Jump to content
Dogomania

Yanni

Members
 • Content Count

  533
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About Yanni

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.blaira-acapella.prv.pl

Converted

 • Location
  Mysłowice
 1. Yanni

  Borys aleksandrov

  [quote name='Silent Dog'] ........ oko ma dość dobre bo wyborów dokonywał trafnych :) ........... nie byłbym pewien znajomości wzorca rasy Shih tzu :)[/QUOTE] Jak przyjedzie znowu do Polski to muszę mu szepnąć aby w totka u nas zagrał bo na rasie się nie zna, ale wybory robi trafne :):):):):):):):)
 2. Yanni

  XVIII krajowa wystawa psów rasowych w raciborzu

  [quote name='Złośnica']Najbardziej miniaturowa wystawa na jakiej będę ! .[/QUOTE] .. i to po 3 przedłużeniach terminu :) Myślę ze powoli ze względu na ceny będą się wyludniać wystawy. Na wrocław czy opole dojdzie kolejna opłata za autostradę !
 3. [quote name='izabela.szczepaniak'][B][COLOR=navy]Termin przyjmowania zgłoszeń 7.01.12r :razz:[/COLOR][/B][/QUOTE] a na moim kompie pisze "** Przedłużyliśmy termin przyjmowania zgłoszeń do piątku 06.01.2012. **" :)
 4. Yanni

  Katowice CACIB 2012

  [quote name='musia']Przypominam , że warto zgłosić się w I terminie, a należnośc mozna uregulować w późniejszym terminie. Np w lutym[/QUOTE] I tak właśnie zrobiłem :) Polecam wszystkim tą najpiękniejszą wystawę w Polsce :)
 5. Mnie żaden kod nie wyskoczył a wystawa opłacona . Będzie jakiś plan ? bo jeżdżę co roku na Ustroń ale nie mogę sobie przypomnieć.
 6. Yanni

  CAC Racibórz -12.06

  Do dzisiaj termin zgłoszen a nadal nie ma podzialu na rasy w gr IX .Chyba sobie daruję tą wystawe.
 7. Yanni

  Katowice 2011

  [quote name='Darianna']a na piechotkę z pkp dojdę prostą drogą do spodka? :D[/QUOTE] To najlepsze rozwiązanie z dworca na piechotkę -moim krokiem to 10 minut :) Dworca jako takiego nie ma w chwili obecnej. Słowo "Dworzec" to może nie najlepsze okreslenie -w tej chwili to jeden wielki plac budowy i dwa perony pośrodku ale idzie żyć :)
 8. Yanni

  CAC Ostrava, 9-10.04.2011 (CZ)

  Czy ktoś moze mi pomóc i powiedzieć czy w tej obsadzie sędziowskiej widzi w IX grupie rasę shih tzu lub słowa "pozostałe rasy" Bo chyba cos nie dowidzę :)
 9. Yanni

  Katowice 2011

  [quote name='maga18']jakby mi oddali 20 zł to bym sie nie pogniewala :grins:[/QUOTE] Będziesz miała przynajmniej na parking :):):) bo opłata parkingowa w tym roku to 20 złotych.Jak na miedzynarodówkę to uważam, ze nie jest duża kwota - i mniejsza niż rok temu (30 zł) .No ale ..to w końcu Katowice- jak zwykle the best :):):)
 10. Yanni

  Grzegorz Robak (PL)

  [quote name='Foxowa']A ktoś może powiedzieć co lubi w grzywaczach, lub ogólnie w ozdóbkach?[/QUOTE] Wydaje mi się ,że to będzie debiut tego Pana w IX gr. -ale pewien nie jestem >
 11. Yanni

  Częstochowa - krajowa - 17.04.2011

  [quote name='Błyskotka']My już zgłoszeni, opłaceni i potwierdzeni ;)[/QUOTE] Ciesz się że już zapłaciłaś bo w dniu wystawy by cie to skrobneło w wys. 200 złotych :):):) Od tego roku kocham Częstochowę hi hi
 12. Yanni

  Katowice 2011

  [quote name='Kisses']Yanni, a wiadomo Ci może, czy oddział planuje wrzucić listę JH?[/QUOTE] Niestety nie wiem -tak blisko z oddziałem nie jestem:(
 13. Yanni

  Częstochowa - krajowa - 17.04.2011

  A to chyba jest międzynarodówka ? bo opłata za baby 50 zł !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Oszaleli dokumentnie !
 14. Yanni

  Katowice 2011

  Ja uwielbiam wystawę Katowicką nie z powodu tego ze jestem członkiem oddzialu tylko ze wg. mnie tam wszystko gra i jest dopięte na ostatni guzik. Co tam poprawiac skoro nie da sie wszystkim dogodzić? Nie potrafie sobie przypomniec o tych toaletach ale chyba nie były płatne. Parking kosztował 30 zlotych więc przy Poznaniu to jak za darmo. Miejsca było sporo na parkingu. Ja juz sie nie moge doczekac katowickiej wystawy.
 15. Yanni

  Katowice 2011

  [quote name='pa-ttti'] płacę te pieniądze bo muszę, bo nie mam wyjścia. ale to jest zwykłe zdzierstwo. takie moje zdanie, mam do niego prawo.[/QUOTE] Masz wyjście -wystawy nie są obowiązkowe. W życiu bym nie pojechał gdzieś gdzie nie odpowiadają mi zwyczaje tam panujące. Po prostu stado koni by mnie tam nie zaciągneło !!! No bo jak można pojechać gdzieś gdzie nie można się wygodnie "rozpłaszczyć",nie ma gdzie usiąść ,kible są lub ich nie ma. No wytłumacz mi to jak można negować coś i jednocześnie się tam pchać i jeszcze za ten brak luksusu płacić !!!! nie mała kasę !!! I to nie pierwszy raz jak czytam ("najczęściej organizacja nieciekawa"). Ja nawet jak mi na czymś bardzo zależy nie dam z siebie idioty robić i to za własne pieniądze. Nie widzę w tym sensu aby sie tak męczyć na tej wystawie.Czy to czasami nie jest tak w twoim przypadku"'zrobię mamie na złość i odmroże sobie uszy"?? Mnie nie odpowiada wystawa w Poznaniu ze względu na cene parkingu (50 zł). Nie będę pracował pól dnia po to tylko aby moje auto postało na parkingu w Poznaniu za 50 zł. Z tego powodu ja poprostu nie jadę tam a bardzo bym chciał mieć tytuł "zwycięzca polski" Piszę ze mi sie to nie podoba na forum ale jestem konsekwentny -NIE JADĘ ! Katowicka wystawa nie jest jedyną wystawą międzynarodową i jak sie czuje MUS to się wybiera człowiek na inną - Głogów,Rzeszow Opole . Uważam że szkoda by mi było zdrowia i komfortu psychicznego aby za własne pieniądze przeżywać takie katorgi na jakie Cię naraża ta wystawa już nie wspomnę o piesku :)
×