Jump to content
Dogomania

Falko ['] do spłacenia 245 zł!!! Pomóżcie, proszę....


ulvhedinn

Recommended Posts

  • Replies 163
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ulvhedinn']Z dobrych wieści- jest lepiej. Jeszcze nie dobrze, ale lepiej. Niestety jedyne działające metody wychowawcze nie należą do "szkolenia pozytywnego".....[/QUOTE]

no coz ale jesli nic innego nie skutkuje to co tu robic?;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']Z dobrych wieści- jest lepiej. Jeszcze nie dobrze, ale lepiej. Niestety jedyne działające metody wychowawcze nie należą do "szkolenia pozytywnego".....[/QUOTE]
ulv, szkolenie pozytywne wg mnie nie daje żadnych efektów przy psach z takimi problemami (agresja itd.).
Osobiście nie wyobrażam sobie, żeby podczas pracy w schronisku tiutiać się z psem, który mało ci ręki nie odgryzie...
Metody awersyjne dadzą tu lepszy efekt, a pozytywnie będzie psa można wzmacniać jak trochę się wyleczy z tej miskowej fobii.

PS. Dogo mnie denerwuje, tyle wątków i bannerków, a ja tylko dwa mogę mieć...

Link to comment
Share on other sites

Mnie to wnerwia niepomiernie....

To ze szkoleniem pozytywnym, to była lekka ironia, związana z często forsowanym na dogo "pozytywniejedyniesłuszniemyśleniem" ;) a zarazem hmm... eufemizm, opisujący metody pracy z Falko. Dość często jakby nie było, mam na DT benki, a to nie są psy, które się "ciućka" ;)

Falko bardzo mocno reaguje na ostre dźwięki, np wyjącą karetkę, policję, alarm- szczeka, jest zainteresowany i podkręcony.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']Mnie to wnerwia niepomiernie....

To ze szkoleniem pozytywnym, to była lekka ironia, związana z często forsowanym na dogo "pozytywniejedyniesłuszniemyśleniem" ;) a zarazem hmm... eufemizm, opisujący metody pracy z Falko. Dość często jakby nie było, mam na DT benki, a to nie są psy, które się "ciućka" ;)

[/QUOTE]
ulv, nic złego nie miałam na myśli,
ja też nie jestem 100 % za pozytywnym szkoleniem, mam swoją teorię :oops:

Link to comment
Share on other sites

Ostatnio moja siostra była na Krupówkach, gościu sprzedawał szczeniaka, bardzo podobnego do Falko, tylko starszego. Szczenior był sprzedawany jako mix labka z ONem za 300zł:p :shake:
Falko też tak trzeba ogłaszać, może szybciej pójdzie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...