Jump to content
Dogomania

Bielsk Podlaski - kolejne szczeniaki, prosimy o pomoc w znalezieniu domów.


Pipi

Recommended Posts

Pipi najdroższa ja myślę że Ty nawet nie powinnaś zajmować się taki rzeczami jak aktywacja ogłoszeń bo jak widzisz to nie problem dla nas aktywować te ogłoszenia.Dziewczyny od ogłoszeń ,dobre dusze nasze, proszę o wpisywanie w ogłoszeniach maila
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] tak ja suślik pisze do tej poczty ma dostęp 6 osób,(Pipi też) więc to nie problem porobić aktywację i Pipi odciążyć!!!szczeniaki to też nasz priorytet na dzień dzisiejszy w szukaniu im domków!.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 217
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Widzę, że narobiłam kłopotu z tymi ogłoszeniami. Więcej nie będę.
Przed zamówieniem tych ogłoszeń pytałam jakie namiary podać. Dostałam takie i takie przekazałam.

Od poniedziałku, a w zasadzie od zeszłego tygodnia proszę o treść ogłoszeń dla tych drugich szczeniaczków. Jeśli ogłoszenia mają się ukazać jutro - na weekend, to tekst ogłoszeń powinien być w mojej skrzynce najpóźniej jutro rano.
Treść ogłoszeń oraz dane kontaktowe.
Na stronach ogłoszeń nie ma czegoś takiego jak: adres do aktywacji. Adres kontaktowy jest równocześnie adresem do aktywacji. Kto odbiera odpowiedzi zainteresowanych , ten aktywuje ogłoszenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Widzę, że narobiłam kłopotu z tymi ogłoszeniami. Więcej nie będę.
Przed zamówieniem tych ogłoszeń pytałam jakie namiary podać. Dostałam takie i takie przekazałam.

Od poniedziałku, a w zasadzie od zeszłego tygodnia proszę o treść ogłoszeń dla tych drugich szczeniaczków. Jeśli ogłoszenia mają się ukazać jutro - na weekend, to tekst ogłoszeń powinien być w mojej skrzynce najpóźniej jutro rano.
Treść ogłoszeń oraz dane kontaktowe.
Na stronach ogłoszeń nie ma czegoś takiego jak: adres do aktywacji. Adres kontaktowy jest równocześnie adresem do aktywacji. Kto odbiera odpowiedzi zainteresowanych , ten aktywuje ogłoszenia.[/QUOTE]
elik Ty robisz ogromną przysługę a nie kłopot:) Dziękujemy!!!
Chcemy po prostu wyręczyć Pipi z takich spraw jak aktywacja bo to trochę czasu zajmuje.
Jeżeli mogłabyś to poprosimy żeby do ogłoszeń podawać adres:[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] jako kontaktowy to i tam będzie można aktywować ogłoszenia tak to rozumiem? a nr tel do Pipi.
Pipi oczywiście też ma dostęp do tego adresu.

Link to comment
Share on other sites

Napisałam Pipi na pw taki tam tekst do ogłoszeń o szczeniaczkach z Popław. Poprosiłam o korektę i przesłanie na mejla elik, bo ja nie mam jej mejla. Moze chociaz jakieś kawałki uda sie wykorzystać, albo troche pozmieniać. Dokładnie nie wiedziałam jaki to ma być tekst, długi, krótki, czy inny bo nigdy nie robiłam ogłoszeń. Mam nadzieję, że Irenka rzuci swoim oczkiem na tekścik i podeśle elik na czas. Dzięki za ogłoszenia elik.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doris66']Napisałam Pipi na pw taki tam tekst do ogłoszeń o szczeniaczkach z Popław. Poprosiłam o korektę i przesłanie na mejla elik, bo ja nie mam jej mejla. Moze chociaz jakieś kawałki uda sie wykorzystać, albo troche pozmieniać. Dokładnie nie wiedziałam jaki to ma być tekst, długi, krótki, czy inny bo nigdy nie robiłam ogłoszeń. Mam nadzieję, że Irenka rzuci swoim oczkiem na tekścik i podeśle elik na czas. Dzięki za ogłoszenia elik.[/QUOTE]

oj, jaka skromna jestes Dorotko. . . .a ja niczego nie musze poprawiac. Tekst jest jak najbardziej piekny, tak uwazam. Sami zobaczcie

"Na jednej z podlaskich wsi, bezimienna opuszczona sunia urodziła dziesięcioro szczeniąt. Troskliwie się nimi opiekowała, chroniła, osłaniała swoim ciałem, uczyła wszystkiego czego każda psia mama chce nauczyć swoje dzieci. Była z nimi cały czas i opuszczała je tylko na chwilę, zmuszona szukać pożywienia dla siebie i dla nich.
Ale szczenięta rosły i z każdym dniem coraz bardziej interesował je świat na zewnątrz obskurnego chlewika, gdzie się urodziły. Poza tym mleka mamy zabrakło dla wszystkich, głód zmusił je do wyjścia na zewnatrz i wtedy miejscowi ludzie dowiedzieli się o ich istnieniu. Bezpieczny świat szczeniąt prysł jak bańka mydlana. Gonione głodem wędrowały od domu do domu żebrząc o pożywienie i szukając schronienia. Szczenięta głodowały a ich matka narażała swoje życie aby zdobyć coś do zjedzenia.
Znaleźli się dobrzy ludzie, którym los tej psiej rodziny, matki i jej dzieci, nie był obojętny, i którzy postanowili psiaki ocalić.
Matka, nieduża czarno biała sunia, inteligenta , łagodna i troskliwa oraz jej ośmioro, też czarno białych, uroczych maluchów pilnie potrzebuje naszej pomocy.
Suńki ( i jeden piesek ) są zdrowe, odrobaczone, z ogromnym apetytem na życie czekają na ciepłe domki i troskliwych opiekunów. W zamian ofiarują wierność, przywiązanie i bezwarunkową psią miłość na dobre i na złe.
Okażmy nasze człowieczeństwo, nie pozwólmy tej psiej rodzinie zginąc i cierpieć poniewierkę, głód i choroby.
Pomóżmy. W ten sposób nie zmienimy całego świata ale świat sie zmieni dla tych psiaków na zawsze. "

Tylko jeszcze trzeba dopisac tak jak zawsze, ze pies nie jest rzeczą, nie licytuj. . . . .i cos tam cos tam. . . .

Elik, ja nie mam Twojego maila chyba, bo szukalam i nie moge znalezc. Prosze podaj na pw, to przesle Ci ten tekst.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pipi']...Elik, ja nie mam Twojego maila chyba, bo szukalam i nie moge znalezc. Prosze podaj na pw, to przesle Ci ten tekst.[/QUOTE]
Adres e-mail, jeśli ktoś go podał, można znaleźć w profilu. Ja swój podałam, ale mogę i na wątku :) [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
Pipi, tekstu nie dostałam, ale skoro jest na wątku to nie muszę, chyba że wysłałaś z korektą, to wyślij jeszcze raz, albo wklej tu na wątek. Prosiłam o przesłanie na maila, bo nie wiedziałam czy znajdę czas aby wpaść na wątek.
Dam znać CatAnget, że jutro może zacząć ogłaszać szczeniorki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']
Na stronach ogłoszeń nie ma czegoś takiego jak: adres do aktywacji. Adres kontaktowy jest równocześnie adresem do aktywacji. Kto odbiera odpowiedzi zainteresowanych , ten aktywuje ogłoszenia.[/QUOTE]

A właśnie, że jest takie coś :) dlatego pytam zawsze o maila do aktywacji ogłoszeń :) mail do kontaktu może być inny :)i do aktywacji inny :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='CatAngel']A właśnie, że jest takie coś :) dlatego pytam zawsze o maila do aktywacji ogłoszeń :) mail do kontaktu może być inny :)i do aktywacji inny :p[/QUOTE]
O Ty Kocie !
Dzisiaj to nie powiem Ci Złoty, Kochany, Anielski, jak to zwykle, ale powiem Niedobry Kocie, czemu mi nie powiedziałaś, że to tak jest. Pytasz o adres, a mnie to zawsze kojarzyło sie z tym, który potem odbiera maile od zainteresowanych.
W takim razie podaj do aktywacji [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Czy zrobisz ogłoszenia dla tych drugich psiaków na ten weekend ? Zdjęcia pięknie Pipi przygotowała, tekst też super, tylko siadać i ogłaszać :diabloti:

A tak w ogóle to co Ty o tak późnej porze robisz ? Zamiast spać, to na dogo siedzisz ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']O Ty Kocie !
Dzisiaj to nie powiem Ci Złoty, Kochany, Anielski, jak to zwykle, ale powiem Niedobry Kocie, czemu mi nie powiedziałaś, że to tak jest. Pytasz o adres, a mnie to zawsze kojarzyło sie z tym, który potem odbiera maile od zainteresowanych.
W takim razie podaj do aktywacji [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Czy zrobisz ogłoszenia dla tych drugich psiaków na ten weekend ? Zdjęcia pięknie Pipi przygotowała, tekst też super, tylko siadać i ogłaszać :diabloti:

A tak w ogóle to co Ty o tak późnej porze robisz ? Zamiast spać, to na dogo siedzisz ?[/QUOTE]

Ogłoszenia robię :] o tej porze też :)
Mail do aktywacji podaję inny zawsze :) dlatego pytam o taki mail :) Ludzie czasami piszą o adopcje na mail aktywacyjne a czasami na ten który widnieje w ogłoszeniu :)
Tak ogłoszenia bedę puszczać w ten weekend(także po proszę treść i zdjęcia na pw :) :)

Link to comment
Share on other sites

Moja znajoma z ok. Ostrołęki, z Kurpi, szuka małego pieska do domu. Obiecała synkowi, który był w szpitalu na operacji, ze jak będzie dzelny, wezmą takiego malucha. Czy wsród szczeniaków jest taki, zeby był mały jak dorośnie?

Link to comment
Share on other sites

Tak , jasne że jest. U nas wszystkie wielkości psów są . Małe będą psiaki z tartaku ( jest piesek i sunia ). No i te popławianki też raczej bedą małe.
Tylko my prosimy zawsze o umowę adopcyjną i przed wydaniem psiaka sprawdzamy przyszły domek. No wiesz jakie warunki piesek będzie miał. Najgorzej jest z transportem, ale jak domek będzie super to transport można zorganizować. Niech ta znajoma odezwie się do nas, udzielimy wszelkich wyjasnień. Psiaki sa na fotkach na watku tez można obejrzeć.

Link to comment
Share on other sites

A czy moze byc suczka? Mam jedną sunię, ktora jest juz dorosła, bo miała raz szczeniaki. Przed wydaniem bedzie sterylizowana. Jest na prawdę mała i bardzo dobra. Do wszystkich przyjazna i do dorosłych i do dzieci i do kotów i do psów. Jest czysta. Jedyna jej wada, to slabo na smyczy chodzi, ale ja nad tym pracuję intensywnie i idzie jej co raz lepiej.
To jest Agusia
[IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy11/628612/1202032/40579480_p5212988.jpg[/IMG]

Jeśli ma byc piesek, to mam 3 pieseczki, ktore nie beda duże. Jeden to Borysek, okolo 3 m-ce. Jest bardzo grzeczny, ale na poczatku troche nieufny do ludzi.

Borysek /ten trzeci /
[IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy11/628612/1202032/40479545_p5142892.jpg[/IMG]

Wilczek/ urosnie gora przed kolano /
[IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy11/628612/1202032/40479548_p5142896.jpg[/IMG]
[IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy11/628612/1202032/40479551_p5142898.jpg[/IMG]

Groszek / nie bedzie duzy. jego mama siega przed kolano/
[IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy11/628612/1202032/40579483_p5212990.jpg[/IMG]

jesli moze byc sunia, to mam ich 9. Wszystkie raczej bedą male, a 2 z nich to juz na pewno. Jak moga byc dziewczynki, wkleje zdjecia kazdej po kolei.

Link to comment
Share on other sites

piesków do wyboru do koloru:)Na Wilczku ze trzy kolory:) Groszek to ma uszka piękne,ja to mam słabość do psich uszu:)
Pipi a czy dzwonią do Ciebie z ogłoszeń bo u mnie od jakiegoś czasu cisza zupełna:)
Przypomnijcie kiedy następne szczepienie szczeniaczków wypada?

Link to comment
Share on other sites

Pipi sprawdź w książeczkach i napisz kiedy szczyle z tartaku muszą być zaszczepione. ? Rude przed chwila były u mnie na kolacji. Takie głodne że prawie z reki mi jadły (tydzień ich nie było) . Kurcze żebym miała tabletki to od razu bym po Age dzwonia i akcja!!! Nie wiem co dalej ale tylko o takiej porze można je zastac pod moim domem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='buniaaga']a co tu pluć miała cieczkę biegało za nią stado psów do tej pory kończyło to się szczeniakami.[/QUOTE]
dlatego trzeba ją złapać i wysterylizować . o ile w ogóle się da złapać. Albo chociaż w najgorszym wypadku zastrzykiem ją załatwić. ale jak jest w ciąży to chyba nie można tak?
U Rudej który to miot może być? 4?
I córkę Rudej od tartacznych też by było dobrze chociaż zaszczepić.
Aj... wszystko trzeba, wszystko kosztuje, ciągle jest coś do zrobienia :( A nas tak mało :(

Link to comment
Share on other sites

Koszty to jedno, ale trudno, to psy przeze mnie dokarmiane i ja biorę koszty na siebie ale szansa odłowienia dzikiej suni jest marna. Jak są mega głodne to przychodzą około 22 lub 23 i siedzą na trawniku pod moim domem , ale dotknąć się nie pozwolą. Tylko tabletka wchodzi w grę, ale co zrobić w środku nocy z dziką suką ( jeśli już uda sie ją złapać ) to naprawde nie wiem. Ja mam 2 psy w domu i nie moge już niczego przygarnąc nawet na chwilę. Zreszta mój Borys atakuj wszystkie psy które znajdują się w okolicy.
A Ruda na 100% jest szczenna. Do tej pory wszystkie jej cieczki kończyły sie szczeniakami. Karuś to jej dziecko z ubiegłego roku a Kajka i Maczo z tego roku. Także mamy 2 miesiące aby zrobic z nia porzadek. Ona jest bardzo płodna , nawet 3 razy do roku ma cieczkę. Dziwne bo jest zamorzona, zarobaczona, zakleszczona ( przez ten brak dostępu do niej ) i napewno cos tam jeszcze ma , ale kawalery za nia jak za damą biegają.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE=doris66;17017107[/QUOTE]
No to mamy Karuska, Kajke i Maczo no i jej córę. czyli 3 mioty póki co. Jeśli jej teraz nie wysterylizujemy to ona znowu gdzieś przepadnie z maluchami i nie wiadomo czy ją znajdziemy. wątpie, żeby wróciła do szopy. ja tez nie mam możliwości zabrać jej do siebie. moja fiona towarzyska ale nie wiem co na to kot... a ona potrafi być waleczna. no i nie ukrywam, że boję się czy Ruda jakiegoś paskudztwa nie przyniesie mi do domu. a fiona to jednak słaba jednostka i szybko może coś podłapać.
Ustaliłaś już gdzie mieszka właścicielka Arona? bo jego tez trzeba "uziemić" żeby więcej nie płodził. a to akurat można dość łatwo wyegzekwować - podowiadywałam się trochę, dokształciłam i myślę, że wizyta u jego właścicielki może podziałać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...