Jump to content
Dogomania

Yanni

Members
 • Content Count

  533
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About Yanni

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.blaira-acapella.prv.pl

Converted

 • Location
  Mysłowice
 1. [quote name='Silent Dog'] ........ oko ma dość dobre bo wyborów dokonywał trafnych :) ........... nie byłbym pewien znajomości wzorca rasy Shih tzu :)[/QUOTE] Jak przyjedzie znowu do Polski to muszę mu szepnąć aby w totka u nas zagrał bo na rasie się nie zna, ale wybory robi trafne :):):):):):):):)
 2. [quote name='Silent Dog']Jeżeli chodzi o Shih tzu na pewno nie pojadę do tej baby już nigdy bo albo się na tej rasie kompletnie nie zna albo... U mojego psa stwierdziła za dużą kufę gdzie jeszcze żaden inny sędzia się do niej nie przyczepił, a nasz wet pytał czy korektę mu robiliśmy bo pierwszy raz u Shih widzi tak idealny nos. Przyczepiła się jeszcze do szaty że mało obfita bu ha ha, a nasz konkurent był idealny dla niej, a jak dla mnie na show w ogóle nie przygotowany, jak stwierdził znajomy cytuje (jak z waty), już nie wspominając o tym że nasz pies szedł na ringówce, a konkurent się szarpał. Więcej nie komentuje :) niesmak po wystawie pozostał na długo :)[/QUOTE] Jeżeli Pan zaczyna swoją karierę z kynologią od totalnej krytyki międzynarodowej Sędziny i wyzywania Jej od "tej baby" to nie wróży to nic dobrego. Jest pan dopiero 5 minut członkiem w ZKwP i ma pan za sobą kilka wystaw a prezentuje pan "wiedzę" działacza z kilkunastoletnim stażem ! Jeszcze nic pan sam nie wyhodował , żadnego miotu pan nie miał ale krytykuje pan innych. Ten piesek, jak to pan nazwał z "waty" to piesek z mojej hodowli. Pan na razie nie wyhodował nic, żadnego własnego psa , który by reprezentował pana hodowlę na wystawach ale do krytykowania innych jest Pan pierwszy widzę. Jeżeli nie zgadzał się pan z oceną sędziny to należało wpłacić kwotę 100 zł. i złożyć protest, o czym mówi art. 8 Reg. Organizowania Wystaw (Wszelkie protesty i roszczenia, z wyjątkiem werdyktu sędziego (rozdział III pkt 13), należy przedstawićna piśmie i złożyć kaucję w wysokości 100 zł w sekretariacie wystawy. Jeżeli po sprawdzeniu okażą się one nieuzasadnione, kaucja przypadnie organizatorowi wystawy. W przeciwnym razie następuje zwrot kaucji i zadośćuczynienie w postaci zwrotu opłaty za zgłoszenie psa na wystawę.) Nadmienię Panu jeszcze ,że bardzo przykro było czytać pana słowa właścicielce tego pieska którego pan tak "obrobił" .To była jej 3 wystawa dopiero i zraził ją pan chyba skutecznie do dalszej przygody z kynologią. Dla niej te wystawy to była piękna przygoda, zabawa i frajda na weekendowe wyjazdy z jej synkiem i pieskiem. Szkoda ,wielka szkoda .... mam nadzieję, że panu się uda znaleść w obecnych,trudnych czasach kynologicznych kogoś kto kupi psa z pana hodowli na wystawya inny nie zrazi go swoim postępowaniem do wystawiania psa .
 3. Witam!

  Zapraszam Cię na bazarki w sam raz na długie jesienne wieczory.

  Są to bazarki na rzecz Bazyla , który przebywa w hoteliku z behawiorystą , nie ma deklaracji i utrzymuje się tam tylko dzięki bazarkom.

  Na pierwszym bazarku znajdziesz wielką płytotekę - filmy najróżniejszych gatunków , muzykę i gry komputerowe

  http://www.dogomania.pl/forum/thread...do-24-10-20-00

  Na drugim bazarku mamy mega księgarnie 150 książek różnych gatunków , niektóre stare wydaniu już praktycznie niedostępne

  http://www.dogomania.pl/forum/thread...do-24-10-20-00

  Zerknij w wolnej chwili a nóż coś się przyda:smile:

 4. Ceny i obsada sędziowska zrobiła swoje widze -590 psów na całej wystawie !!! Tak piękne tereny w Zakopanym nie potrafiły przyciągnąć wystawców. I nie pomogły ciągłe zmiany obsady sędziowskiej :) To Oddział Będzin zapraszając sędziów z zagranicy zebrał 1000 wystawców !!!
 5. [quote name='Urszulam']Ogólnie miły i sympatyczny :)[/QUOTE]... i koleżeński bardzo .To koleżenstwo się ciągnie za nim od Ukrainy po Polskę :)
 6. [quote name='Złośnica']Najbardziej miniaturowa wystawa na jakiej będę ! .[/QUOTE] .. i to po 3 przedłużeniach terminu :) Myślę ze powoli ze względu na ceny będą się wyludniać wystawy. Na wrocław czy opole dojdzie kolejna opłata za autostradę !
 7. Yanni

  Katowice CACIB 2012

  Odległośćz Bukowej gdzie jest stadion GIEKSY a Spodkiem jest spora !!! To już lepiej zaparkować na "Gwiazdach" lub na płatnym parkingu na uniwersytecie po drugiej stronie Spodka. Ponadto na Ordona od strony poludniowej Spodka są bloki starsze i nowsze i na pewno sie znajdzie miejsce -ale nie na BUKOWEJ !!!!
 8. Yanni

  Katowice CACIB 2012

  Wydaje mi się, że zapisywałem się do Sędziego z Grecji a tu widze ze teraz jest z Danii ! Mogliby o takim ważnym fakcie poinformować wydaje mi się !!!
 9. Bardzo dobrze zorganizowana wystawa. Piekna bezpieczna hala. Kosze na smieci pod ręką były. Czyściutkie, że się człowiek nie brzydził klapy dotknąć by ją otworzyć. Bardzo bezpiecznie pod względem p/poż. Wszędzie ludzie z obsługi przy wyjściach awaryjnych do samego konca wystawy otwierali i zamykali drzwi. Ringi (przynajmniej mój ) przestronne. Dojazd do wystawy w 20 minutowej kolejce co prawda, ale zawsze stoję w korku na każdą wystawę przed jej wjazdem. Z tego powodu opóźniono ocenę w ringach. Gdyby było odwrotnie to juz widzę te wpisy tutaj ze korki ,organizatorzy wiedzieli o tym i czemu nie zaczekali na resztę stojącą w korku. Hala klimatyzowana i nastawiona na idealną temperaturę i dla psa i dla wystawców-ani za gorąco ani za zimno. Porządnie wyeksponowane stoiska w jednym ciąg a nie rozklekotane namioty jak to bywa na innych wystawach. Wreszcie porządne, stabilne stoliki do oceny psów na ringach. że psiak sie nie ba,ł że zaraz wywali się z niego. 8 sędziów miedzynarodowych ( na krajowce !!!!) ZA TO TAKI BAŁAGAN JAKI ZOSTAWILI PO SOBIE NIEKTÓRZY WYSTAWCY powinien dać do myślenia ! Mam nadzieję, że za rok pomimo wszystko wystawa odbędzie się w tym samym miejscu:)
 10. [quote name='izabela.szczepaniak'][B][COLOR=navy]Termin przyjmowania zgłoszeń 7.01.12r :razz:[/COLOR][/B][/QUOTE] a na moim kompie pisze "** Przedłużyliśmy termin przyjmowania zgłoszeń do piątku 06.01.2012. **" :)
 11. Yanni

  Katowice CACIB 2012

  [quote name='musia']Przypominam , że warto zgłosić się w I terminie, a należnośc mozna uregulować w późniejszym terminie. Np w lutym[/QUOTE] I tak właśnie zrobiłem :) Polecam wszystkim tą najpiękniejszą wystawę w Polsce :)
 12. [quote name='Monalisa4']Szukam dobrej Duszyczki która jedzie z Krakowa na Wystawę do Będzina ! i chciałaby Pomóc w transporcie mikro chihuahuy zabranej z pseudo.Na Sunieczkę czeka fajny dom w Bytomiu. Malizna jest zdrowa ma wszystkie szczepienia ! przebywa w DT ,odebrałabym ja w Będzinie przed wystawa albo na ;)[/QUOTE] zapytam kolezanki ktora jedzie do Bedzina towarzysko wiec moze akurat by wziela? ale nie obiecuje :) juz zapytałem -mówi ze nie ma problemu :) moze zabrac Ci sunie :) pozostaje kwestia kontaktu
 13. [quote name='Coyote Ugly FCI']no tak tez sie z tym zgodze ze u nas niektórzy szastaja wnioskami na prawo i lewo ;/[/QUOTE] ...tylko ,że to szastanie zawsze dotyczy cudzych psow -nie moich własnych , nie? my zawsze swoje mamy doskonałe :):):)
×
×
 • Create New...