Jump to content
Dogomania

Falko ['] do spłacenia 245 zł!!! Pomóżcie, proszę....


ulvhedinn

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 163
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Młody rozrabia, szaleje, wcale sie nie przejmuje swoim kalectwem. Jest trochę złośnik, ale szybko się uczy że ze mną to nie przejdzie i wymuszanie nic nie da. Super reaguje na sygnały dźwiękowe od innych psów.


Wtrąbił juz całą pakę Puriny ProPlan, teraz wcina Eukanubę (dostaliśmy dzięki Iskrze :) ) Kupiłam mu też dwie następne paczuszki Puriny bo akurat była promocja....

Wczoraj został zaszczepiony na wirusy. Wcale się nie przejął, czuje się super i u doktora nie płakał ;)

Link to comment
Share on other sites

Można jak najbardziej- albo okaże się że COŚ można zrobić i poprawić mu wzrok - wtedy albo jego ewentualny DS zaczeka, albo wręcz mały będzie leczony juz w domu, albo sie nic nie da zrobić - i potrzebny jest jak najszybciej domek, który będzie się nim zajmował indywidualnie....

Diagnostyka przełozona na jutro- HELP!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Dzięki :)

Falko miał badane oczy- i niestety same oczy fizycznie są zupełnie w porządku. A to oznacza, że problem tkwi albo w nerwie wzrokowym, albo w mózgu......
Póki co mam go obserwowac, czy nie wykazuje żadnych objawów neurologicznych i podawać krasivan.

Link to comment
Share on other sites

No i d...a.

Pojawił się potencjalny domek, bardzo chętny i zapewniający że sobie poradzi (domek jako taki fajny, mają suczkę, koty, wszystko bardzo zadbane). Wytrzymali od wczoraj wieczorem do teraz.

[B]Szukam dla Falko innego DT. Bardzo pilnie!!!!![/B]

Falko po pierwsze robi się złośnikiem i trzeba go powychowywać, po drugie, jak to szczeniak- wymaga sporego zaangażowania. A w tej chwili nie wyrabiam nawet z nauką czystości u młodego.... za duzo zwierzów.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[B]Falko MUSI znaleźć inny tymczas. [/B]
[B]Kogos kto ma czas i wiedzę. [/B]

Mały potrzebuje indywidualnej pracy, zarówno nad zachowaniem, jak i nad czystością..... Niestety wszelkie pozytywne próby szkolenia zawiodły, także ignorowanie warkotu przy misce i było coraz gorzej, dopiero ustawianie za każdym warkotem daje jakiekolwiek efekty.

Prawda jest taka, że aczkolwiek większość czasu Falko jest uroczym dzieciakim i przekochanym, to w takim stanie jak w tej chwili kwalifikuje sie do eutanazji- to nie jest drobna agresja, tylko poważny atak a do tego pies jest niewidomy. Czyli w 100% nieadopcyjny. Na razie to maluch, ale coraz sprawniej posługujacy się węchem i słuchem, rośnie, zęby też mu rosną i z czasem takie ataki mogą stać się naprawdę niebezpieczne.

W dodatku mojej psy zaczęły sie złościć na gówniarza, juz na wyjeździe Maniek włoił mu w d.... więc mały spora częśc czasu będzie spędzał w klatce.

Link to comment
Share on other sites

zagladam na prosbe kobietki ktora ofa wkleila na watek mojej luczity;)
ja dokladam dyche.. tylko prosba jesli to prejdzie prosze mnie ponaglic pw;)
bo zapominam z racji tego ze za duzo am na glowie;)
z gory dzieki


sliczny ten wasz maluszek:) psie dziecko ale slodkie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...