie chcesz?
Bo mi się wzięła połamała moja kandydatka i kica o kulach :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='merrickmayfair']Hej. Mogłabym prosić inne dane do przelewu niż konto fundacji? Coś mi nie wchodzi :) dziękuję.

PS. Tayga, masz zapchana skrzynke[/QUOTE]
Zaraz prześlę :) Dziękuję :)
Skrzynka odgruzowana.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...