Jump to content
Dogomania

Mały przerażony okruszek - sznaucerka mini Lola znalazła wspaniały domek!


modliszka84

Recommended Posts

  • Replies 255
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dzwonił ostatnio do mnie chętny domek z Warszawy, ale niestety mogliby ją zabrać dopiero pod koniec sierpnia. Umówiłam się tak, że jeśli nie znajdziemy nikogo innego to wezmą ją (po sprawdzeniu domu itp), a jeśli będzie dobry dom to pójdzie gdzie indziej a im poszukamy innego malucha.

Link to comment
Share on other sites

:kciuki::kciuki::kciuki:[IMG]http://www.dogomania.pl/image/png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABcAAAAUCAIAAADp3DFZAAAAiklEQVQ4jeWSQQoAIQhF6/4Xa/ZBlxlwFoJj38SM2Y24ENLH91spf42b3uyjHs5LzdFHTbAEQUREpIsESCMgGDR12w4QIm26mORcrX1D0QmmeL7wsXa1LG8kJ89RbDIi3giWghov7Wlh/2ApMXXxXzwKzECWbMTz4ItY45m1eLKIg9zVEiDC2Jl/ANNs6pVbAhAEAAAAAElFTkSuQmCC[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

już po :loveu: wszystko poszło dobrze i kurczaczki były początki ropomacicza bo macica nieładnie wyglądała... utrafiliśmy z terminem jak tralala - maleńka teraz szybciutko dochodź do siebie i kto wie może niedługo będę miała dla Was dobre wieści - :kciuki: wskazane ;)

Link to comment
Share on other sites

U Loli wszystko OK. Panna już sie wybudziła do końca, spacerek był, wszystko działa jak trzeba. Wet stwierdził, że patrząc na macice to chyba rodziła ze 100 razy, ludzie nie mają litości.:shake: Koszt sterylki 150 zł, mam nawet fakturę, ale oczywiście zostawiłam ją w samochodzie i nie mam jak jej zeskanować aby tutaj wkleić.

Link to comment
Share on other sites

Wywalili ją z pseudo, bo stała się zbędna. Robiła za maszynkę do produkcji pieniędzy. Ale żeby aż tak ją zaniedbać, to jest ohydne. I podejrzewam, że jej słaby wzrok może być wynikiem trzymania jej w ciemnym pomieszczeniu przez te wszystkie lata. Dlatego bidulka nie wiedziała jak się chodzi po trawie.
Ogromnie się cieszę, że Lolunia już po sterylce i że wszystko prawidłowo działa. Wszystko zasupłane za pomyślną wizytę przed adopcyjną. Aby to był wspaniały domek, pełen miłości dla ciebie kruszynko.

Link to comment
Share on other sites

to co mówisz jest wysoce prawdopodobne. Dziś była imprezę z okazji dnia dziecka i przy okazji było czipowanie psów. Przyszła koleżanka ze swoim amstafem. Od razu podszedł koleś z pytanie czy nie zechciałaby dopuścić do jego suki bo sa takie ładne!! Pytam czy ma rodowód, a on "po co?" !! bo on ma juz chyba z 8 chętnych na szczeniaki!! to tak naskoczyłyśmy na niego że jego powinno się wykastrować, że zmył się w sekundę:)

a może Lola mieszkała sobie u jakiegoś menelka co nie przywiązywał do tego uwagi, miała małe to miała i już, wzięło sie opchnęło i po kłopocie.

To dobrze że czuje się dobrze:):)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...