Jump to content
Dogomania

Falko ['] do spłacenia 245 zł!!! Pomóżcie, proszę....


ulvhedinn

Recommended Posts

Falko to mały, kluskowaty psi dzieciak. Czarny, podpalany z wielkimi kłapciatymi uszami, z grubymi łapkami, z zabawną mordką.... Zwykły kundelek, ale jak to dziecak- słodki :loveu: Takie szczeniaki tuli się i całuje, do takich szczeniaków na spacerze ludzie piszczą "tiu, tiu, tiu..."
Jednak Falko nie zasługuje na to. Jego przeznaczeniem miała być igła i trucizna kończąca trwające zaledwie 7 tygodni życie....

Falko jest niewidomy.
To jest kłopot neurologiczny- albo niedorozwój nerwu wzrokowego, albo coś w mózgu.


Do schroniska trafił z opowieścią, że kogoś pogryzł. Z powodu braku szans na adopcję miał byc uśpiony, na szczęście ktoś z pracowników przypomniał sobie, że mówiłam, żeby mi takie niedoróbki zgłaszać ;)

Falko ma apetyt, ma głos jak trąba jerychońska (w drodze ostro protestował przeciwko transporterkowi), próbuje się bawić, skakać....
Ma też bardzo nieładny, gruby brzuszek i chyba jakieś zaburzenia równowagi (albo słabe łapki), bo chwilami się wywraca.

----------------------------------------------------
Falko nie żyje.

[B]Dzięki uprzejmosci kliniki i "tajemniczemu sponsorowi" do spłacenia pozostało [COLOR=red]jedynie 245 zł[/COLOR]. To naprawdę bardzo, bardzo mało- sam rezonans to koszt 800 zł!!!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 163
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Już chyba wiem, co to znaczy, że "pogryzł". Falko faktycznie kiedy miał juz dość bycia na rękach, (a może się poczuł niepewnie) zaczął warczeć i pogryzać. Jednak po pierwsze, to naprawdę mały dzieciak i równie dobrze mozna by mówić o groźnej napaści dwulatka, który kogos pacnął wiaderkiem, a po drugie- Falko bardzo ładnie reaguje na sygnały, przerywa podgryzanie na pisk, a zdecydowane oburkanie i przytrzymanie szybko mu wyjaśniły, że nie ma co się stawiać. Widać, że go mama nauczyła ;)

On potrzebuje z jednej strony porzadnego wychowania, jak każdy psi dzieciak, a drugiej- musi zaufać człowiekowi, bo to człowiek będzie jego przewodnikiem po świecie ciemności.....

Link to comment
Share on other sites

Już, już ;)

Nie byłomnie, bo miałam zjedzony modem (i nie była to sprawka szczeniaka.....)

[img]http://img560.imageshack.us/img560/2995/csc1500.jpg[/img]

[img]http://img846.imageshack.us/img846/2839/csc1499.jpg[/img]

[img]http://img849.imageshack.us/img849/1534/csc1498.jpg[/img]

[img]http://img710.imageshack.us/img710/373/dsc1495t.jpg[/img]

Postaram się zrobić mu jakieś ładniejsze fotki, chociaż to taki owsik, że ciężko go złapać w obiektyw ;)

Link to comment
Share on other sites

super :) tak więc ogarnę 'swoje' psy i zrobię kilka ogłoszeń.
podaj proszę namiary :)[quote name='ulvhedinn']Myślę, że tak, to raczej kwestia odpowiedzialnego domku i tyle ;) chłopak jest też na najlepszej drodze do nauki czystości- w kojcu wyraźnie stara się nie brudzic. Po zakończeniu szczepień potrenujemy wywalanie smarkatego na dwór :)[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

oj, mam dwa ślepki, ale starunie....
a tu - serce pęka - takie dziecko :(

jednorazowo na razie pomogę wpłatą (niedużą, bo z ilością psów i deklaracji dawno przesadziłam)
na stałe nie mam odwagi złożyć deklaracji, ale na pewno nie tylko jeden raz pomogę ;)
proszę o nr konta

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Korenia']Kiedy młody będzie mógł już wychodzić na dwór? Trza mu będzie machnąć sesyjkę z zielonej trawce![/QUOTE]

Pękniesz ze śmiechu. Na razie nawet nie jest zaszczepiony, bo kończy.... obserwację w kierunku wścieklizny. Przez idiotów, którzy uparcie twierdzili, ze ich pogryzł.


Mieszkanie już całkiem nieźle poznał, lata, rozrabia i koty mi próbuje mamlać (koty spokojnie ewakuują się poza zasieg młodego).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']Pękniesz ze śmiechu. Na razie nawet nie jest zaszczepiony, bo kończy.... obserwację w kierunku wścieklizny. Przez idiotów, którzy uparcie twierdzili, ze ich pogryzł.


Mieszkanie już całkiem nieźle poznał, lata, rozrabia i koty mi próbuje mamlać (koty spokojnie ewakuują się poza zasieg młodego).[/QUOTE]
O ja :O xD No to nieźle :D Myślałam, że może już na dniach, a tu dupa...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...