Jump to content
Dogomania

hodowle shih tzu


mortiza

Recommended Posts

A ja tylko dodam,że Pumilo nie zapomina nigdy o psiakach ze swojej hodowli i w każdej chwili można liczyć na jej pomoc począwszy od wskazówek dotyczących żywienia i pielęgnacji,po pomoc na wystawach,a nawet jeśli jest problem odwieczny "co zrobić z psem podczas urlopu".Ja jestem przeszczęśliwa,że mam sunię z tej hodowli.Pozdrawiam Pumilkę serdecznie:)

Link to comment
Share on other sites

Witam. Jestem nowa na tym forum i bardzo zdziwiona całą historią z hodowlą w pszczynie. Ta kobieta znowu wystawia szczeniaki, ale jak ją zapytałam, czy mają rodowód to powiedziała, że nie. Stwierdziła również, że rodzice są z rodowodem, ale ona już nie należy do żwiązku

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kora999']Witam. Jestem nowa na tym forum i bardzo zdziwiona całą historią z hodowlą w pszczynie. Ta kobieta znowu wystawia szczeniaki, ale jak ją zapytałam, czy mają rodowód to powiedziała, że nie. Stwierdziła również, że rodzice są z rodowodem, ale ona już nie należy do żwiązku[/quote]


bo taka jest prawda wywalili ją ze związku :) psy jej posiadają rodowód ale żadne z jej szczeniąt nie dostanie rodowodu :)

a wystawiać szczeniaki wystawia;) pseudohodowla kwitnie;)

Link to comment
Share on other sites

[B]kora999[/B] szczeniaki raz sa z "rodowodem", raz bez - zaleznie jak sie pani Sz. przywidzi :evil_lol:, podejrzewam zaleznie czy psy ida czy nie, czy starczylo nadrukowanych "rodowodow" :diabloti: ...

kto wie, jak czesto ona kryje, po ile miotow kazda suka miala w swoim zyciu...

Link to comment
Share on other sites

Nie można tej kobiecie nic zrobić? Ja wiem, że nie każdego stać na psa z rodowodem i szukają na allegro , ale nie można tego zgłosic na allegro? Na policje? Przeciez więcej niż jedna osoba została oszukana, a cierpią niewinne zwierzeta. Przeraża mnie to co czytam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiej']Nie można tej kobiecie nic zrobić? Ja wiem, że nie każdego stać na psa z rodowodem i szukają na allegro , ale nie można tego zgłosic na allegro? Na policje? Przeciez więcej niż jedna osoba została oszukana, a cierpią niewinne zwierzeta. Przeraża mnie to co czytam.[/quote]


a myslisz ,że nic nie było robione? jeżeli ktoś trafi na dogo albo inne forum które miało do czynienia z Pania Sz. to natrafi na wątek o niej i myśle ze psa nie kupi ;) tymbardziej psa za 1000 zł bez rodowodu :/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UTAAP'][B]kora999[/B] szczeniaki raz sa z "rodowodem", raz bez - zaleznie jak sie pani Sz. przywidzi :evil_lol:, podejrzewam zaleznie czy psy ida czy nie, czy starczylo nadrukowanych "rodowodow" :diabloti: ...

kto wie, jak czesto ona kryje, po ile miotow kazda suka miala w swoim zyciu...[/QUOTE]

Wiesz tez sie zastanawialam jak czesto ona kryje swoje suczki. Ja zamawialam u niej pieska, ktorego mozna bylo odebrac w kwietniu (juz po kwarantannie) a nastepne w czerwcu........ wiem, ze ma 2 suczki ale na allegro BARDZO czesto ma wystawione shih tzu wiec nawet nie chce myslec co robi ze swoimi pieskami. A z tymi co ich nie sprzeda?(chodzi mi o szczeniaczki) starch sie bac!!!!
Ogolnie, to jak bralam od niej pieska to mowila, ze ma calego rudego a ja chcialam tricolor a i urodzily sie 12 stycznia. Gdy odbieralam pieska to byl tricolor(wiec bylam zadowolona, ze bedzie taki jakiego chcialam)ale w ksiazeczce ma napisane, ze urodzil sie 12 grudnia. Powiedziala, ze celowo zmienila date zebysmy nie mieli problemow z przejazdem przez granice. Tak sie teraz domyslilam, ze pewnie piesek jej zostal z poprzedniego jakiegos miotu i dala mi starszego. Oszustka, oszustka i jeszcze oszustka!!!!:shake:

Link to comment
Share on other sites

Dla przypomnienia: pani SZ. pieski w zkwp zapisuje na inne osoby wiec zdarzaja sie i te z rodowodem> Wiec musi z kims jeszcze wspolpracowac i miec jeszcze inne psy!!!! nie wiem o co w tym wszystkim chodzi:-(.
Ach ja rowniez od pani SZ. dostala gratis (oprocz gumeczek, szczotek itd) brudne uszy Tofficzka.............

Link to comment
Share on other sites

Jesli ktos z ZKwP rejestruje na siebie jej szczeniaki, to wiadomo, ze nie jest to uczciwe. I ona, jako "wspolpracujaca", tez jest winna, nie dosc, ze oszukuje kupujacych, to jeszcze z premedytacja wspoldziala w oszukiawaniu ZKwP :shake:...
Z softami tez bardzo mozliwe ze takie przekrety, bo tez w ogloszeniach zmieniala daty urodzenia psow po kilku tygodniach, dwa rozne ogloszenia o szczeniakach od tej samej suki urodzone w odstepie 5 miesiecy, raz ogloszenie 'z rodowodem' raz bez... szkoda slow :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Tak w PKPR nie byla czlonkiem.
Dzis weszlam na allegro i wyobrazcie sobie, ze znowu sa wystawione pieski przez pania Sz. ale!!!!!! tam gdzie jest zapiska z rodowodem jest napisane bez rodowodu, a na samym koncu jest napisane pieski posiadaja rodowod hodowlany.......
jeszcze kilka tygodni temu sprzedawala pieski z rodowodem za 1.200 zl a teraz bez rodowodu za 1.000
Czyli jeszcze niedawno jej psy byly rodowodowe i sama sprzedawala pieski z rodowodem a teraz stracily rodowody i szczenieta rowniez nie maja rodowodu.........:evil_lol:
chyba cos lub ktos sie nia zajal albo dobrze ja w.... ze nagle pani Sz. zaczela pisac prawde......:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UTAAP']Jak wejdziesz w tego linka co podalam, to doczytasz, ze PKPR odkrylo ze ona miala tez jakies wtyki w ich organizacji :diabloti: i ze ta osoba juz tez nie jest ich czlonkiem[/quote] Tak, znam to. Tylko, ze moj post jest odpowiedzia, ze [U]jednak byla takowa hodowla w szeregach PKPR![/U]
Moj post byl odpowiedzia na post UTAAP , ktora powoluje sie na kogos z PKPR (chyba) i ten ktos zaprzecza o istnieniu w swych szeregach jej...a to nie jest prawda.
Jesli ja z PKPRu tez wyrzucili...no coz... chyba nic dziwnego!

Link to comment
Share on other sites

[B]sota36[/B] link, ktory podalam przekierowuje do postu [B]Roxy[/B] napisanego w dziale o terierach pszenicznych. [B]Roxy[/B] kontaktowala sie z PKPR w sprawie Sz. i to jest wlasnie mail, ktorego od nich dostala.

Nie wiem dokladnie o ktorej hodowli mowisz (ze byla taka hodowla w PKPR)... pani Sz.uzywala roznych 'przydomkow'. W ZKwP bylo 'z Granicy Polnocy', ale jej strona internetowa mowila o 'z Pszczynskiej Puszczy'... Mozliwe, ze ktos w PKPR mial wlasnie taka hod.zarejestrowana na siebie, ale wspolpracowal z Sz. i to ona sprzedawala szczeniaki. Wtedy mozliwe, ze pani Sz.sprzedawala psy z tym 'przydomkiem' PKPR, chociaz to nie byl oficjalnie jej 'przydomek' tylko jej wtyczki w tej organizacji... :roll:
To samo moze sie dziac w tej chwli z ZKwP - ona w swoich ogloszeniach podawala, ze metryki sa podpisane przez czlonka ZKwP. Jedna z mozliwosci na taki stan rzeczy, jest wg mnie wtyka w ZKwP, czyli ktos ma jakas tam hodowle zarejestrowana oficjalnie w ZKwP i wszystkie "papiery" robi, ale tak naprawde psy sa u Sz. i ona je kryje, produkuje itd...
Wiemy, ze ona teraz "reklamuje sie" jeszcze innym 'przydomkiem'...

Chcialam jeszcze dodac ze w toku mojego "sledztwa" :evil_lol:, znalazlam liste hodowcow Royal Canin - tam sa mioty terierowsz pszenicznych i shih tzu z 2008 roku ALE NIE NA PANIA SZ.!

[I]tutaj podalam najpierw link, ale okazalo sie ze Royal Canin cos zmienilo i teraz juz nie ma tej listy - zainteresowanym moge wyslac to co udalo mi sie skopiowac do komputera jak jeszcze widnialy poprzednie listy miotow[/I]

Podana jest tam jakas inna kobieta, chociaz adres ten sam co zawsze podaje Sz!! W dodatku podany 'przydomek' to 'z Pszczynskiej Puszczy'! Mozliwe ze to jest przydomek ZKwP zarejestrowany na ta pania Edyte, ale mozliwe tez, ze to przydomek PKPR.. tez zarejestrowany na pani Edyte... :diabloti:

A jak tu udowodnic, ze pani Edyta nie ma zwiazku z pania Sz?? Przeciez moze sobie mieszkac pod tym samym adresem, to nie zabronione.... wiec trudno byloby udowodnic, ze jej psy to sa tak naprawde psy ktore sprzedaje Sz. - niestety ta sprawa jest bardzo skomplikowana...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...