Jump to content
Dogomania

hodowle shih tzu


mortiza

Recommended Posts

[quote name='Yookoo']witam,
poszukuje maluszka shihtzu-suczki w kolorze bialo-srebrnym lub bialo-blekitnym,stalowym...nie mogę nigdzie znaleźć takiej suni.
mieszkam w kolobrzegu i p.Leśniewska z hodowli z kolobrzegu zaproponowala pomoc w przywiezeniu szczeniaczka z wystawy w Poznaniu ktora bedzie teraz 8go lisropada.
Bardzo prosze o pomoc bo juz nie możemy doczekać się maluszka w Naszym domu.[/quote]
[B][FONT=Franklin Gothic Medium]A czy jest woogule hodowla shih tzu w kołobrzegu :???:[/FONT][/B]
:Dog_run::Dog_run:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Papryczka']Witam,

poszukuję dobrej hodowli shih tzu, najlepiej z okolic Warszawy, ale niekoniecznie. Tylko nie chodzi mi o spis tych hodowli, bo to sobie mogę sama znaleźć :cool3: ale raczej o opinie. Na forum jest wiele osób, które doskonale znają się i wiedzą, z jakiej hodowli warto wziąć psiaka, a z jakiej lepiej nie brać, mimo że ma pieski rodowodowe. Zaznaczam, że pytanie dotyczy tylko piesków z rodowodem!!!
Będę bardzo wdzięczna za pomoc i Wasze opinie.:[/QUOTE]

zauważyłam, że mój post został przeniesiony w nowe miejsce.
W każdym bądź razie będę bardzo wdzięczna za pomoc temacie polecanych hodowli z Warszawy lub okolic.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Papryczka']zauważyłam, że mój post został przeniesiony w nowe miejsce.
W każdym bądź razie będę bardzo wdzięczna za pomoc temacie polecanych hodowli z Warszawy lub okolic.
Pozdrawiam[/quote]

Zadbane, wyniuniane szczenięta:
[U][COLOR=#800080][URL="http://www.ahinsa.republika.pl"]www.ahinsa.republika.pl[/URL][/COLOR][/U]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SuperGosia']Zadbane, wyniuniane szczenięta:
[U][COLOR=#800080][URL="http://www.ahinsa.republika.pl"]www.ahinsa.republika.pl[/URL][/COLOR][/U][/QUOTE]


dziękuję za odpowiedź :)
w zasadzie czekam na szczeniaczki, niedługo będzie wiadomo, czy będą :cool3: także na razie czekamy i mam nadzieję, że niebawem będziemy mieć nowe maleństwo w domu, na co z utęsknieniem czekam, bo padnięta dzisiaj po pracy jestem, a moja Migotka uporczywie domaga się zabaw :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
  • 2 months later...

Witajcie. Jest tu jeszcze ktos???? ja 2 miesiace temu kupilam od pani D.S. psa obecnie jestem za granica a papierki zostaly w polsce. Z tego co wyczytalam sadze, ze tez zostalam oszukana, moj pies wogole nie ma tatuazu a jak do niej zadzwonilam i sie spytalamm o tatuaz to powiedziala, ze to,ze ma rodowod jest zawarte w chipie i moge zadzwonic do ZKwP i mi potwierdza to. Jakies papierki dostalam ale co to jest to nie wiem:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Roxy']Witajcie. Jest tu jeszcze ktos???? ja 2 miesiace temu kupilam od pani D.S. psa obecnie jestem za granica a papierki zostaly w polsce. Z tego co wyczytalam sadze, ze tez zostalam oszukana, moj pies wogole nie ma tatuazu a jak do niej zadzwonilam i sie spytalamm o tatuaz to powiedziala, ze to,ze ma rodowod jest zawarte w chipie i moge zadzwonic do ZKwP i mi potwierdza to. Jakies papierki dostalam ale co to jest to nie wiem:([/quote]
jeżeli otrzymałaś metrykę to nie zostałaś oszukana. Zamiast tatuażu możliwe że piesek ma wszczepiony Chip ale z tego co ja sie orientuję to wiekszość tatułuje szczeniaki.Może cos sie zmieniło w tym względzie. Napisz nazwę hodowli -to będzie wszystko jasne.

Link to comment
Share on other sites

Roxy.. więc Ci współczuje.. prawdopodobnie zostałaś oszukana. Pani ta wbijała szczeniakom takie same tatuaże .. rodowodu swojego psiaka napewno nie widziałaś być moze to była metryka.. a hodowla Kudłate Serduszka nie jest hodowla w ZKwP .. być moze jest zarejestrowana w Klubie Psa Rasowego.. Ja Ci dokładnie nie powiem ale na forum jest tu dziewczyna która walczyła z tą Pania..

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Roxy']No to szkoda:( na poczatku nie myslalm o piesku z rodowodem ale jak zobaczylam ogloszenie, ze z rodowodem i doplace tylko 400 zl wiecej to sie skusilam. A czy pamietasz co to za dziewczyna? pozdrawiam[/quote]
Obawiam się że to nazwisko zaczyna sie od słów Szczo......To wtopiłąś. Teraz modlić sie tylko żeby piesek był zdrowy i nie był z jakimś znacznym inbredem. Tyle kasy wydałaś a ja teraz szukam domu dla psa z super rodowodem po Chempionie za 1000 zł
Zarejestruj się na tym forum a wszystkiego się dowiesz. To forum poświęcone Shih Tzu i rzetelnie ci tam wszystko wytłumaczą. Możesz śmiało się zarejestrować-nie podaję ci żadnej zawirusowanej stronki.
[URL="http://www.shihtzaki**********"]www.shihtzaki**********[/URL]
[URL="http://www.shihtzaki"][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Ogolnie jak bylam u vet to piesek jest zdrowy, Pani bardzo sie podobal. Narazie nie mam z nim problemow tylko mial zapalenie uszu ale to z mojej winy bo nie wiedzialam, ze juz moge wyrywac mu wloski(ma juz 5 miesiecy). No trudno, nastepnym razem juz bede wiedziala gdzie i jak szukac. Na wystawy i tak nie chcialam Go wystawiac ale rodowod to rodowod... niedlugo wstawie zdjecie mojego pupilka:)

Link to comment
Share on other sites

Yanni tak jak Ty masz na swojej stronce rodowod moj wyglada tak samo(z tego co pamietam bo nie mam go ze soba) tylko, ze sa inne nazwy pieskow i nie wiem jaka jest pieczatka czy podrobiona zkwp czy jakiejs innej organizacji pani Danuty!!!!!:pissed: no a ja dalam 1200!!! plus chip i paszport!!!! to wredne babsko!!!!

Link to comment
Share on other sites

Rodowód wystawiony przez ZKwP wyglada tak samo w każdym przypadku ( oczywiście dane psów są inne ) a rozmawialas z Pania Danutą S. ? Zapytaj jej po co jej rodowód Twojego psa.. ? Wogole czy to był rodowód Twojego psa.. bo formalnosci wyrobienia rodowodu chyba wiesz jak wygladaja?

Pozdrawiam

ps. wysłałam na pw moj nr gg gdybyś miała pytania :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Roxy']Yanni tak jak Ty masz na swojej stronce rodowod moj wyglada tak samo(z tego co pamietam bo nie mam go ze soba) tylko, ze sa inne nazwy pieskow i nie wiem jaka jest pieczatka czy podrobiona zkwp czy jakiejs innej organizacji pani Danuty!!!!!:pissed: no a ja dalam 1200!!! plus chip i paszport!!!! to wredne babsko!!!![/quote]
Jeżeli kupilaś od niej szczeniaka to rodowodu nie masz na bank .Jak juz to metrykę w co wątpię . Ja podejżewam że masz rodowód (kopię) jej psa czyli matki twojego szczeniaczka. Jak będziesz w Polsce to nie daj za wygraną. Żądaj od niej rodowodu -pomimo że go nie dostaniesz bo ona najzwyczajniej w świecie nie jest juz w ZKwP. Ale jak sama podkreśliłaś że to "wredne babsko" więć warto dać jej popalić za to co Ci zrobiła .Bo cię najzwyczajniej w świecie oszukała. Jak znam życie i oszustów nie masz umowy kupna ? prawda ? A szkoda bo wtedy można by co nieco zdiząłać bo w umowie była by mowa o rodowodzie. Musisz przełknąć tą gorzką pigułkę ale nie zostawiaj tego tak tylko jeszcze z nią pogadaj co o niej myślisz żeby nie myślała że trafiłą na naiwną. Jest jeszcze nadzieja że ona się wpisała do Polskiego Klubu Psa Rasowego i jak masz metryczkę to spokojnie ci psa tam zarejestrują.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Roxy']Jesli chodzi o umowe to dostalam od niej ale czy jest tam napisane, ze pies z rodowodem??? :???:[/quote]W umowie moze byc napisany numer metryczki szczeniaka.Jak nie masz zamiaru wystawiac to po co gdzie kolwiek pieska rejestrowac?:roll:

Link to comment
Share on other sites

o, widzę, że znów pieski S. wypływają na forum. no niestety te serduszka to nowa nazwa hodowli, bo pani została usunięta z ZK za przekręty typu dwa psy miały ten sam numer tatuażu... i ona od zawsze mówi, że rodowód możesz mieć za 400zł więcej, więc jeśli nie chcesz wystawiać to nie musisz go mieć. a prawda jest taka, że metryczkę ma każdy pies (dostajesz ją od hodowcy) a rodowód wyrabia już przyszły właściciel - jeśli chce.

na tym drugim forum są dziewczyny, które też zostały oszukane przez s. - tam zresztą są informacje na temat całej sprawy.

nauka na przyszłość: trzeba dobrze dowiedzieć się co i jak, zanim się zacznie szukać psa - wtedy wiadomo, kiedy 'hodowca' wciska nam ciemnotę. niestety przeważnie uczymy się na swoich błędach :( szkoda tylko, że szczota nadal zarabia na tym nie małe pieniądze, bo za takie pieniądze to spokojnie mogłabyś mieć psiaka z dobrej hodowli z metryczką.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...