Jump to content
Dogomania

hodowle shih tzu


mortiza

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

[quote name='Siamensis']Z panią Agatą z Pumilo rozmawiałam tylko raz,miła,kompetentna i dbająca o pieski Pani.:multi: przeciez mają galerię na dogo....;)
Za Toruniem Ad Acte:multi:,w Zakopanem Solarisavis.[/quote]


Witam!
Od dłuższego czasu poszukuję pieska rasy shih tzu z dobrej i pewnej hodowli. Przyznam, że zależy mi na piesku z rodowodem. Chciałabym zapytać Was o wspomnianą wyżej Hodowlę Ad Acte pod Toruniem. Czy ktoś może zakupił pieska z tej hodowli, albo może ktoś z Was orientuje się, czy hodowla ta jest godna polecenia?
Z góry dziękuję za wszelki informacje!

Link to comment
Share on other sites

Wiesz co ja tam dzwoniłam, Pani średnio miła, ale wiesz może zły dzień, ceny tam są w zalezności czy pies na kolana czy na wystawy, i spodziewają się pod koniec roku piesków. Tyle wiem :) Ja jestem z Łodzi i mi wszedzie hodowle daleko, ale jade po pieska do Lublina

Link to comment
Share on other sites

Pani nie jest średnio miła,Pani jest ogromnym autorytetem i nie oddaje psa każdemu kto dzwoni;) mam pieska z Acte i nie zamieniłabym hodowcy na żadnego innego;) zawsze ma czas żeby poradzic i pomóc,nawet jak to jest 22.00....też w pierwszym momencie miałam "kubeł zimnej wody jak dzwoniłam" ale potem zadzwoniłam jeszcze raz,powiedziałam jakiego pieska chce...itd.itp... pomagają i radzą i uczą nawet jak się człowiek 50 razy o to samo pyta:lol::lol::lol:
GORĄCO POLECAM!!:multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Siamensis']Pani nie jest średnio miła,Pani jest ogromnym autorytetem i nie oddaje psa każdemu kto dzwoni;) mam pieska z Acte i nie zamieniłabym hodowcy na żadnego innego;) zawsze ma czas żeby poradzic i pomóc,nawet jak to jest 22.00....też w pierwszym momencie miałam "kubeł zimnej wody jak dzwoniłam" ale potem zadzwoniłam jeszcze raz,powiedziałam jakiego pieska chce...itd.itp... pomagają i radzą i uczą nawet jak się człowiek 50 razy o to samo pyta:lol::lol::lol:
GORĄCO POLECAM!!:multi::multi:[/quote]


a jak się piesek chowa?:) zastanawiam się nad ww. hodowlą i bardzo mnie ciekawi jakie "wychodzą" z niej szczeniaczki?...czy są problemowe czy łatwe do ułożenia?:)

Link to comment
Share on other sites

mój miał 3 mies.jak go wzięłam i jest super:multi::multi::multi:
przyzwyczajony do zabiegów pielęgnacyjnych i pijący z poidła;)poza tym właściciele są na forach shitzakowych można poczytac a i na stronie hodowli widać ,że kontakt hodowcy z właścicielami jest....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiej']Wiesz w Pumilo też tak jest :) każdy dobry hodowca powinien taki być, ja wolałam w Toruniu, bo bliżej, ale nie było szczeniaków[/quote]
to kiedy Ty dzwoniłaś,że szczeniaków nie mieli ???

Aguś to znaczy,że jak na podłodze rozłożysz to dobrze dywanik udaje... :-))
Mój nawet czasem na wycieraczkę awansuje...

Link to comment
Share on other sites

Zabrzmiały te posty wyzej nie co dziwnie.To że kupujesz pieska z Pumilo nie oznacza że on jest tylko "na kolanka". PUMILO to również wiodąca hodowla w Polsce i ma również wspaniałe pieski wystawowe i to wystawiające się nie tylko w Polsce ale i poza granicami kraju.
Nadmienię, że ze wspaniałymi rezultatami !

Link to comment
Share on other sites

Tzn było tak jak dzwoniłam do hodowli z Torunia to pierwsze pytanie było czy piesek na kolanka czy na wystawe, bo jest różnica cenowa pies na wysatwe kosztuje dwa razy więcej, a że ja nie chciałam marnować szans tego pieska i go nie wystawiać szukałam hodowli gdzie piesek kosztuje standardowo i nie jest jakis niezwykły, w Pumilo takiego podzialu nie było. Ja wiem, że jak kupuje pieska na kolana to mogę go wystawiać :)

Link to comment
Share on other sites

Yorshirka najłatwiej to zapytac ;) ja od hodowczyni z Torunia dostałam starter Eukanuby. I też jak Siamensis jemy co innego ;) powoli szczeniaczkowi zmieniłam karmę ;)
Ja osobiście polecam obie te hodowle ;) sama mam sunię z Torunia, ale Zakopane też bardzo dobre wrażenie na mnie zrobiło :) Pani z Zakopanego to godzinami może mówić o psiakach ;)
dobra hodowla jest jeszcze we Wrocławiu :)
pewnie są jeszcze inne dobre hodowle, ale ja się wypowiem tylko o tych, bo sama się nimi interesowałam :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...