Jump to content
Dogomania

hodowle shih tzu


mortiza

Recommended Posts

No ja znam tylko te 2 organizacje czyli zkwp i pkpr wiec na pewno kreci. Moj pies zadnego rodowodu nie ma a po drugie to wszelkie papiery jakie od niej dostalam sa podsteplowane pieczatka granica polnocy(a nie kudlate serduszka, ktora ta pani teraz uzywa) wiec nie wydaje mi sie zeby prowadzila to legalnie. Ja za kilka tyg. bede w polsce i pojde do sadu i sie dowiem czy mam jakiekolwiek szanse by z ta baba walczyc:mad: chyba, ze wypali plan Malenkiej:diabloti:
czas pokaze..............................................

Link to comment
Share on other sites

Ach i cos wspomniala o jakiejs rasie psow(ale nie doslyszalam jakiej bo chyba ona ma telefon walniety), ktora posiada ze wlasnie tamte pieski sa wystawowe......czyli z mojego punktu widzenia posiada psy, ktore moze sa zapisane na kogos innego w zkwp(bo pkpr wykryli, ze pani sz podstawia osoby)i sprzedaje rodowodowe tylko pewnie polowa z nich nie ma rodowodow..............

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Roxy'](...) po drugie to wszelkie papiery jakie od niej dostalam sa podsteplowane pieczatka granica polnocy[/quote]
:roflt::evil_lol:

Cokolwiek planujecie z [B]Malenka[/B] - powodzenia, chociaz mysle ze sad bylby lepszy. Ja co chwila znajduje w necie przekrety tej pani...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UTAAP']Przykro mi [B]Malenka [/B]:( . W jakim wieku jest twoja suczka? Wez pod uwage, ze czasem tak tez sie zdarzy nawet jak hodowca przyklada wszelkich staran do hodowli (choc oczywiscie nie chce tutaj nikogo bronic...)[/quote]

2 lata

Słuchajcie, strasznie spodobał mi się zapisek w aukcji Pani Szczotok

"CHIPY ZAKŁADANE SĄ DLATEGO, GDYŻ NIE UCZZCIWI HODOWCY PODWÓJNIE CZASAMI TATUOWALI PSY !! CHIP JEST NIE DO PODROBIENIA !!!!!!!!! "

:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Sama sprzedała mojej koleżance psa z tym samym numerem tatuażu co ma moja sunia

:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Taaa, ona ma ten piekny tekst w kazdym swoim ogloszeniu :mad:
Jej chodzi o to, ze jak kupujacy przeczyta "chip" to sobie pomysli "Oooo, no to ta hodowla naprawde dba o psy i musza byc w porzadku i napewno mnie nie oszukaja" - normalnie paradoks!!
Osoba ktora nie ma pojecia co sie dzieje, juz nikomu nie moze wierzyc i trzeba dzwonic po instytucjach i wszystko sprawdzac, czy sie wszystkie najdrobniejsze dane zgadzaja :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Ja, gdyby nie to forum pewnie nadal bym myslala, ze moj pies ma rodowod poniewaz w ogole nie orientowalam sie "w tych sprawach". Teraz to co innego..... ale niestety na bledach czlowiek sie uczy. Mam nadzieje, ze piesek chociaz bedzie zdrowy, tylko jak pisalam problemy mam z uszami:placz:ale mysle, ze damy rade:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Roxy']Ja, gdyby nie to forum pewnie nadal bym myslala, ze moj pies ma rodowod poniewaz w ogole nie orientowalam sie "w tych sprawach". Teraz to co innego..... ale niestety na bledach czlowiek sie uczy. Mam nadzieje, ze piesek chociaz bedzie zdrowy, tylko jak pisalam problemy mam z uszami:placz:ale mysle, ze damy rade:lol:[/quote]

Wszystkie psy od Szczoty mają drożdżaki :mad:

Kup tą maść panolog o której już Ci kiedyś pisałam, i smaruj przez miesiąc i wtedy będzie dobrze :razz:

Masz rację, człowiek się uczy na błędach, ja też się na tym nie znałam, też zostałam oszukana, zresztą takich jak my jest niestety więcej

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, czy wy pisalyscie np na allegro jakies komentarze dla niej? Uwazam ze o takich rzeczach (drozdzaki w uszach) powinnyscie napisac, bo patrzac na jej opinie to ma same dobre, nikt na nia nie narzeka. A skoro oba wasze psy cieprpia na to samo, to to juz nie musi byc przypadek :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Witajcie. He he dzwonilam do szczoty i jej powiedzialam, ze kupilam pieska od niej i chce go wystawic ale w zkwp nie moge wiec gdzie?????????? a ona do mnie czy dostalam rodowod a ja mowie, ze tylkko rodzicow a pieska a nie mam rodowodu a ona mowi, ze jest tylko ze hodowlany. Wiec ja do niej, ze mnie oszukala bo rodowod to rodowod a ona, ze hodowlany sie liczy gdy dopuszczam psa bo to swiadczy o czystej rasie!!! a i jeszcze powiedziala, ze sie zawsze pyta czy to ma byc pies na kolanka czy na wystawty bo taki na w ystawy to ma za 3tys!!!!!!!!! z tego co pamietam to miala psy za 1.200 i za 1.400 te drozsze to pewnie z rodowodem zapisane na kogos innego. Ale nie slyszalam takiej sumy jak 3tys!!!!! straszna oszustka!!!!!!!!! wiec jej powiedzilam, ze mnie oszukala i ja tego tak nie zostawie!!!!
Podla klamczucha!!!!!!!! za kazdym razem gdy do niej dzwonie to mowi inaczej. Trzeba by ja nagrac i sie pobawic:mad:

Link to comment
Share on other sites

No można mieć "ułańską fantazję" ale żeby aż taką .Ta Szczota mnie zadziwia !!! Przecież piesek żeby mogł być reproduktorem musi przynajmniej 3 wystawy zaliczyć na ocenę dokonałą i żeby tego dokonać to musi najpierw posiadać rodowód. Więc jak ona sobie to wyobraża.Ona Cię ma za laika -dlatego sie tak z tobą bawi. Ty od czasu do czasu w ramch wolnych środków na telefon (bo widzę że mieszkasz teraz w Atenach a to pewnie nie jest tanie) podzwoń do niej i nie daj jej spokoju-pomęcz ja troszke. Bo z tym sądem to chyba trzeba dać sobie spokój. Cieszę się że piesek jest zdrowy i śliczny. Daj jakieś nowe fotki jak masz. Ciekawi mnie jak wygląda teraz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Roxy']Witajcie. He he dzwonilam do szczoty i jej powiedzialam, ze kupilam pieska od niej i chce go wystawic ale w zkwp nie moge wiec gdzie?????????? a ona do mnie czy dostalam rodowod a ja mowie, ze tylkko rodzicow a pieska a nie mam rodowodu a ona mowi, ze jest tylko ze hodowlany. Wiec ja do niej, ze mnie oszukala bo rodowod to rodowod a ona, ze hodowlany sie liczy gdy dopuszczam psa bo to swiadczy o czystej rasie!!! a i jeszcze powiedziala, ze sie zawsze pyta czy to ma byc pies na kolanka czy na wystawty bo taki na w ystawy to ma za 3tys!!!!!!!!! z tego co pamietam to miala psy za 1.200 i za 1.400 te drozsze to pewnie z rodowodem zapisane na kogos innego. Ale nie slyszalam takiej sumy jak 3tys!!!!! straszna oszustka!!!!!!!!! wiec jej powiedzilam, ze mnie oszukala i ja tego tak nie zostawie!!!!
Podla klamczucha!!!!!!!! za kazdym razem gdy do niej dzwonie to mowi inaczej. Trzeba by ja nagrac i sie pobawic:mad:[/quote]

To spytaj ją skąd ma psy z rodowodem za 3 tysiące jak została w zeszłym roku wyrzucona ze Związku Kynologicznego :mad:

Link to comment
Share on other sites

:diabloti: oczywiscie, ze sie jej spytam!!!!!! poprostu dzwonie do niej " na raty" zeby ja troszke podenerwowac. Ja powiedzialam, ze nie popuszcze! Nie lubie oszustow!!!! ja nie musialam kupowac pieska z rodowodem ale jak patrzylam na ceny za 700 - 800 bez a za 1.200 z rodowodem to wolalam rodowod tym bardziej, ze z rozmowy widac bylo, ze kobitaka zna sie na rzeczy..... a ja wcale:-( wiec kupilam a tu wyszlo szydlo z worka!!! na bledach sie uczymy....

Link to comment
Share on other sites

Witajcie,
Jestem nowa na forum jak widać, i przeczytałam ten wątek dokładnie. I stąd moje wątpliwości ponieważ chce kupic psa w Hodowli Pumilo, zna ktoś może? I czy ta Pani Sz. wystawia psy tylko na allegro? Bo tam też szukałam. Martwie się, bo zupełnie nie wiem jak teraz to wygląda, bo mam psa 12-letniego z rodowodem i tam dostałam porządną książeczkę i ma tatuaz.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...