Jump to content
Dogomania

Skatowana MINI - ISIA odeszła za TM :(


tayga

Recommended Posts

Przeczytałam cały wątek i nie wiem, nie rozumiem, w głowie mi się nie mieści jak można tak skrzywdzić taką bezbronną istotkę.Trzymam mocno kciuki za sunie i na bieżąco bedę śledzić dalsze losy.Niech wyzdrowieje i trafi do kochajacego domku.
Trzymaj się pieseczku!!!!!!!!!! :*

Link to comment
Share on other sites

przepraszam, że to napiszę, ale pewnie jest więcej takich ludzi, którzy mały miot zabijają waląc głową w mur, sama to kiedyś słyszałam i byłam przerażona, że ludzie traktują tak maluchy, przecież można do weta zawieźć na uśpienie, jeżeli się już tak nie chce szczeniaka, albo oddać do schroniska.
Jestem przerażona, że taki maluszek może takie coś przeżyć jeszcze. Już nawet próbowałam z głowy wyrzucić sposób pozbywania się szczeniaków, ale gdyby były nieżywe to już trudno, ale że on przeżył - to jestem w szoku.
niech ci pseudo ludzie chociaż upewnią się że nie żyje, żeby nie skazywać psa na taką tragedię, albo nie daj Boże zakopałby go i pies się budzi pod ziemią - tu jużwogóle wymiękam z moją wyobraźnią.
MOja sąsiadka ma małe kotki, a mówiłam jej od pół roku, zeby wystrerylizowała kotkę, no ale jej kotka małych mieć nie będzie i tu niespodzianka nagle - no i kociaków nie ma. Nie miałam odwagi spytać w jaki sposób się ich pozbyli.
Ciągle mówię, powtarzam, że pomogę - jak gorchem o ścianę - ludzie mają swoją mentalność i chyba nigdy nie przestaną robić takich rzeczy. Tu potrzebne byłoby uczenie od dzieciństwa, dlatego moje dziecko uczę nawet omijać mrówki na chodniku

Link to comment
Share on other sites

kochani trzeba pomóc Budrysek spłacić dług za leczenie dwóch wygłodzonych psiaków, każda złotówka się przyda i proszę roześlijcie wątek
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/209129-Jamniczek-z-Kumplem-2-KOSCIOTRUPKI...POMOCY%21%21%21"]http://www.dogomania.pl/threads/209129-Jamniczek-z-Kumplem-2-KOSCIOTRUPKI...POMOCY!!![/URL]

Link to comment
Share on other sites

[B]feliksik[/B] zgadzam się, ludzie zabijają psy, nie sterylizują suczek, potem w czasie cieczki ich nie pilnują, suka w ciąży, potem rodzi, a ludzie pozbywają się szczeniaków poprzez topienie, zawiązywanie psów w worku itp. Ludzie ze wsi jak przypląta się jakiś pies, a nikt go na łańcuch nie chce, to oni mają sposoby na takie zwierzaki, a i tak mimo wszystko czują się bezkarni. - Cóż, taką mamy Polską rzeczywistość. Tutaj potrzebna jest ustawa o ochronie zwierząt, a nie mandat 50 zł za zabicie psa i miesiąc więzienia w zawieszeniu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majowa']
podaje linka do bazarku dla m. in
odrobinki [URL]http://www.dogomania.pl/threads/209677-Dla-Sako-z-dysplazj%C4%85-Emki-Mini-Isi-i-Cookie-bi%C5%BCuteria-perfumy-do-04.07-do-22-00[/URL]
[/QUOTE]

dzięki! już tam zaglądam.

Taygo wklej tego linka też na pierwszy post.

i proszę daj znak jak z malutką....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...