Jump to content
Dogomania

Ekipa z zielonego dżipa, czyli Avril, Iwan, Tekila i Kali :D


omry

Recommended Posts

O, to może podpowiesz co kupić Obkowi?
Kongi go nie jarają piłki gumowe niespecjalnie, orki go nie jarają, ringo i inne takie niespecjalnie. Lubi piszczałki, ale te żyją średnio 5min. Lubi liny i gryzaki szmaciane, ale tylko wtedy kiedy jestem na drugim końcu szmaty:razz: Boomerball odpada ze względu na brak miejsca.Chciałabym,żeby coś mógł sobie pogryźć. :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Obama']O, to może podpowiesz co kupić Obkowi?
Kongi go nie jarają piłki gumowe niespecjalnie, orki go nie jarają, ringo i inne takie niespecjalnie. Lubi piszczałki, ale te żyją średnio 5min. Lubi liny i gryzaki szmaciane, ale tylko wtedy kiedy jestem na drugim końcu szmaty:razz: Boomerball odpada ze względu na brak miejsca.Chciałabym,żeby coś mógł sobie pogryźć. :shake:[/QUOTE]

Ale jakie Kongi go nie jarają? :cool3:
Szczerze nie mam póki co nic specjalnego dla takich psów jak ttb czy molosy. Jedyne co to jajo. Fioletowe :loveu::evil_lol:
Wszystko dla 'standardowych' piesków jest póki co. Oczywiście zamierzam to zmienić, ale tak jak pisałam wcześniej, jest to niemożliwe tak od razu.

Jak już się wystawię na światło dzienne to bardzo proszę o krytykę i komentarze, bez wątpienia sklep nie będzie idealny, ale będę się starać, by zmierzał w dobrą stronę :razz:

Link to comment
Share on other sites

Skineezz nie mam, ale coś podobnego owszem :razz:
Czy ceny będą w miarę to pewnie każdy sam sobie odpowie. To jest jednak sklep, więc nastawiam się na zysk i za darmo oddawać niczego nie będę :razz: To, co włożyłam w zakup to jedno, ale koszt cła i VATu był kosmiczny, szczerze nie spodziewałam się aż takiej ceny.
Z kilka dni będziecie oceniać i decydować, czy warto :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Oj przecież nie twierdzę że za darmo :) Wiadomo że też musisz na tym zarobić :) Chodziło mi bardziej o to że takich sklepów jest dużo, trzeba się jakoś przebić żeby wyjść na swoje.
Asortyment z tego co dopatrzyłam się na zdjęciu będzie fajny i markowy. Idealny dla dogomaniaków i ich piesków :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasi i Lena']Oj przecież nie twierdzę że za darmo :) Wiadomo że też musisz na tym zarobić :) Chodziło mi bardziej o to że takich sklepów jest dużo, trzeba się jakoś przebić żeby wyjść na swoje.
Asortyment z tego co dopatrzyłam się na zdjęciu będzie fajny i markowy. Idealny dla dogomaniaków i ich piesków :)[/QUOTE]

Mam ten plus, że znam dogomaniackie wymagania od środka i postaram się ludzi zadowolić, choć zdaję sobie sprawę z tego, że wszystkich się nie da :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog193']O. Ja potrzebuję fajnej, miękkiej piłki na sznurku. Coś się znajdzie? ;)[/QUOTE]

Nie mam piłek na sznurku niestety :roll: Chciałam, ale w zamian wzięłam coś innego jak na złość.
Miękkiej to znaczy jakiej konkretnie?

Mam tylko coś takiego, ale to raczej nie o to Ci chodzi :evil_lol:
[IMG]http://www.cleanrun.com/images/products/6624.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Szkoda. To zamówię z IPOsklepu.
Nie wiem czy macałaś funny kiedyś? O taką mi chodzi, taką gąbczastą.

Niestety nie o to, bo potrzebuję konkretnie piłki na końcu, żeby Jupi wyraźnie widział, że tam ta piłka jest. Potrzebuję do nagradzania we flyballu, bo niestety jak mój pies ma piłkę to nic innego nie jest atrakcyjniejsze i muszę go nagradzać drugą piłką - a nie chcę jej wyrzucać, bo trudniej wtedy psa szybko złapać, jak np musi bieg powtarzać. Dlatego najlepiej nagradzać szarpakiem, żeby mieć psa przy sobie, ale cóż - nie z Jupim :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog193']Szkoda. To zamówię z IPOsklepu.
Nie wiem czy macałaś funny kiedyś? O taką mi chodzi, taką gąbczastą.

Niestety nie o to, bo potrzebuję konkretnie piłki na końcu, żeby Jupi wyraźnie widział, że tam ta piłka jest. Potrzebuję do nagradzania we flyballu, bo niestety jak mój pies ma piłkę to nic innego nie jest atrakcyjniejsze i muszę go nagradzać drugą piłką - a nie chcę jej wyrzucać, bo trudniej wtedy psa szybko złapać, jak np musi bieg powtarzać. Dlatego najlepiej nagradzać szarpakiem, żeby mieć psa przy sobie, ale cóż - nie z Jupim :eviltong:[/QUOTE]

Wiem o jaką Ci chodzi :cool3:
Przypomniałaś mi, że też miałam z Kurą chodzić na flyball i się nic nie odzywają do nas. Jutro zadzwonię i się dopytam :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog193']Szkoda. To zamówię z IPOsklepu.
Nie wiem czy macałaś funny kiedyś? O taką mi chodzi, taką gąbczastą.

Niestety nie o to, bo potrzebuję konkretnie piłki na końcu, żeby Jupi wyraźnie widział, że tam ta piłka jest. Potrzebuję do nagradzania we flyballu, bo niestety jak mój pies ma piłkę to nic innego nie jest atrakcyjniejsze i muszę go nagradzać drugą piłką - a nie chcę jej wyrzucać, bo trudniej wtedy psa szybko złapać, jak np musi bieg powtarzać. Dlatego najlepiej nagradzać szarpakiem, żeby mieć psa przy sobie, ale cóż - nie z Jupim :eviltong:[/QUOTE]
sprawdź rogz grinz- mega piłka i ma dziurki, spokojnie można sobie sznurek przewlec. Jest miękka, raczej wytrzymała i fajnie się odbija, no i nie kosztuje majątku

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lucky.']w życiu nie widziałam tylu super zabawek na oczy!
jaram się razem z Paulą :D[/QUOTE]

Megan też :evil_lol:

[url]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/v/t34.0-12/10167937_286590548170704_8946114531052598650_n.jpg?oh=7d199290c39b5631022f128c29c59a21&oe=534A0291&__gda__=1397350582_e5129c16f570bafb8cf78cf528d84694[/url]
[url]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/v/t34.0-12/1978870_286574368172322_9213858779400511355_n.jpg?oh=3f60e39529d7b0e866ce344818141623&oe=534A7451&__gda__=1397362320_a9830a069dcf170cbdfb53ae7638b675[/url]

Link to comment
Share on other sites

Noo jeszcze troszkę, mam trochę obsuwę, ale nie dam rady tego przyspieszyć.

Właśnie zrobiłam z Kurą 15 km rowerem szybkim tempem, a ten potwór nawet się nie zziajał. A wczoraj była u nas Megi z końcówką cieczki i Iwan dzisiaj lata za kocicami, jakby były sukami. Coś mu na starość się popieprzyło :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...